Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mernétek babát vállalni?

Mernétek babát vállalni?

Figyelt kérdés
250 ezret keresek, 2 éve dolgozom van saját ingatlanom, kocsim nincs,es egyedül vállalnám a picit. 23 vagyok. Ti 1-2 éven belül vállalnátok?
2022. szept. 4. 14:28
 141/199 anonim ***** válasza:
23%
A nálam pár évvel fiatalabb barátnőimnél ugyanezt tapasztalom a panaszaik alapján, ők olyan 33 és 36 közöttiek, hogy nem akarnak a pasik gyereket. Ha pedig azt mondják a kapcsolat elején, hogy akarnak, amikor eltelik 2-3 év, és előhozza valamelyik lány a pasijának, hogy akkor mi a helyzet, mert jöhetne a gyerek, akkor elkezdődik a halogatás, hogy majd. Na ez az, hogy ebből meg soha nem lesz gyerek. Így tartanak ott, hogy van akinek még 36 évesen sincsen, pedig nagyon szeretne, de a párja mindig előhoz valamit, hogy miért nem, és majd akkor ha. És a lányok maradnak trutyiban utána, mert nekik nagyon is véges az idejük. Pasiknak lehet 50 évesen is, ha akkor gondolják majd úgy 😔
2022. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/199 anonim ***** válasza:
80%
Ha a barátnőidnek is ilyen szép szàjuk van mint neked érthető is miért nem akar velük senki gyereket, illetőleg miért hagyja őket ott a férfi. Kevésbé proli nőkkel ő is tuti szivesebben kezdenek.
2022. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/199 anonim ***** válasza:
13%
Aha biztos 🤣🤣🤣 Véletlen sem azért, mert a férfiak utálnak felelősséget vállalni, és nem nőttek fel még 40 éves korukra sem 🤣🤣
2022. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/199 anonim ***** válasza:
78%
Szupermami, már uncsi vagy...
2022. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/199 anonim ***** válasza:
75%

Bakker, valaki intézzen már el úgy rendesen. Összedobjuk rá a pénzt, legyen nálad egész hétvégén. :D

De ezt a megkeseredett, rosszindulatú vergődést rossz itt olvasni.

Elhiszem, hogy negatív tapasztalatod volt a szerelemben, szültél hármat, tönkrementél kívül-belül. De hidd el, mások nem ennyire szerencsétlenek.

2022. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/199 anonim ***** válasza:
78%
Hmmm én férjem szuper apa és még nincs 40,most akkor ő kakukktojás? Meg környezetemben egy pasi sem lépett le a gyerek téma miatt... neked szar életed volt,de fogadd el te voltál peches.
2022. szept. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/199 anonim ***** válasza:
14%

Szöveget értelmezni nem tudtok, úgyhogy üljetek be szépen a gyerek mellé az iskolapadba, hátha majd második nekifutásra.


A kérdező leírta a tapasztalatait, hogy milyenek a férfiak, és hiába kerül elő az első randin a téma, nem akarnak gyereket, még az idősebb, 40 körüli férfiak se.


Én pedig a barátnőim tapasztalatait írtam le, hogy náluk is hiába került elő az első pár találkozó alkalmával a téma, hitegették őket a pasik, hogy majd akarnak. Csak évek múlva, mikor jól megvoltak már, megismerték egymást, és a lány előhozta, hogy jó lenne már gyerek, akkor jött a feketeleves, hogy ja, még nem, majd később, és megint próbálták elodázni a férfiak. Vagyis húzzák a nők idejét. Hosszú évekig.


Ezt az egészet lég arra írtam, hogy itt mindenki azt nyürrögi, milyen fiatal a kérdező, és mennyi apának való rohangál az utcákon. Fiatalnak az, apának való meg nincs. Mert ilyenek a férfiak, amit ő is tapasztalt sajnos. Plusz a a barátnőim is! És így lesz a kérdező is hipp-hopp 35-39 éves, gyerek nélkül, a hercegre várva…

2022. szept. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/199 anonim ***** válasza:
80%

Te nem tudsz szöveger értelmezni, mert mi meg leírtuk, hogy a környezetünkben nem ezt làtjuk. De mindegy is neked, itt csak a te véleményed lehet relevàns senki másé. Valamiféle burokban élsz, meg gondolom sajat meg sajàt megnyugtatásodra azt veszel észre amit akarsz. Ez kitűnik minden kommentedből, ahogy teljesen valid vàlaszokat észre se veszel nem reagàlsz semmit, cserébe tolod a görény személyeskedésr, meg hofy TE mit tapasztalsz.

Ismerem nőként is az eféle prosztó elkeseredett nöket. Nem véletlenül odázzàk veletek, najd odébbáll ak és gyereket vàllalnak egy normalis nővel.

2022. szept. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/199 anonim ***** válasza:
12%
Aha 🤣🤣🤣 Azért van annyi ember akinek nincsen gyereke. Nektek kéne kinyitni a szemeteket, és látni mást is, nem csak a kis nyavalyás életeteket, amit megpróbáltok habos-babosnak beállítani , csak nem az 😉 Aki meg nem akar gyereket, az senkitől sem akar, hiába is áll odébb. 😉
2022. szept. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/199 anonim ***** válasza:
89%

Mert te honnan tudod, hogy nem az? Be tudod bizonyitani? Nem. Na erröl pofàzunk mar mióta, hogy a proli paffogàson kívül nincs semmi amit fel tudsz mutatni.

Nem tudom hol az a sok nő akinek nincs gyereke, nekem 34 évesen több ismerősömnek van mint nincs, de ismerek olyanokat is akik kapaszkodj meg NEM AKARNAK. De tudom most jön az, hogy hazudnak. Ők is, mi is, mindenki hazudik csak te vagy helikopter aki egy monitor mögül mindenki életét megszakérti.

2022. szept. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!