Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mások hogyan bírják, hogy nem...

Mások hogyan bírják, hogy nem kapnak idegbajt? Lassan irreális a félelmem és a szorongásom amiatt, hogy velem marad-e.

Figyelt kérdés

Valószínűleg később fogant a babám, mint ahogy a menstruáció első napja szerinti matek kijönne. Aszerint 7+2 vagyok éppen most.

Múlt heti UH-n nem volt szívhang (6+3). Előző héthez képest szépen nőtt, 10 mm petezsák 3,5 mm szikhólyag (előtte héten csak egy 4 mm petezsáknak tűnő valami volt).


Szerintem egy héttel később volt legalább peteérésem, akkor csak 5+3 volt a legutóbbi ultrahangon, úgy megfelel a méret amit feljebb írtam és a szívhang hiánya?


A gondom az, hogy mivel már vesztettem el babát, olyan szinten pánikolok, hogy magam és a körülöttem lévőket is kiidegelem. A munkámra sem tudok kellően figyelni.

Nemsokára megyek ultrahangra, de minden percem egy szenvedés, annyira rástresszeltem.


Szeretnék megnyugodni és bízni, de állandóan a lgrosszabb forgatókönyvnél lyukadok ki, hiába próbálom terelni a figyelmem.

Attól is félek, hogy megint nem lesz szívhang és újabb idegőrlő hét következik.


Bármi megnyugtatás, tipp praktika sokat jelentene!



2022. ápr. 25. 14:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
20# Én pl. első babásként 16. hétig nem találtam meg a szívhangot, így ezt nem kifejezetten ajánlanám. :D Szerencse, hogy egy nyugis vérmérsékletű egyén vagyok, még ígyis beparáztatott néha...
2022. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Az is segít, ha nem netezel. Legalábbis a gyakori és társait kilövöd és akkor nem futsz bele folyton az olyan kommentekbe, hogy "ilyenkor vagy meg marad vagy nem/ebből még bármi lehet/ később is lehet baj/nálam is így kezdődött aztán..stb"
2022. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
58%

Szia! Miujság a babáddal? Hogy vagytok?


Én végig paràztam a terhességem. Vastag volt a tarkóredő, a létező összes genetikai tesztet megcsinàltattuk meg magánklinikára jàrtam orvoshoz, nagyon sokàig féltem hogy betegen születik meg vagy csak simán valami gond lesz. Aztàn egyszercsak azt mondtam magamnak hogy ha ez a gyerek megakar születni és élni akar akkor ez igy fog történni. Hittem benne! Ezt mondogattam neki. Az egész terhességem egy borzalom volt ezek miatt. Minden genetika negatív lett. De születésekor intenzívre került, nem akartam elhinni. Viszont mikor először volt tényleg a kezemben, tudod mit làttam rajta? “Minden okè anya ne izgulj!”

11 hònapos egészséges eleven kisfiù… :)

Higgy a gyermekedben, hogy ő téged vàlasztott édesanyjának!

Remèlem minden oké veletek!

2022. máj. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Utolsó!


Mióta lett szívhang zenben vagyok ❤️

Mivel legutóbb eddig sem jutottunk, nekem ez volt a parafaktor. Persze utána is lehet ezer meg egy dolog, de úgy gondolom, hogy egészséges szinten aggódom már csak.

Egy héten 1x 2x behallgatok egy percre, hogy ott van e még de egyáltalán nem vagyok olyan brutál ideges meg feszült, mint előtte.

Később fogant amúgy, ezért lett később szívhang, most a 10-ik hétben vagyunk. A 12 hetes genetikai még egy mérföldkő lesz, de bízom a legjobbakban.

Már sokkal kellemesebb dolgokon agyalok, például azon hogy nagyobb lakásba kellene költözni, meg a reakciókon, ha bejelentem a munkahelyemen. Genetikai előtt pár napra elutazunk, az is sokat fog segíteni. De már csak előre nézek!

Neked is kívánom a legjobbakat és köszönöm!

2022. máj. 16. 05:33
 25/29 anonim ***** válasza:
Mivel hallgatod 10. Héten? Lehet már olyankor hallani?
2022. máj. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25. semmivel, valószínűleg uh-n hallotta az orvosnál.
2022. máj. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

8 vagyok

Örülök hogy nálad minden rendeben. Sajnos nekem hiába lett szívhang, csütörtökön, szombaton sajnos el is ment.

Neked boldog baba várást🥰

2022. máj. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Én megtaláltam már a kis otthoni doppleressel.

A ritmusból elég egyértelmű, hogy nem a saját szívdobbanásom hallom.

A múlt héten dokinál hallottam, majd utána itthon is megtaláltam. Heti 1-2-t tervezek, nem akarom túlzásba se vinni.


Na meg tudom röhejes, de úgy hányok, mint akinek muszáj, meg állandóan émelygek, szóval bár rettenetesen vagyok néha, megnyugtat :)


Kedves 27-es... Nagyon-nagyon sajnálom a veszteségedet, átérzem :( Kívánok kitartást és a legjobbakat!

2022. máj. 16. 10:10
 29/29 anonim ***** válasza:

23-as vagyok!

Szuper! Örülök hogy nyugodtabbnak érzed magad! Mindent úgy csinálj ahog nektek jó❤️

2022. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!