Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mostohaanyám terhességi...

A mostohaanyám terhességi gyógyszert szed. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Édesapám élettársának (39 éves) a konyhájában találtam egy ilyen kiegészítő gyógyszert, amit a fogantatás előtt szednek a nők.

Namármost… Értem hogy mire való a gyógyszer, és hogy mikor szednek ilyet a nők, de világosítsatok fel kérlek:

Ez ilyen végleges? Úgy értem, ha egy nő elkezd ilyet szedni, akkor az már el van döntve hogy próbálkozni szeretnének gyerekkel?

Ez inkább egy pszichológiai kérdés, de ilyenkor a nők általában már megbeszélték a párjukkal hogy próbálkozzanak, vagy hogyan működik ez?

Édesapám 48 éves, ilyen életkorban már kevesebb az esély, ha jól tudom.

Köszönöm a segítséget, még nem voltam ilyen élethelyzetben és ez meglepett, mert apám tudtommal nem akar gyereket.

17/F



2022. jan. 1. 21:28
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezz rá terhes-e és megmondja. Nem is értem, hogy ha apukád nem akart gyereket,akkor párja rávette valamivel. Vagy apukád meg gondolta magát,vagy nem akar gyereket dologgal ota eltelt pár év változnak az emberek.
2022. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
14%

Mekkora szád lett hirtelen... Az elején meg kis tudatlan kamaszfiúcska stílusban nyomtad...

Nekem mondtuk sanszos volt, hogy hazudsz, nincs az a 17 éves, aki talál egy vitamint és nekiáll kutatni.

2022. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, csak egyszerűen egy ennyire buta nő ki tudja nyitni a bicskát a zsebben. Nagyon megköszöntem mindenkinek, aki diszkréten és kedvesen válaszolt a kérdésemre, ami nem az volt hogy van-e jogom beleszólni az Apám és mostohaanyám gyermeknemzési ügyeibe. Nem beleszólni akarnék, mindenben támogatom Őket, és ha gyerekük lesz őt is támogatni fogom. Egyszerűen érdekelt hogy ez a fajta vitamin mire való. Nagyon rosszindulatú és butyuta ember maga, tessék elgondolkozni Nagysága!
2022. jan. 3. 00:32
 34/38 anonim ***** válasza:
2%

Egyszerűen érdekelt hogy ez a fajta vitamin mire való


Azt tudtad a gyk nélkül is...

2022. jan. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
92%

Szia!Szerintem kerdezd meg normalisan hogy most lesz kistesod vagy nem?

Lehet nem is terhes a mostohaanyad hanem csak tervezi vagy lehet hajhullasra ajanlottak neki bar arra van Revalid es egyeb keszitmenyek is.Van hozza kozod hisz a te eleted is befolyasolni fogja csak beleszolasod nem igazan van de latom hogy nem is akarsz te beleszolni hanem csak kivancsi vagy ami nem baj.

2022. jan. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt akarta tudni a srác, hogy most ez azt jelenti-e tutira, hogy próbálkoznak a babával, vagy akár már úton is van. Egy szó sem volt arról, hogy ő bele akarna szólni, vagy nem örül, vagy miket adtok még szerencsétlen szájába. Mi bajotok van nektek? Megkérdezte, mert valószínűleg izgatott lett, ti meg jó, hogy nem már az anyjába küldtétek vissza a 17 évest. Jó ég. Ha nektek 17 évesen azt mondja egy random sggarc az in interneten, hogy semmi közötök a tesótokhoz és a szüleitekhez, hát ugyanígy szájat nyitottatok volna. Sok idegbeteg nő meg nekiáll osztani egy tinit, felnőtt létére. Az igen, az igen, taps taps, hölgyeim.
2022. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

36,37: Köszönöm szépen!

És mindenki más segítségét is!


Egyenlőre úgy döntöttem hogy nem szeretnék rákérdezni, hanem inkább kivárom a dolgot, és nem rontok bele a dolgaikba. Édesapámat egy meggondolt embernek tartom, és valószínűleg mindketten tudják hogy hogyan szeretnék majd tálalni a két családnak, ezért bennem marad addig amíg Ők nem döntenek úgy hogy megosztanák velünk.


Ahogy a 37-es hölgy is mondta, nagyon izgatott lettem, és egy kicsit össze is zavarodtam. Fiúként nem igazán értek ilyen idősen a női vitaminokhoz, főleg nem a terhességgel kapcsolatos gyógyszerekhez. Ezért született meg a kérdés:)

2022. jan. 3. 16:35
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj!Jol tetted hogy megkerdezted itt hisz sok no jar fel ide koztuk en is.

Biztos idovel ha van baba akkor bejelentik de lehet nem is varandos meg a mostohaanyad.

Elhiszem hogy kivancsi vagy,en is az lennek es ebben igazan semmi rossz nincs.Beszolokkal ne torodj

2022. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!