Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy bajban vagyok. Elmondanát...

Nagy bajban vagyok. Elmondanátok a vélemenyeteket?

Figyelt kérdés

17 hetes terhes vagyok. A férjemmel 6 hónapja vagyunk házasok. 5 éve vagyunk együtt, 2 éve volt egy 4 hónapos "szünetünk" . És most 2 hete olyan beszélgetéseket találtam a telefonjában az unokatestvérével, hogy ki mit tenne a másikkal... Hogy szexelnének... folyamatos bókok. Ezek a szünetünk alatt voltak, de engem teljes mértékig lesokkoltak. Hiszen unokatestvérek. És ez a kedves unokatestvér az esküvőnk előtti napon is azt írta a páromnak, hogy még meggondolhatja magát. Nem tudok túllépni ezen. Folyamatos rémálmaim vannak. Undorodom a gondolattól. Rosszul vagyok és amikor eszembe jut elönt a forróság, alig kapok levegőt és szörnyen érzem magam. Teljesen depressziósnak érzem magam. Próbálok a kisbabámra gondolni de szörnyen nehéz.

A párom mindig azt mondja , hogy felejtsem el meg ezek csak szavak voltak.. de voltak olyan szerelmes üzenetek is, hogy a hajam égnek állt. Mit tegyek, hogy valahogy túllépjek ezen?? Kérlek segítsetek mert már meg fogok bolondulni.


2021. jan. 19. 08:35
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Kedves 19es!

Ez a nő mindenkinél jobbnak és okosabbnak hiszi magát!

Azt mondta ez egyáltalán nem gáz beszélgetés....

Undorító!

2021. jan. 20. 09:17
 22/25 anonim ***** válasza:
18+19, azt hittem a férjed mondta ezt.. . Na mi a szitu azóta ?
2021. jan. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Nem, a kis szutyok mondta.

Igazából semmi.. már kezdek belekattani.

2021. jan. 27. 11:36
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Én simán elmennék egy pszichológushoz, nehogy én örüljek bele, a gyereknek se jó egy ideges terhesség. Ő segít helyrerakni magamban, közben jöhet a parterapia vagy a szetvalas. Bármi is lesz, ebben most az események áldozataként neked kell erősnek lenni, közben meg neked a legnehezebb. Kitartás
2021. jan. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azota?
2022. máj. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!