Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megemeltem egy 4kg szatyrot...

Megemeltem egy 4kg szatyrot elmehet a baba?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok kérlek ne nézzetek hülyének tudom, hogy sokan a gyereküket is emelgetik, de nekem első baba. Ültem az ágyon és egy 4kg szatyrot megemeltem, hogy felrakjam a mellette lévő kanapéra sajnos elfeledkeztem, hogy vigyázni kell, így picit a hasizmomat is használtam.... Lehet bajom? A baba aktív mozog rendesen a pocakban. Ha baj lenne már érezném? Ha igen micsodát? Véreznék vagy valami ilyesmi?


Biztonság kedvéért vettem be magnéziumot.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. júl. 10. 20:36
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
88%

A saját súlyodat is emelned kell, attól se megy el a gyerek.

Ha valamit nem tudsz, inkább orvost kérdezz.

2022. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
87%
24 hét alatt meg egyszer sem voltál vásárolni???? Ott is nehezebb egy szatyor mint 4kg.
2022. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező!

Azt ugye tudod, hogy régen nem volt olyan, hogy valaki kimarad a munkából.

Mégsem vetéltek el tömegesen a nők.

Ésszel csináld a dolgokat, mert a túlzott aggódás árt a babának is!

Arra gondolj, hogy ha te stresszelsz, azt kicsit enyhébben ugyan, de ő is érezni fogja!

2022. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
80%
Kerdezo, sokaknak van am masik gyereke, aki minimum egy eves, tehat 10-12 kilo. Oket bizony meg emelgetni kell. Sot a 3 eves is a furdokadbol ki meg be.
2022. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
79%
Ez azt jelenti hogy kb 5 hónapja, amióta tudod, hogy terhes vagy nem emeltél meg semmit, ami eléri a 4 kilót? 😃 Akkor mit csinálsz? Fekszel egész nap? Szerintem terhesen is meg lehet mozdulni, akkor a végére sem leszel olyan mint egy cammogó medve. Én megemelem rendszeresen a mosószeres flakon pl. az is több, mint 4 kiló 😄. Nyilván ésszel mindent lehet. Ha 20 kilóról lenne szó, amit hirtelen felkaptál megértem. De ez? A férjed ilyenkor nem mondja, hogy gondolkodj egy csöppet?
2022. júl. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
74%
Jesszus. Ha ennyitől elmenne a baba, akkor nem az abortusz ellen tiltakoznának a pro life életvédők, hanem a szatyor emelgetés ellen.
2022. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
78%

Na az ilyen szülők gyerekéből lesz olyan szorongó felnőtt hogy 30 évesen elmegy gyomorpanaszokban

Nekem a nagymamám volt ilyen, ő nevelt, olyan szorongó lettem hogyha elvágom a kezem már menni akarok a kórházba mert tudom hogy másnap amputálni kell majd…

2022. júl. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem, miért kell ennyire leszidni valakit, csak azért, mert aggódó típus... Lehet nehezen jött össze neki a baba vagy tényleg csak néhány nyugtató szót szeretne hallani. Én tudok olyant, akinek 7 hónaposan elment a baba ilyesmi miatt, de az nagyobb súly volt és hirtelen mozdulat. Próbálj arra gondolni, hogy sokan kénytelenek emelgetni és minden jól alakul. Ha emelsz, inkább karból emelj és ne legyen csavaró mozdulat (mármint a törzsed ne legyen oldalra elfordulva). Nekem sajnos 2 baba is elment, de nem ilyesmi miatt. Az elsőnél viszont nagyon aggódtam és lehet az is befolyásolta. Próbálj megnyugodni, jó babavárást! :)
2022. júl. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
86%
Mióta pozitív lett a teszt, ki sem mozdultál? Annál nehezebb lesz a szülés,ha csak fekszel! Elsorvadnak az izmaid....
2022. júl. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
68%
Kérdezni természetesen szabad. De totál hülyét csinálni magadból,na az már más kategória. 🤣🤣
2022. júl. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!