Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mernétek babát vállalni?

Mernétek babát vállalni?

Figyelt kérdés
250 ezret keresek, 2 éve dolgozom van saját ingatlanom, kocsim nincs,es egyedül vállalnám a picit. 23 vagyok. Ti 1-2 éven belül vállalnátok?
2022. szept. 4. 14:28
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/199 anonim ***** válasza:
17%
A 7 éves fiam sem eszik meg egészet, és akármilyen hihetetlen is a számodra, nem azért, mert nem jutna több neki. Egyszerűen a 3 közül egyik sem nagy étkű, nagyon keveset esznek. A te fejedben mindenki egyforma, és zabál mint a barom. Sajnállak, ha nálad csak végletek léteznek, és nem is érdekel az ócska véleményed.
2022. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/199 anonim ***** válasza:
79%

Nem, pont, hogy a te fejedben egyforma mindenki.

Ha te szoptatsz érettségiig, akkor biztosan már is tud és aki mégis tápszerezik, csak lusta.

Ha a te gyerekeidnek nem volt semmi lemaradása, egészségügyi problémája, akkor más gyereknek sem lesz biztosan.

Ha titeket nem érint a rezsi emelkedés, más is oldja meg ügyesen.

Stb stb.


Süt belőled az, hogy egy megkeseredett nő vagy.

Egyétek akkor otthon az almát, meg tanítsd arra a 2 évesedet is, hogy a majom selyemruhában is majom. Majd az élet megneveli, hogy befogja a száját.

2022. szept. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/199 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes én már a kapcsolat elején letisztáztam hogy majd szeretnék gyereket. Szerintem ez nem 3-4 év múlva szokott csak úgy kiderülni hogy valaki nem akar. Azért az ember jó ha a kapcsolat elején beszél a legtöbb témáról, a jövőről. Hát de azt te is tudod hogy fél banán nem elég egy gyereknek egész napra, nyilván amelett még ennie is kell. Egyre több nő szül a környezetemben a korosztályomból meg fiatalabban ( 26 vagyok). Érdekes látod, mennyien találnak normális párt.

Én most várom a második babám. 8 éve vagyunk együtt a párommal aki mostmár a férjem. Soha nem voltam kihasználva. Süt, főz és takarít is ha kell és még a gyerekkel is eljátszik. Jól keresünk, szóval jól élünk. Nem milliókat azt hozzá teszem. Viszont nekem nem csak azért kellett ő hogy legyen ki felcsinál, hanem mert számodra hihetetlen módon szeretjük egymást és jól érezzük magunkat együtt. Egymásra mindig számíthatunk, akármi is történik. Valószínűleg ha egyedül vállaltam volna gyereket akkor párt találni is nehezebb lett volna. Mert nem sok férfi/nő akarja nevelni más gyerekét.

2022. szept. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/199 anonim ***** válasza:
31%
Te szerencsés vagy, hogy 18 évesen találtál olyan párt, aki hajlandó is volt gyerekre. Vannak olyan ismerőseim, akik fiatalabbak nálam nem sokkal, de nem találtak. A pasik hitegetik az elején, hogy persze majd akarnak gyereket. MAJD. Aztán van nem egy, ahol már azóta 6 év eltelt, hogy megismerkedtek, jól megvannak, de a pasi még mindig azt mondja, hogy majd. A legtöbb ilyen, és soha nem jön el a majd, a nő pedig csak vár, és megy az ideje. Hipp-hopp elmúlik jó pár évvel is mint 30…
2022. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/199 anonim ***** válasza:
75%

Úristen ez a szuper mami gondolkodása... Én 7 évesen simán megettem egy banánt pedig vékony voltam és vagyok a mai napig. A védőnő általánosban arra gyanakodott, hogy anorexiás vagyok, de egyszerűen lemozogtam, mert a szüleim jóvoltából volt szerencsém több sportra is járni. Nem mindig lesznek ám örökölhető ruhák, mert a gyerekek is lassabban nőnek egy idő után, és már nem feltétlen lehet tovább adni vagy más lesz az ízlésük, akkor aztán meg hiába adod oda neki más levetett ruháját.

Senki se mondta, hogy milliókból, de 250 ezer igenis kevés, pláne, ha majd otthon marad a picivel és ez az összeg is lecsökken.

Reméljük a pasiknak lesz annyi eszük, hogy nagy ívben kerüljék a kérdezőt.

Azt meg, hogy 2-3 év után derül ki, hogy nem akar gyereket... Mi az első fél év alatt már érintettük ezt a témát, hogy lássuk egyeznek-e családalapítás téren az elképzeléseink.

2022. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/199 anonim ***** válasza:
74%

Az komoly, hogy màr ott tartunk, hogy aki megmarad a férje mellett azt valójàban ütik vàgjàk, pofozzàk, és akinek a gyereke nem 1 banànnal van egész nap az kövér mint egy disznó.

Te amúgy màsok mocskolàsàn tudsz bàrmit is? Mert igy oldalakat visszaolvasva, tőled csak ezt lehet látni semmi màst. Ócska a te véleményed, ami csak személyeskedésre meg kreàlt tündérmesékre épül semmi màsra. Szerintem a te életed ugy xar ahogy van, aztàn mikor szembejön a valósàg sürgősen tàkolni kell pàr sztorit a fejedben, igazolni hogy vakójàban mindenki boldogtalan csicska kivéve te. Hahaha

2022. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/199 anonim ***** válasza:
81%

Ki az aki "zabàl mint a barom"? Aki nem fél banànt eszik? 😂😂😂🤦🤦🤦

Persze, nem nem jut mi? Ez is csak egy önmosdatàs. Kis étkű gyerek szülője is simán belàtja, hogy az ő gyereke kis étkű, nem a normàlisan evőt kezdi "zabáló disznózni" ( amúgy ki beszél màr így gyerekekről? Ja, aki majmozza is őket).

Neked aztán kellett szaporodni. Mikor a proli kitermeli önmagàt, és még kajàra se telik de nem baaaaaaj az ö gyereke úgyse kér többet.

A hú önmagàban nem hizlal te észlény, plàne a sovànyhusok, de ezt aztán plane nem vàrom el, hogy tudd. Ennyi ésszel.

2022. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/199 anonim ***** válasza:
15%

Aki itt mocskolódó, azok csakis ti vagytok, és kikáltotok mindenkit csórónak, aki mondjuk egészséges cipőre költ, vagy sportórákra, de nem talpig Adidasra.

Akkor orulj neki, hogy a te gyereked megevett egy banánt, nekem nem eszi meg, max csak a felét, ha nem éppen 3 falat után közli, hogy nem kér belőle többet. Le kéne tuszkoljam a torkán, mert neki azt már korához képest meg kéne ennie, mert az a ti elvárásotok? Nem fogom!

2022. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/199 anonim ***** válasza:
74%

És nekem ko kéne vennem a szàjàból, mert az meg az a te elvàràsod, hogy ne legyen "zabáló disznó"??

Az addidaa megint hogy jön ide? Jaa ugy mint a gucci meg a többi ami a frusztált kis szádon kiesett😂

Képzeld nem csak neked telik cipőre, meg sport órára bàrmilyen meglepő szàmodra. Amúgy te agyilag rendben vagy? 😂

2022. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/199 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy vedd màr észre, hogy mindig te kezded a sértegetést, aztàn ha valaki válszol jàtszod itt az àldozatot. Talan ne nevezd màsok gyerekét zabáló disznónak, meg màs nőket csicskának akiket üt a "zuruk" aztàn neked se kell itt eljatszani a hattyú halálàt akinek jajj de beszóltak. Nevetséges vagy, ahogy továbbra sem vagy képes semmire, csak random nagy szavakkal dobalozol amik valahogy eszedbejutnak: gucci addidas aztán most hu de igazad van.
2022. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!