Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy bajban vagyok. Elmondanát...

Nagy bajban vagyok. Elmondanátok a vélemenyeteket?

Figyelt kérdés

17 hetes terhes vagyok. A férjemmel 6 hónapja vagyunk házasok. 5 éve vagyunk együtt, 2 éve volt egy 4 hónapos "szünetünk" . És most 2 hete olyan beszélgetéseket találtam a telefonjában az unokatestvérével, hogy ki mit tenne a másikkal... Hogy szexelnének... folyamatos bókok. Ezek a szünetünk alatt voltak, de engem teljes mértékig lesokkoltak. Hiszen unokatestvérek. És ez a kedves unokatestvér az esküvőnk előtti napon is azt írta a páromnak, hogy még meggondolhatja magát. Nem tudok túllépni ezen. Folyamatos rémálmaim vannak. Undorodom a gondolattól. Rosszul vagyok és amikor eszembe jut elönt a forróság, alig kapok levegőt és szörnyen érzem magam. Teljesen depressziósnak érzem magam. Próbálok a kisbabámra gondolni de szörnyen nehéz.

A párom mindig azt mondja , hogy felejtsem el meg ezek csak szavak voltak.. de voltak olyan szerelmes üzenetek is, hogy a hajam égnek állt. Mit tegyek, hogy valahogy túllépjek ezen?? Kérlek segítsetek mert már meg fogok bolondulni.


2021. jan. 19. 08:35
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Kedves 7es!

Köszönöm a válaszod!

Igyekszem hagyni csak nehéz, mert gyakran eszembe jut. Mindenkepp figyelni fogok a dolgokra. Egyébként nem beszélhet azzal a családdal már. Megmondtam neki, hogy választhat, hogy a gyereke vagy egy ilyen retek nőszemély és az idióta családja.

2021. jan. 19. 09:39
 12/25 A kérdező kommentje:

Kedves 8as!

Sajnos en is igy erzek és egyszeruen nagyon nehez most ez az egész. Nem tudom mit tegyek, hogy tullenduljek.

Ez az egy lány unokatestvere van.

2021. jan. 19. 09:40
 13/25 A kérdező kommentje:

Kedves 4es!

Remélem tényleg segít majd az idő.

Szerintem is elég beteg, és próbalta belém beszélni, hogy én mit képzelek, meg , hogy én vagyok a hülye, beteg.

2021. jan. 19. 09:43
 14/25 anonim ***** válasza:
95%

Megértem én hogy milyen ramaty érzés ez.Nekem is volt ilyen,nem rokonnal de tudom milyen sz@r mikor összeomlik a bizalom.Idő kell mire megnyugszol.Csak az idő segít semmi más és persze ha párod igyekszik elfelejtetni ezt a csalódást.Veled van tehát gondolom csak téged szeret,legalábbis reméljül

#7-es voltam

2021. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
reméljük
2021. jan. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%
Azert az undort elég nehéz lesz leküzdeni, megkockáztatom nehezebb, mint a bizalmat újra felépiteni.
2021. jan. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
95%

Fujjj. Ha az unokabátyámra gondolok. Fújj. Pedig nem rossz pasi de fújj.

Hat nem tudom... komolyan nem tudom ezt hogy dolgoznam fel. Ráadásul csalad, Szoval elkerülni is nehéz gondolom. De ez beteg.

2021. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
95%

Még a 2 évvel ezelőtti sztorin, talán túl lehet lenni, ha nehezen is. Az hogy rokonnal kezdett, a férjre nézve nagyon gáz, ezt megemészteni szinte lehetetlen.

De az, hogy erre való utalásként fél éve volt köztük egy üzenet váltás, mégpedig, hogy meggondolhatod magad az esküvő előtt... Erre semmi mas megnyugtato válasz nincs, mint hogy hagyj békén már, szállj le rólam, őt szeretem, és elveszem, botlás volt a 2 évvel ezelőtti. Minden más válasz simlis és én nem tudnék bízni.

Sajnálom, kérdező, ez borzasztó szituáció, én biztos válaszokat akarnék, ezt a családból más nem tudta? Ők mit szóltak? Ha még téged csesz le a férjed , hogy kérdézgetes vagy bizalmatlan vagy, szintén arra utal, hogy vaj van a füle mögött. Aki őszintén megbánja, az mindent megtesz, hogy a bizalmat visszaszerezze és tud türelmes lenni. Sőt fordított esetben én kérném hogy menjünk párterápiára, had mossam tisztára ezt amennyire lehet. De az, hogy még téged bánt, hogy ezen nem teszed túl magad, ez nem egy tiszta hozzáállás

2021. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
95%
Ez is, mi már, hogy még ő nevez betegnek Téged? Tagadja, amúgy, hogy volt köztük valami? Az üzenetek ellenére?
2021. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Kedves 18as!

Senki sem tudta a családból, de a csaj anyja még az üziket se volt hajlandó elolvasni hanem rögtön lebaszott.

A férjem családját is sokként érte.

Lehet ez a párterápia lesz a megoldás.

2021. jan. 20. 09:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!