Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mostohaanyám terhességi...

A mostohaanyám terhességi gyógyszert szed. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Édesapám élettársának (39 éves) a konyhájában találtam egy ilyen kiegészítő gyógyszert, amit a fogantatás előtt szednek a nők.

Namármost… Értem hogy mire való a gyógyszer, és hogy mikor szednek ilyet a nők, de világosítsatok fel kérlek:

Ez ilyen végleges? Úgy értem, ha egy nő elkezd ilyet szedni, akkor az már el van döntve hogy próbálkozni szeretnének gyerekkel?

Ez inkább egy pszichológiai kérdés, de ilyenkor a nők általában már megbeszélték a párjukkal hogy próbálkozzanak, vagy hogyan működik ez?

Édesapám 48 éves, ilyen életkorban már kevesebb az esély, ha jól tudom.

Köszönöm a segítséget, még nem voltam ilyen élethelyzetben és ez meglepett, mert apám tudtommal nem akar gyereket.

17/F



2022. jan. 1. 21:28
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
35%
Tedd azt a gyógyszert olyan helyre ahol édesapád is meglátja.
2022. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
76%

MIT TALÁLTÁL???

Mert nem valószínü, hogy 17 éves fiúként tisztában vagy a terhesség elött szedendö gyógyszerekkel, ilyen ugyanis nincs, max. valami vitamin, azt meg egyéb esetekben is lehet szedni.

2022. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
67%

Mi az, hogy semmi köze hozzá? Milyen beteg felfogása van itt egyeseknek arról, hogy az apa tulajdon gyerekének nincs köze ahhoz, hogy testvére születik? A kérdező nem is akart beleszólni, csak érdeklődik. Nyilván ha holnap terhes lenne a mostohaanya, mire megszületik is többé-kevésbé 18 lesz a fiú, tehát sok vizet már nem zavar az ő életében, de attól még hogyne lenne hozzá köze, a testvére b+, nem egy örökbefogadott tacskó a szomszéd házban...


Kérdező, szerintem a legegyszerűbb, ha rákérdezel az apádnál, hogy láttad a vitamint, és érdekel, hogy terveznek e ilyesmit? Valamit mond rá, és kész.

2022. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
87%
Igen ez esetben gyereket szeretnének,ezt előtte meg beszélték biztos. A férfiak sokáig fogamzóképesek.
2022. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Nagyon is sok közöm van hozzá. Ez azért nagy mértékben megváltoztatná a mindennapi életem, és a kapcsolatom akár az apámmal vagy a mostohaanyával. Nagyon sokan azt mondják, hogy a szülő és gyerek közt nem változik semmi, ha jön egy testvér, de igen változik. Ami számomra nem feltétlenül rossz, én mindig is nagyon szerettem volna egy testvért, és a mostohaanyámat is nagyon szeretem. Soha nem szólnék bele az életükbe, mert nem velük élek, mégis van jogom tudni hogy mégis mi történik. Aki nem így gondolja, látogasson meg egy pszichológust, vagy csak kussoljon.


A gyógyszer/vitamin a “Jutavit - Inositol + Folicacid”. Ezt az, ilyen 60 tasakos: [link]


Mindenkinek köszönöm, akik diszkréten és normálisan kezelték a kérdésemet.

2022. jan. 1. 22:30
 16/38 anonim ***** válasza:
85%
Ezen várandosnő van ugy hogy, 100% a családalapitás és gyereket akart mostohaanyád apukádtol.
2022. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez terhességi vitamin.
2022. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Már lehet kismama.
2022. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján màr inkább kismama,mint tervez..


2.

2022. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Ez most meglepett!

Köszönöm a segítséget, nem tudom ilyenkor mi a legjobb teendő, de szerintem megvárom amíg bejelentik vagy bármi ilyesmi. A konyhába volt kirakva a gyógyszer, de akkor sem kellett volna látnom, szóval szerintem rájuk hagyom hogy mikor szeretnék elmondani, vagy hogyan. Talán ez a legkézenfekvőbb megoldás mindenkinek!

2022. jan. 1. 23:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!