Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tetszik a nagyszülőknek a...

Nem tetszik a nagyszülőknek a név, amit választottunk?

Figyelt kérdés

Nem akartuk elmondani szülèsig, mert tudtuk milyen háklisak a nevekre, hívják úgy mint a nagyapját, apját, vagy maximum legyen Laci, Robi, Peti, de semmi esetre se térjünk el a szokásos nevektől.

Persze a férjem szakán kicsúszott, mondták is mennyire nem szép név, megjegyezni azóta se tudják amúgy, de még viccelődnek is rajta😑😤

Nekem ez nagyon rosszul esik, főleg hogy amúgy jóba vagyunk velük.

Hogy reagalnatok erre, hogy sikerülhet letojni őket?


2021. jan. 29. 06:45
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
86%
#39: pedig vannak cifra orvos, ügyvéd nevek.
2021. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
18%

41!


Vannak. De nehogy azt mondd, hogy te nem hökkensz meg egy rohelyesen hangzo neven....

2021. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
91%
És most akkor mi van ha meghökkensz? Ez miért baj?
2021. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk mert ha Aranyos Bendegúz bemutatkozik, nehez lesz nem elmosolyodni a nevén és ez nagy eséllyel rosszul esik majd neki. De nem nekem baj. Neki.
2021. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
73%
44! Ebből látszik, hogy mennyire primitív vagy...
2021. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
35%

45!


Primitív? Magadról beszélsz? Nehogy azt mond már, ha valami bugyuta nevű emberke bemutatkozik, akkor nem rohiigod el magad minimum belül. Ne legyél képmutató. Ugyan olvasgass már el pár kérdést, ahol a neveket vitatják meg.

De befejeztem a veled való beszélgetést. Nagyon okosnak képzeled magad, de te vagy a primitív.

Viszlát.

2021. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
100%

44-es, ez a te szegénysegi bizonyítványod!

Nekünk az ügyvédünk, aki már sok ügyünket intézte, K.Bendegúz.


Semmivel másabban nem hangzik a neve, mintha mondjuk Tamás, Béla vagy Géza lenne.


Sajnállak, ha ez komoly amit írtál.

2021. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off.

De minden Bendegúzt viccesnek tartónak üzenem, több magyarság van ebben a névben, mint sok tarsában. Ajánlom felcsapni a Himnuszt... például...

2021. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
92%

Én több Bendegúzt is ismerek, és szerintem szép, vagány, jól becézhető név, kicsit se kirívó vagy gáz.


Sőt, az itt felsorolt nevek közül mindegyik tetszik.

2021. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
90%

Szóval meghökkensz, és...?! Semmi nem lesz, minden ugyanúgy megy tovább.


Nekem suliban elsőre a Béni volt fura, mert előtte csak a Frédi Béni mesében találkoztam vele. Aztán mi történt? Semmi. Megszoktam és tök természetes lett. De ugyanígy elsőre fura volt az Áfonya, aztán meg olyan mint bármely más név.

2021. jan. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!