Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mostohaanyám terhességi...

A mostohaanyám terhességi gyógyszert szed. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Édesapám élettársának (39 éves) a konyhájában találtam egy ilyen kiegészítő gyógyszert, amit a fogantatás előtt szednek a nők.

Namármost… Értem hogy mire való a gyógyszer, és hogy mikor szednek ilyet a nők, de világosítsatok fel kérlek:

Ez ilyen végleges? Úgy értem, ha egy nő elkezd ilyet szedni, akkor az már el van döntve hogy próbálkozni szeretnének gyerekkel?

Ez inkább egy pszichológiai kérdés, de ilyenkor a nők általában már megbeszélték a párjukkal hogy próbálkozzanak, vagy hogyan működik ez?

Édesapám 48 éves, ilyen életkorban már kevesebb az esély, ha jól tudom.

Köszönöm a segítséget, még nem voltam ilyen élethelyzetben és ez meglepett, mert apám tudtommal nem akar gyereket.

17/F



2022. jan. 1. 21:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem meg semmi közöd hozzá.
2022. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
71%

Nyilván oka van, ha olyat szed.. inkább a 39 èv a nőnél gond termékenysègi szempontból, nem a 48 a férfinél.


Mit szed?

2022. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
93%
2es en elsőre teherbe estem 38evesen 2x is 🤗 de tény hogy mindenki szerint szerencsés alkat vagyok 🤗
2022. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
63%
Én is szedek terhességet elősegítő bogyót és a férjem 54 éves!Babát szeretnénk!☺️
2022. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
61%
#1 jó nagy tapló vagy.Pici köze csak van,hisz ha gyereket akarnak,neki testvére lesz!
2022. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
64%

3

Gratulálok!


Nem is úgy értettem, hogy törvényszerűen gond a mostohaanyja kora, csak arra reagáltam, hogy a kérdező az apja életkorát említi..

2022. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
69%

5-bek igaza van



Persze semmi beleszólása nincs, de az életéte hatással lenne, köze ilyenformán van hozzá.

2022. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
87%
9 év van közöttük,lehet babát terveznek.Kérdezz rá.
2022. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
37%
5: nem, a gyerekválallást nem szavaztatjuk meg a többi gyerekkel. Nem tapló vagyok, hanem felnőtt és szülő és pont lszarom, hogy a 17 évesem akar-e testvért. Nincs hozzá semmi köze.
2022. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
66%
Így igaz!Nyilván nem tud bele szolni,de minden területen érezni fogja ha lesz tesója.
2022. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!