Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Milyen idegesítő...

Kismamák! Milyen idegesítő beszólásokat kaptok mostanában a környezetetektől? Én pl. ilyeneket: "Jó nagy terhed van! " vagy ellenkezőleg "Nem baj az, ha nincs nagy hasad! " Csak az én hajam áll az égnek ezektől?!

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 08:46
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
17:42 vagyok. Még egy, amit mások is írtak: szomszédunk anyukája meglátja, hogy nagy a hasam: "Te má' megint terhes vagy???" Mintha a 18. gyerekemet várnám... :-)
2010. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

engem ami teljesen kikészített mikor már x-dik ember mondta mikor meglátott nagy hassal:még mindig egyben?

amikor ezt meghallottam a falra tudtam volna mászni!!!!

Anyám:a szülés lesz a könnyebbik része....

és néhány kedves ember:jó sokat felszedtél,ezt sose fogod leadni!-hát had érezzem már én mi a jó nekem!

2010. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

-Hany hetes/honapos vagy?

-34 hetes....

- Oh akkor nemsokara itt a kicsi...de hogy mekkora a hasad...biztos csak egy?

- Igen.

- Mi lesz?

- Kisfiu- mosolygok...

- Elso baba?

- Igen...

- o-o...akkor sok szerencset! kosd fel a gatyeszt mert biztos jo nagy lesz es nem lesz konnyu.- es mindezt szornyen szanakozo arccal...


Glucosamine teszt, laboros csaj a 30. heten: biztos, hogy csak egy van abban a pocakban? Tudod sokszor elofordulk, hogy nem latjak a masikat benn hatul...


Telefon hivas:

- Hogy vagy?

- ah nem jol, mar elegem van, nagyon nehez.

- jaj ugyan mar nezd meg az xyz-nek 6 honapra szuletett a kisfia aki 90 dekas volt a gyereke apja is otthagyta es milyen jol helyt allt.... - az agyamban ketyeg az engem qrvara nem erdekel!!! Hadd nyomorogjak magamnak egy kicsit...stb.

Ezt tegnap meselem egy kedves ismerosunknek aki egy idos nenire vigyaz akinek mar reg elment az esze allitolag. Szoval csak mondom magam bajat egyszercsak megszolal a neni: oh, shut up Dear! Don't listen to her...oreganyam rendesen helyre rakta az aznapi depimet. Utana mar csak nevettem.

Nem erdekel masok baja az en nyomorom erdekel most az egyszer!

2010. szept. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem , amikor megkérdezik , na mi lesz?(fiú vagy lány). Azt szoktam mondani , hogy gyerek lesz.
2010. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

[link]



:D

2010. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Hát igen ismeros a dolog ! Utolsó héten naponta 15-en : Még mindíg egészben vagy ? Sikítani tudtam volna! Basszus nem látja vagy mi és amúgy meg miért aztán se potyogok szét csak megszulok mint rajtam kívul vagy millióan naponta. Ja, meg a : szoptatsz még? Kozuk hozzá????? És a tobbi buta kérdés ami csak rám tarotozik és nem másra. De hát ezen mindenkinek túl kell mennie. Mindíg lesznek fontoskodó emberek akik azt hiszik hú de rohadt okosak és csak Ok értenek ám a gyerekneveléshez. Álltalába az ilyenek szoktak jól pofára esni.
2010. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 poci-maci ***** válasza:

na a mai nap közölte velem az egyik ismerősöm :s most várom a második babát!

-hát minek még egy nem elég az az egy

-Hát fiam miért nem házasodtatok már össze ha már jön a második baba legalább házasságba szülessen

-Amúgy rohadt nehéz lesz 2 pici-babával nem lesz 1 kényelmes életem erre készüljek fel meg ehhez hasonlók!

2010. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

A " Biztos, hogy nem ikrek?" kérdés 24 hetesen már elég idegesítő tud lenni!

Ja és mikor valaki azt mondja,hogy "Jó kövér vagy!" holott csak a hasam nőtt meg, szerintem pedig az nem egyenlő azzal, ha valaki kövér. Jobb lenne inkább a Jó nagy pocid van kifejezés.

2010. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Julcsi519 válasza:
Ó hát kapom az ívet időnként rendesen. van macska, attól lesz beteg a gyerek, a szájára fog ülni mert tejszaga lesz , attól kap majd el fertőzéseket... szülés közben nem szabad kiabálni, akkor se ha fáj. Minek után lány lesz fülbevaló az kell, hogy legyen... hirtelen ennyi jutott az eszembe... mondanám, hogy ne vedd magadra, de magamból kiindulva nem könnyű, főleg ha sértő beszólásokat kap az ember... ne hagyd magad. Ha valakinek valami nem tetszik, álljon odébb, de téged hagyjon békén. Én megmondtam, amikor jönnek baba látogatóba, nem kérek beszólásokat, de ha mégis kapok, kirakom az ajtón. mert az ilyen csak azért jönne, hogy kritizáljon...
2016. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!