Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megemeltem egy 4kg szatyrot...

Megemeltem egy 4kg szatyrot elmehet a baba?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok kérlek ne nézzetek hülyének tudom, hogy sokan a gyereküket is emelgetik, de nekem első baba. Ültem az ágyon és egy 4kg szatyrot megemeltem, hogy felrakjam a mellette lévő kanapéra sajnos elfeledkeztem, hogy vigyázni kell, így picit a hasizmomat is használtam.... Lehet bajom? A baba aktív mozog rendesen a pocakban. Ha baj lenne már érezném? Ha igen micsodát? Véreznék vagy valami ilyesmi?


Biztonság kedvéért vettem be magnéziumot.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. júl. 10. 20:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
82%

A magnézium az idegeskedésre jó, azzal semmi probléma.

De tényleg nem kéne ilyennek lenni. Ebből lesz baj, nem az emelgetéstől.

2022. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kis jozan esz kerdezo. Lattal mar terhest gondolom szatyorral ?
2022. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
100%
Kérdező, előfordulnak rohamok is? Azért kerdezem mert én is epilepszia miatt vagyok veszélyeztetett, nekem kisrohamaim előfordulnak, én most vagyok 8 hetes :)
2022. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!