Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom elhagyott terhesen,...

A párom elhagyott terhesen, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A volt páromat 14 éves korom óta ismerem, középsuliban osztálytársak voltunk. Legjobb barátok lettünk akkor 3,5 évig,együtt sírtunk-nevettünk, mindig ő volt mellettem,csak egymásba szerettünk ezidő alatt, és úgy döntöttünk, adunk egy esélyt a kapcsolatunknak. 1 év együttjárás után összeköltöztünk, minden tökéletes volt, nagy szerelem volt köztünk. Tavaly karácsonykor megkérte a kezemet, és idén nyáron lett volna az esküvőnk.. Teherbe estem, igaz nem volt tervezett baba, de nagyon örült neki a volt párom is, és én is, nem volt kérdés, hogy megtartjuk-e. Jelenleg 12 hetes vagyok. Karácsonykor kezdtem el észrevenni rajta, hogy valami nem oké vele, rákérdeztem többször is, hogy mi a baj, tudok-e segíteni, beszéljük meg ha bántja valami, de tagadta, hogy valami zavarná, mindenre semmi volt a válasza. 27-én reggel arra kelek, hogy a párom sehol, néhány dolgát magával vitte, a kocsit is, azóta 1x vette fel a telefont, és azt mondta, hogy sajnálja, de ő nem akarja tovább folytatni ezt a kapcsolatot, de én legyek erős, és neveljem fel a gyermekünket. Nagyon kiakadtam, össze vagyok törve, nem tudok mihez kezdeni, nem jelentkezik az utolsó hívás óta, üzenetekre sem.. Nem tudom, mihez kezdjek, nagyon rossz nélküle, folyton csak sírnék.. Anyukám és a nővérem van itt velem a lakásban már pár napja, ők próbálják tartani bennem a lelket, vigasztalnak, így picivel könnyebb, de nem sokkal.. És a legrosszabb, hogy okot sem adott, hogy miért ment el, vagy neki miért nem jó már ez a kapcsolat.. Fogalmam sincs, hogy 6 évet, és ennyi emléket hogyan verhetnék ki a fejemből.. Azt sem tudom, hogy haragudni kéne a páromra vagy sem, össze vagyok zavarodva, szóval lehet az írásomon is látszik, ezért bocsánat... Mit lehet ilyenkor tenni?? Úgy érzem, bele őrülök.. 20/L
2021. jan. 2. 15:37
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Az apuka családjával nagyon jó a kapcsolatom, anyósommal beszéltem telefonon, ő is hívta páromat, neki azt mondta, hogy mondják meg nekem, értessék meg velem, hogy neki nem kell már ez a kapcsolat, a babához sem szeretné ha lenne köze. Soha nem volt ilyen ember, ők is nagyon kiakadtak, hogy mi a franc lehet most ez.. Azt mondták, ha bármire szükségem van, szóljak, a baba dolgainak megvételében is segítenek ha szeretném. Apósom pedig megpróbál a párommal beszélni valahogy, mert neki mindig jobban megnyílt valamiért.. Egyelőre ennyit tudok..
2021. jan. 3. 16:51
 32/32 anonim ***** válasza:
30%
Ez nem férfi az biztos! Hogy dughattál vele? Szégyen!
2021. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!