Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha fiatalon szülök az megvetendő?

Ha fiatalon szülök az megvetendő?

Figyelt kérdés

Még csak 21 éves leszek,szerelmemmel élek, együtt és 11 hetes terhes vagyok. Szerintetek megvetik az emberek ha egy lány ilyen fiatalon szül?

Nem volt tervezett a baba, de megtartjuk azért is mert egy pici kis ártatlan lény akit sose tudnék bántani, meg a párom mellettem marad és a szülök segítenek.

Eddig már megkaptam az oldalon hogy a szüleim nyakára szülök, de ez nem igaz.

Nagyon örülök a picinek tudom fiatalon több türelmem is lesz hozzá, ráadásul kicsi korom óta anya szeretnék lenni. :)


2010. okt. 4. 21:17
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen szültem az eső babám akkor kezdtem az egyetemet,21 évesen már 2 gyermekekes voltam.Most 32 vagyok ,2 diplomával senki nem szolt meg érte.Még mindig boldogok vagyok a párommal és nem bántuk meg,hogy fiatalon szülők lettünk.Sőt már beszéltünk róla,hogy kéne még egy pici a nagyok mellé!Hajrá,boldog babavárást!
2010. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
ok hogy anyagilag nem vagyunk elengedve, de kiságyat babakocsit, meg ruhákat meg ilyesmiket kapunk ismerősöktől+ van egy kisebb öcsém, neki meg vannak még a baba dolgai, de sztem ha nem is lesz mindene extra dizájnos, nem az a a lényeg, sztem meg fogjuk tudni neki adni amire szüksége van!
2010. okt. 4. 21:33
 13/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked meg sok sikert a következőhöz!:D
2010. okt. 4. 21:34
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Valóban fiatal vagy még szerintem a mai világban, ahol a legfontosabb a karrier, a biztos megélhetés és még ki tudja, hogy miket szoktak mondani. Pont emiatt marad ki egy teljes generáció. És pont annyira lesztek jó szülők, mint amennyire az az ember, aki 30körül, vagy felett vállal gyereket. Pont annyi szeretetet fogsz tudni adni neki, pont annyit fogsz majd vele törődni stb. Szívből gratulálok nektek!
2010. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Ne foglalkozz senki véleményével! Ha te úgy érzed hogy megértél az anyaságra, akkor miért ne?

Itt vagyok én is, 19 évesen 2 gyermekes anyuka vagyok.

Most lesznek a kis törpéim 4 hónaposak. :)(ők is véletlen jöttek össze, de nem vagyok gyerekgyilkos. Nem lenne szívem hozzá.)

Aki lenéz, az meg saját magába nézzen bele.

Gratu a picurhoz!

Boldog babavárást, és a későbbiekben jó babázást!

2010. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

Hugom 26 éves és 3 gyerekes anyuka.

1. 4.5 éves

2. 2 éves

3. 8 hetes


Nem kell azzal törődni ki mit mond.

2010. okt. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

Én még irigyellek is!21 vagyok és már vagy 3 éve korom óta vágyom arra,hogy gyermekem lehessen!Sajna a mi anyagi körülményünk eddig még nem olyan jó,de bárcsak én is szülhetnék már! :S

Sok egészséget és rengeteg boldogságot!

2010. okt. 5. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen szültem a nagyobbik lányom, aki nem tervezett baba volt. Sajnos egészségügyi okokból nem akart összejönni neki a kis tesó. Most végre lett egy hugicája, aki 7 hónapos. Megjegyzem most vagyok 37 :) Egyáltalán nem bántam meg, hogy anno 20 évesen szültem! Sőt! Az meg, hogy ki mit mond, miért is foglalkozol vele? Ha fősulira, vagy egyetemre akarsz menni tanulni, akkor biztos leszel olyan ügyes, hogy meg tudd oldani a baba mellett. A lényeg az, hogy egészségesek legyetek! Nem a rossz indulatú pletykákkal kell foglalkoznod, hanem a pici és a te egészségeddel!

BOLDOG BABAVÁRÁST ÉS KÖNNYŰ SZÜLÉST KÍVÁNOK NEKED!

2010. okt. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kifejezetten dicséretes dolog, hogy fiatalon leszel anya. Én is mindig fiatalon szerettem volna szülni, végül kicsit másképp alakult, de most se vagyok azért még öreg ;)! 27 éves, 24 hetes kismami
2010. okt. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kedves szavakat és jókívánságokat! Viszont kívánok jó egészséget és minden jót!:D

Már másodéves vagyok, ezután még van egy évem plussz egy félév gyak:)

2010. okt. 5. 08:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!