Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó heteitekben mit vállalt...

Utolsó heteitekben mit vállaltatok be?

Figyelt kérdés
Szóval ilyeneket, hogy családi rendezvényekre menni étterembe, sétálni, vásárolni az építkezéshez lakásdekor boltokba? Nem nehéz dolgok, viszont azért megterhelőek már ilyenkor (38. hèt). Vagy ilyenkor már az a normális ha itthon pihensz, néha rendezkedsz?

2022. nov. 27. 15:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%

Na akkor en leszek ezek szerint az egyetlen negativ pelda, de nekem az egesz terhessegem nehez volt, utaltam, rengeteg kellemetlen tunetem is volt az elejetol a vegeig.


De kb a 33. hettol kezdve en mar csak a veget vartam, onnantol kezdve szenvedtem igazan :D

Persze hazimunka, fozes, ilyesmi, megcsinaltam, kutyat is setaltattam napi haromszor, mert benti, de en mar ennel tobbet nem csinaltam, nem birtam. Nem mentem nagy utazasra, orakig tarto bevasarlasra, nem sportoltam, nem emeltem, pakoltam, 5 percenkent kellett amugyis pisilnem, a kutyasetakat is borzasztoan birtam, mert ugye 1 orat ki kellett birni pisi nelkul egyben, de a reggeli es esti 20-20 perces seta is kihivas volt ebbol a szempontbol 😂😂

Leginkabb csak ultem/fekudtem, a nap nagy reszeben, ennyi ment.

Ehhez kepest nem volt veszesen nehez szulesem, pedig azt hittem, hogy a sok fekvesnek/ ulesnek ez lesz az ara, de nem. Es szerencsere magatol indult, mert a masik felelmem meg ez volt, hogyha nem szexelek meg lepcsozok az utolso hetekben 0-24, mint ahogy itt a gyakorin sokan mondjak, akkor soha nem indul be 🤣

2022. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

11 es ez teljesen elfogadható szerintem.

Ha nem bírja az ember akkor nem.. :)

Pihennni kell meg minden amii jol esik.

2022. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%
39+2-n indult magától, aznap még szúnyoghálót akartam menni venni :D az már gyanús volt, hogy nem fog összejönni, de azért 10 percesekkel még játszottam a keményet, hogy én most ebédet fogok rittyenteni, elő is pakoltam aztán hát nem rittyentettem :D
2022. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
14%

Most hirtelen az jut eszembe, hogy 38 hetesen gyalogoltam hat km-t a nagyszüleimhez, ünnepség volt.

De vásárolni, sétálni, ez nekem nem tűnt "bevállalásnak" a végén sem. Enni kell, mászkálni kell, pl. a nagyobb gyereket hordani oviba stb. Szerintem nem normális, ha valaki nem csinál semmit, mert megerőltető.

2022. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%

Hát azért az a semmi amit emlegetünk sztem általánosságba már magába foglalja a megszokott dolgokat hazimunka ilyesmi.

Én ha csak házimunkát csinálok arra kb már tényleg azt mondom nem csináltam semmit olyan megszokott :D

2022. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
55%
Az elsőnél jöttem - mentem egyfolytában. Szülés előtti este még felsétáltam a Gellért hegyre. Most a másodikkal 32 hetes vagyok, de sajnos a héten magas vérnyomás miatt szigorú fekvésre lettem ítélve. :(
2022. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%
Mindent mert jól voltam. Egyedül a lépcsőzes ment nehezen, meg hamar bedagadt a lábam ha gyalogoltam, de simán birhato volt. Étterem, vásárlás, pakolaszas (komolyabb cipekedes nélkül persze) elég kényelmes programok , semmi gond vele.
2022. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
82%
Én a szülés előtti nap 40+2, az 1 éves keresztfiamat emelgettem + barátnőm hozott egy láda epret, így este 22-ig lekvárt főztem 😃 másnap az nst már mutatta a fájásokat, amiből akkor én még semmit nem éreztem. Haza fele a kocsiban már igen, de akkor még nem tudtam, hogy ez az. Nem voltam benne biztos, meg nekem elég magas a fájdalom küszöböm. Délután még neki álltam kitakarítani a lakást, akkor kezdett bedurvulni. Nem kellett befejeznem a takarítást. 🙂
2022. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Bármit, teljesen jól voltam. Igaz lassabban, de mindent megcsináltam.

A kiírt időpont előtt két nappal este csajos program volt, bementünk a városba "iszogatni", enni, beszélgetni.

De amúgy is mászkáltam, piacra, boltba, karácsonyi ajándékokért, főztem, cipekedtem majdnem minden nap. Persze egyszerre sokat nem tudtam már cipelni, így inkább naponta kétszer-háromszor sétáltam fel-le a negyedik emeletről.

A kírt időpont után 3 nappal én suliba mentem, végigültem egy 4 óras előadást, hát a végén már fészkelődtem, elég kényelmetlen volt már ülni. A következő napokban már csak CTGre mentem, úgy voltam vele pihenek kicsit.

A kírt időpont után 6nappal szültem.

2022. nov. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne vegye a lelkére, aki ezeket nem bírja. Semmi gond azzal se ha valaki pihen sokat, ha neki nem esik jól. Nem most kell hősködni, nem vagyunk egyformák :)
2022. nov. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!