Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Milyen idegesítő...

Kismamák! Milyen idegesítő beszólásokat kaptok mostanában a környezetetektől? Én pl. ilyeneket: "Jó nagy terhed van! " vagy ellenkezőleg "Nem baj az, ha nincs nagy hasad! " Csak az én hajam áll az égnek ezektől?!

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 08:46
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

én 26 hetes vagyok idáig híztam 10kg 55kg kezdtem most 65kg vagyok és az egyik kedves barátnömmel régen találkoztunk és se köszönés se semmi így szólt "jól meghíztál"

Így nézek ki már amennyire látszik.

[link]

2010. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
A 12. hetet azért vártam mert mindenkitől ezt hallottam:Hány hetes vagy?ÓÓÓ még csak 10???Akkor még 2 hét ami nagyon veszélyes és könnyen elvetélhetsz.Úgy vártam a 12. hetet mint még soha senki :)Azt hittem utána megnyugodhatok,de tévedtem.Egy rég nem látott ismerős kedvesen odajött hozzám és gratulált a babához,de hozzátette:"majd tönkremegy neked is az életed mint nekem"Vagy egy másik 20 hetes vagy?Én a 25. héten vetéltem el.De minek mondja el?????????Meg az már 30 éve volt!!!!!Tisztára felhúznak ilyenkor!!!!
2010. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Nálunk első baba lesz, és ha vki felhív telefonon, első kérdésük: "látszik már a hasad"?

A másik kedvencem: "és minden rendben van?"

2010. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, még a másik jó, h mikor megtudják, h baba lesz első kérdés:

"és nem félsz a szüléstől?"

2010. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Ismerősek ezek a beszólások is :) Eszembe jutott még egy, az egyik leendő nagymama minden alkalommal megkérdezi, ha találkozunk: "és mozog?" ááááááááááááááá kikészít!!
2010. szept. 18. 12:51
 26/39 Jázmin anyucija ***** válasza:

Kislányommal pocakosan mikor megkérdezték:

,, na tudjátok már, mi lesz?"

Mondom: kislány! :)

Jön a válasz:,, Nem baj az!"

Második babánkat várom,

,,Már megint terhes vagy?"

...és mi lesz?

Mondom fiú. Na Hál'Istennek!


Frászt tudnék kapni az ilyen beszólásoktól. Mintha a lány nem is ember lenne. Én pedig elsőnek csakis lányt szerettem volna.És sikerült is. :)

2010. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Nekünk a 3. babánk lesz a következő "kedves" beszólásokat kaptuk mikor megtudták az emberek (már nem engedem senkinek elmondni, hogy babát várok)


-becsúszott? v. így terveztétek?

-hogy fogsz így dolgozni menni?

-nagyon bátrak vagytok

-hogy fogtok elférni?

-(a párom tesója mondta neki) te aztán nagy kan vagy

-hogy bírjátok majd?

-meddig mentek el?

.....


Én a sokadik ilyen után agybajt kaptam-és azt mondtam, nincs tovább, senkinek nem mondjuk, úgyis megtudják, előbb utóbb.


Egyébként ezt olyanok kérdezik akik nem is ismernek igazán (párom ügyfelei), v. olyanok akik ismernek, de tudják, hogy soha senkitől nem kértünk még semmit, mert nem kellett....

Nagyon rosszul esnek-de az emberek alapból gonoszak és irigyek szerintem.

2010. szept. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Hello,


én a hasamra vonatkozó kérdéseket elengedem a fülem mellett (29 hetes vagyok és már egy hónapja mindenki azt hiszi, mindjárt megyünk szülni).


2. baba amúgy, 2 év lesz a gyerekek közt. "Becsúszott?" Nem, mi akartuk így!!! "Húha, jól meggondoltad? Nagyon nehéz lesz 2 kicsivel." Nekem ez az, amitől hülyét kapok.


Meg mikor örömmel mondom, hogy a 2. is kislány, csodálkoznak, hogy miért nem akartunk fiút is.

2010. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
93%
Minden terhes nonek szoktak valamit mondani. Az, hogy valaki megjegyzi mennyire lent van egy terhes no hasa, meg nem rosszindulatu! Majd ti is fogjatok mondani mas terhes noknek, 10-15, meg netan 20-30 ev mulva hogy milyen nagy a hasuk, vagy ilyesmi. Nem minden beszolas rosszindulatu.
2010. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát sajnos én is kapok hideget meleget!

De amit nagyon utálok: A tippek és a kérdés, hogy fiú vagy lány (honnan tudjam még!) meg a nevek?

Laura Jázmin, ha fiú meg az apukája nevét kapja(de még nem tudjuk a nemét). Az egyik illető meg "minek neki két név, a Laura neki nem is tetszik!" HÉHÉ

14 hetes KM

2010. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!