Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó heteitekben mit vállalt...

Utolsó heteitekben mit vállaltatok be?

Figyelt kérdés
Szóval ilyeneket, hogy családi rendezvényekre menni étterembe, sétálni, vásárolni az építkezéshez lakásdekor boltokba? Nem nehéz dolgok, viszont azért megterhelőek már ilyenkor (38. hèt). Vagy ilyenkor már az a normális ha itthon pihensz, néha rendezkedsz?

2022. nov. 27. 15:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Az egyik terhességemnél olyan rosszul voltam, hogy már csak azon imádkoztam, hogy ne hányjam el magam, ha bármit is csinálok. Akkor többnyire feküdtem. Borzasztó alacsony volt a vérnyomásom végig, többször elájultam, és szinte folyamatosan szédültem.

A negyedik terhességemnél a harmadik gyerek csak 20 hónapos volt, amikor a kicsi született. Szóval ott meg mindent csináltam az utolsó pillanatig.

Szóval bármit is csinálsz, az normális, és ha úgy érzed, hogy pihenned kell, akkor pihenj :)

2022. nov. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!