Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tetszik a nagyszülőknek a...

Nem tetszik a nagyszülőknek a név, amit választottunk?

Figyelt kérdés

Nem akartuk elmondani szülèsig, mert tudtuk milyen háklisak a nevekre, hívják úgy mint a nagyapját, apját, vagy maximum legyen Laci, Robi, Peti, de semmi esetre se térjünk el a szokásos nevektől.

Persze a férjem szakán kicsúszott, mondták is mennyire nem szép név, megjegyezni azóta se tudják amúgy, de még viccelődnek is rajta😑😤

Nekem ez nagyon rosszul esik, főleg hogy amúgy jóba vagyunk velük.

Hogy reagalnatok erre, hogy sikerülhet letojni őket?


2021. jan. 29. 06:45
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
22%

És ha úgy nézzük a dolgot, hogy elkezdesz ügyvédet keresni valami egyszerű ügyből (mondjuk garázst szeretnél vásárolni). Beírod googlebe hogy ügyvéd itt meg itt, és kidobja Kiss Bendegúzt, Papp Dönizt és Nagy Tamást. Melyiket fogod választani?

Nyilván van aki még egy garázs vásárláshoz is magánnyomozást végez hogy melyik a három közül a legjobb, meg legmegbízhatóbb, meg legolcsóbb, de a többség szimplán név alapján fog rábökni az egyikre, és az valószínűleg nem a Döniz lesz...

2021. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%
#51 én például ismertem egy Dönízt, nekem ez is csak egy átlagos név. Jó, egy Eperke vagy Dzsasztin mellett már lehet, hogy nem döntenék, de ott is inkább tudat alatti előítélet lenne bennem (ha ajánlaná valaki, hogy „ez az Eperke/Dzsasztin egy nagyon jó ügyvéd, nekem is megnyerte az ügyemet”, akkor már nem lenne gond).
2021. jan. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
96%
Az Eperke szerintem egy szinten van az Áfonyával. Az is csak elsőre volt furcsa. Ügyvédet ismeretség alapján választok, tök mindegy a név.
2021. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
100%
Szakembert ajànlàs, utànajàràs utàn vàlasztok, ìgy a neve nem befolyàsol.
2021. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
100%

39

A Kevin az a Barbi baba férje, nem? A férfi szépség, az Adonisz.

Általában nem volt rendes haja sem, csak festve volt a gumira.

2021. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
100%

Eperke, Áfonya, Alma...


Le kellene szakadni végre a "fura" nevű emberek kigúnyolásáról. A névnek semmi jelentősége nincs. Soha nem szabadna előítélet tárgya lennie.


Ha bárkiben is felmerül, hogy egy név miatt nem barátkozik vagy köt üzletet valakivel, ideje magába néznie és elgondolkodnia, mit rontott el az életében.

2021. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
84%
#55 A Barbie férje a Ken, bár nem követem egy ideje, lehet, hogy szakítottak :D
2021. febr. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!