Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha fiatalon szülök az megvetendő?

Ha fiatalon szülök az megvetendő?

Figyelt kérdés

Még csak 21 éves leszek,szerelmemmel élek, együtt és 11 hetes terhes vagyok. Szerintetek megvetik az emberek ha egy lány ilyen fiatalon szül?

Nem volt tervezett a baba, de megtartjuk azért is mert egy pici kis ártatlan lény akit sose tudnék bántani, meg a párom mellettem marad és a szülök segítenek.

Eddig már megkaptam az oldalon hogy a szüleim nyakára szülök, de ez nem igaz.

Nagyon örülök a picinek tudom fiatalon több türelmem is lesz hozzá, ráadásul kicsi korom óta anya szeretnék lenni. :)


2010. okt. 4. 21:17
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 19 éves vagyok és holnap leszek 12 hetes!Külföldön élünk!És nagyon nem érdekel ki mit mondd hogy mennyire vagyok hozzá fiatal ezt én érzem!És tudom hogy mindent meg fogok neki adni amit csak tudok!Sztem te se foglalkozz mások véleményével úgyis neked kell ezt érezni!Minden jót és boldog babavárást :)

2010. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem ne foglalkozz senkivel aki a baba ellen van!Ez a ti döntésetek!És becsüllek mert te ki állsz magad és a babád nevében!!Rengeteg olyan embert ismerek aki megtudta csinálni a gyereket de felnevelni már nem,és elvetette!!Az a pici a hasadban egy ember akinek te vagy az anyukája!

Én aszt gondolom hogy aki tud szexelni az védekezni is tudjon!!

Boldog baba várást és jó egészséget kívánok neked meg a babának is,és könnyű szülést!!:)

2010. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagyok 27 hetes kismama. 3 és fél éve stabil munkahelyem van, férjnél vagyok, saját ház... Nagyon orulok neki, hogy fiatalon várok kisbabát.
2010. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már foglalkozz a negatív véleményekkel!Szerintem csak irigy aki emiatt megvetne!Én is szültem volna 20 éves koromban,de nem volt meg hozzá semmilyen feltétel,és csak most jött össze minden 27 évesen.Nagyon jó neked,hogy ilyen fiatalon lesz egy gyermeked,és a gyermekednek is nagyon jó lesz,büszke lesz a fiatal anyukájára.Úgyhogy legyetek boldogok és várjátok szeretettel a kicsit!
2010. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat és a válaszokat! Viszont kívánok nektek minden jót! :D
2010. okt. 8. 17:17
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

miért, szerinted az? te megveted a fiatal kismamákat?

Szerintem tiszteltre méltó egy kismama- bármennyi idős!

2010. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Dehogy én sosem! Tisztelem akik fiatalon bevállalják, és akik megtartják! De sokan nem így gondolkoznak!
2010. okt. 9. 08:23
 38/45 anonim ***** válasza:
Én 28 hetes babás vagyok, és 19 éves. Még 20 sem leszek, mikor megszülöm a fiamat. (Szülinapomkor teszteltem pozitívat.:)) Én eddig nem kaptam rossz vissza jelzést, igaz, mindenki tudja,h. én sem szüleim nyakára szülök, hanem a 35 éves páromnak, akivel boldogan élünk külön lakásban. Az a megvetendő, ha felelőtlenül szülsz, ha nem foglalkozol a gyerekkel, ha felelőtlenül élsz melette, iszol cigizel bulizol. Az megvetendő. De a mi példánk miért lenne az?
2010. okt. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Én is 21 leszek mire megszületik a babám. Szülőkre nem vagyunk utalva.
2010. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Nem a kor számít.Azért mert valaki 21 éves,felelősségteljesen gondolkodhat és lehet jó anyuka.Az én nővérem aki 30 éves,nem tud 2 gyereket felnevelni,mert nem jó anya és állandóan anyumék nyakán lóg pénz miatt (persze ő nem dolgozik) és mindig rájuk sózza a gyerekeket,amikor csak tudja.Mint látod ez nem kor függő.Ha te érzed magadban,hogy kell ez a pici baba és már hogyne kéne,lehetsz jó anyukája...EZ NEM KORFÜGGŐ!!!!!Nem kell a rosszindulatú megjegyzésekkel foglalkozni.Ráadásul szerintem nem vagy 21 évesen fiatal.Ettől ne félj.Már az jó anyává tesz,hogy a szíveden viseled a sorsát és nem szaladsz elvetetni.

Sok sikert és egészséges kisbabát nektek!:)))))

(És nem foglalkozni mások véleményével):)))))

2010. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!