Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom elhagyott terhesen,...

A párom elhagyott terhesen, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A volt páromat 14 éves korom óta ismerem, középsuliban osztálytársak voltunk. Legjobb barátok lettünk akkor 3,5 évig,együtt sírtunk-nevettünk, mindig ő volt mellettem,csak egymásba szerettünk ezidő alatt, és úgy döntöttünk, adunk egy esélyt a kapcsolatunknak. 1 év együttjárás után összeköltöztünk, minden tökéletes volt, nagy szerelem volt köztünk. Tavaly karácsonykor megkérte a kezemet, és idén nyáron lett volna az esküvőnk.. Teherbe estem, igaz nem volt tervezett baba, de nagyon örült neki a volt párom is, és én is, nem volt kérdés, hogy megtartjuk-e. Jelenleg 12 hetes vagyok. Karácsonykor kezdtem el észrevenni rajta, hogy valami nem oké vele, rákérdeztem többször is, hogy mi a baj, tudok-e segíteni, beszéljük meg ha bántja valami, de tagadta, hogy valami zavarná, mindenre semmi volt a válasza. 27-én reggel arra kelek, hogy a párom sehol, néhány dolgát magával vitte, a kocsit is, azóta 1x vette fel a telefont, és azt mondta, hogy sajnálja, de ő nem akarja tovább folytatni ezt a kapcsolatot, de én legyek erős, és neveljem fel a gyermekünket. Nagyon kiakadtam, össze vagyok törve, nem tudok mihez kezdeni, nem jelentkezik az utolsó hívás óta, üzenetekre sem.. Nem tudom, mihez kezdjek, nagyon rossz nélküle, folyton csak sírnék.. Anyukám és a nővérem van itt velem a lakásban már pár napja, ők próbálják tartani bennem a lelket, vigasztalnak, így picivel könnyebb, de nem sokkal.. És a legrosszabb, hogy okot sem adott, hogy miért ment el, vagy neki miért nem jó már ez a kapcsolat.. Fogalmam sincs, hogy 6 évet, és ennyi emléket hogyan verhetnék ki a fejemből.. Azt sem tudom, hogy haragudni kéne a páromra vagy sem, össze vagyok zavarodva, szóval lehet az írásomon is látszik, ezért bocsánat... Mit lehet ilyenkor tenni?? Úgy érzem, bele őrülök.. 20/L
2021. jan. 2. 15:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
28%
Én tuti nem kérnek ezután belőle. A születési papírra, rairatnam, hogy az apa ismeretlen. Gyerek tartast se kérnék. Nem adnék lehetőséget, hogy megismerhesse ezek utan.
2021. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
22%

22

Nekem is van gyerekem, es persze, hogy nem konnyu, de 20 eves most 21 korul lesz mire szul, egyaltalan nem olyan fiatal mar.

2021. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Szinte majdnem így jártam en is csak 28 év ismeretség után,csak nekem még lehetett volna másik opció is,de nyilván nem vetettem el. Nagyon jól döntöttem :)
2021. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
A kérdésemben nem a babám helyzetére irányult a "hogyan tovább?" kérdés, hanem rám, hogy hogyan éljek tovább így, hogyan rendezzem a legjobban a dolgaimat. A baba egyértelműen marad, ha lesz apuka, ha nem, de nem sok esélyt látok már rá, mert én sem akarom visszafogadni, akármilyen rossz is. Semmi hisztizésről nincs itt szó, kiálltam magamért és a gyermekemért. Ennyi.
2021. jan. 2. 21:38
 25/32 anonim ***** válasza:
89%
Rendben. Sajnalom. Csak felhaboritott, h egy pasinak ez csak ennyi. A no meg kiszolgaltatott terhesen. Nem akartalak megbantani. Kivanom, h sikeruljon, amit elterveztel.
2021. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Semmi baj..:)
2021. jan. 2. 23:52
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon dicseretes hogy megtartod!

En 21 vagyok es enis egyedul maradtam terhesen.. de ettol meg nem gondolom h el kene vetetni.. meg se fordult a fejembe..

Nagyon sok erot egeszseget Neked es a kisbabadnak is ❤

2021. jan. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, neked is szívből kívánok minden jót, erőt, egészséget, és jó babázást a későbbiekben!:)
2021. jan. 3. 12:21
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo. Apuka csaladjaval mi a helyzet? Gondolom ha 6 eve egyutt vagytok akkor csak van veluk kapcsolatod. Tudnak a babarol? Es mit gondolnak a gerinctelen fiukrol?
2021. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Az jutott eszembe a történetedről, hogy esetleg ez a marha rendes haver tömhette tele a fejét baromságokkal, aki befogadta...

Jó olvasni, hogy támogat a családod!

2021. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!