Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mernétek babát vállalni?

Mernétek babát vállalni?

Figyelt kérdés
250 ezret keresek, 2 éve dolgozom van saját ingatlanom, kocsim nincs,es egyedül vállalnám a picit. 23 vagyok. Ti 1-2 éven belül vállalnátok?
2022. szept. 4. 14:28
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/199 anonim ***** válasza:
10%
Van, aki be tudja osztani megfelelően, és a legtöbb nő nem zabál annyit mint egy elefánt, tehát a kajája sem drága. A Lidl is ad fizetés emelést, és még rengeteg más cég is példának okáért, de tud csak pánikoljatok nyugodtan, addig mások inkább élnek.
2022. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/199 anonim ***** válasza:
86%

A kevesebb, de jó minőségű étel általában drágább, mint a nagyobb mennyiség, rossz minőségben. :)

Tehát nem kell ahhoz elefántnak lenni, meg zabálni, hogy az étkezések sokba kerüljenek.

2022. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/199 anonim ***** válasza:
86%
Cicám aki osztod az észt igen emelik néhol a fizetést,de nem sok helyen cserébe viszont a 30 ezres gáz 90 ezerre rúg stb de majd télen rájössz.
2022. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/199 anonim ***** válasza:
7%
Cicám, képzeld, eddig sem volt mindenkinek 30 ezer a gázszámlája, és ezután se lesz mindenkié 90 ezer. A villannyal ugyanez a helyzet. Mindenféle spórolás nélkül az összes ismerősöm, és én sem fogok többet fizetni.
2022. szept. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/199 anonim ***** válasza:
80%

112


Ne haragudj, de nem a sok, hanem a minőség kerül sokba.

Itt nem is a luxustermèkekre gondolok, csak szimplán a zöldség-gyümölcs, vagy a változatos húsra.

Nem lesz mindig hatósàgi áras husi.


Rezsiemelkedést is csak amiatt hiszem el, mert igaz, hogy mi eddig is 21,5 dokot tartottunk, mégis fizettem 50E Ft-ot is februàrban, de 5 tagú családnak megfelelő méretű családi házunk van (akár 6 is lehetne, de sosem lesz, most is 4-en vagyunk csak, talán 5-en sem leszünk, de amkkot vettük 3 gyereket terveztünk még)


Szóval lehet neki annyira kicsi, hogy 2 emberre nem fizet többet



Amúgy nem is a fizetés a lényeg, hanem van-e félretett pénze, (sok).

A gyed alatt kevés lesz nagggggyon, mert a 250 is kevés

De nagyon.


Viszont havi 800 mellett sem vállanék tudatosan egyedül gyereket.


Nyilván más, ha arról kellene dönteni, hogy megmaradjon-e vagy se egy becsúszott esetben…


250e-nél el is vetetném.

2 gyereket nevelek, pontosan tudom mennyibe van pedig kapunk ruhákat és sokat veszek kéz alól is.

Nem feltétlen azért mert újonan nem vehetném meg, de minek, ha van szép kéz alól. Talán pocit csökkentem az ökológiai lábnyomunkat is.

De 250-ből nem jönnék ki, ha abból kell a rezsit is fizetni.

2022. szept. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/199 anonim ***** válasza:
78%
Vírustagadást már hallottam,de infláció tagadás nekem új,ez a szupermami válaszoló nagyon ostoba🤣
2022. szept. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/199 anonim ***** válasza:
21%

Mondom én, hogy itt semmi ok nincsen panaszra, milliókból élnek az emberek havonta. Ez a ti dolgotok.

A kérdezőé meg az, hogy egyedül vállal-e gyereket, és nem a semmire, mert ugye senki nem látta a bankszámláját, nem ment át hozzá kávézni, és nem tudhatja, hogy milyen házban/lakásban lakik. Lakhat 50-60 négyzetméteren is, ami bőven elég két embernek, ott pedig a rezsi sem sok, főleg hogy most dolgozik, nincs otthon a napjai nagy részében, simán tud spórolni, félretenni. A csed meg több lesz mint a fizetése, még többet fog tudni félretenni, mint most. Jobb egyedül, minthogy soha ne legyen neki! És nem az az életképes, aki a férjének tud élősködni, hanem aki egyedül is bevállalja, és nem pedig másra vár! Savanyodjatok csak szépen tovább, de az uzsit is csomagoljátok ám szépen be a férjecskéteknek, mert aztán jönnek a pofonok, ha nem úgy van valami ahogy az uraság megszokta, elképzelte! Ide meg azt irtok, amit akartok, senki nem fogja és nem is tudja leellenőrizni! A kérdező is, és én is tudom, hogy a fele nem igaz annak amit itt össze-vissza írkálnak! Ha mindenkinek milliói lennének havonta, akkor mire a sok panaszkodás az áremelkedésekről? Akik meg kiló húsokat esznek, azok ne csodálkozzanak, hogy akkorák mint egy bálna, és még konditeremre is költhetnek. Az meg hogy számotokra elképzelhetetlen, hogy más emberek mások mint ti, az is a ti bajotok!

2022. szept. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/199 anonim ***** válasza:
70%

Szupermami érdekes a gondolkodásod. Úgy gondolod mivel a te kapcsolatod egy nagy kalap szar volt másé is az. Nem tudom milyen volt a férjed, de sok házasság egyenlőségen alapul ( nálunk is). Aztán jössz ezzel a szarsággal, hogy a nők nagyrésze papucs mert esetleg tesz a férjéért.😂😂😂 Senki nem írta hogy milliókból él, úgyhogy nem is értem honnan veszed ezt. Mondjuk azt sem értem hogy szerinted bárki aki nálad többet költ kajára az egy bálna. Lehet csak jobb minőséget vesz mint te. Hihetetlen hogy még mindig azt mondod szüljön.

" Jobb egyedül, minthogy soha ne legyen " <-- A kérdező nem 30 fölötti akinek már csak ez az egy esélye van .😅

Te miért nem csináltál akkor egyedül gyereket ?

2022. szept. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/199 anonim ***** válasza:
20%

A kérdezőnek is telnek az évei, 2-3 pasi, mindegyiket megpróbálja megismerni, az 3-4 év mire a gyerek kérdésig jutnak, aztán benyögi a pasi, hogy neki ugyan nem kell. És már ott is van ezek után, hogy 30-35, és nincs gyereke, viszont újabb csalódásai meg igen.


Akinek 250 ezer semmi, az nyilván milliókból él, főleg ahogy előadja az igényeket. Egy gyerek megeszik egy fél almát, vagy fél banánt maximum. Hatalmas költség.

2022. szept. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/199 anonim ***** válasza:
87%

"Egy gyerek megeszik egy fél almát, vagy fél banánt maximum. Hatalmas költség."

Ja, amíg 8-9 hónapos maximum... Fogd már fel, hogy a cuki baba nem fog örökké szent anyatejet inni. Sötét vagy, mint az éjszaka.

2022. szept. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!