Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 éves vagyok, a férjem 51....

36 éves vagyok, a férjem 51. Kiderült hogy kismama vagyok. Mennyire "ciki" ebben a korban ha megtartjuk?

Figyelt kérdés
Tudom ne másra hallgassunk, de csak felteszem a kérdést. Fiatalosak vagyunk mind a ketten, letagadhatnánk a korunkból. Neki van egy felnőtt lánya (25) nekem egy 6 éves kisfiam. Ez lenne a közös. Szeretnénk megtartani, csak félek kicsit hogy megszólnak minket. Annyiszor hallani hogy majd azthiszik az oviban hogy a nagyszülők vagytok, meg stb. Tényleg gáz ebben a korban? Más volt/van ilyen helyzetben? Vagy van itt olyan aki a szüleinek kései gyermeke volt? Hogy élte meg? Nagyon kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

#terhesség #Terhességidősebbkorban
2023. aug. 4. 15:22
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
29%

Hát a ferjedre valóban azt fogják hinni, hogy nagyapa. Van már egy 25 éves gyereke is, elég mókás helyzet...

De nyilván ti tudjátok. Mondjuk érdemes előre elgondolkodni, hogy fogjatok kezelni a kellemetlen helyzeteket

2023. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
72%
Én 36 évesen szültem, max a férjed nézik nagyszülőnek, akkor kezdenék félni amikor látványosan kezd öregedni én meg egyedül maradok egy kis gyerekkel. Anyukám 60 évesen kezdett nagyon öregedni szóval nem biztos hogy férjed sokáig marad fiatalos,kezdj el félrerakni vész esetére.
2023. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
34%
Ez a lélek nem véletlenül választott titeket. Én ebben hiszek ☺️ Kit érdekel ki mit mond.
2023. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
77%
Anyukám 2 hónap híján 37 volt, mikor születtem, apu elmúlt 40. Jártam egy fiúval, az ő anyja 45 volt, amikor született. Nálunk is, náluk is hatalmas volt a generációs szakadék, de ez már nagyon régen volt. Most a ti korotokbeliek még jó karban vannak testileg és szellemileg egyaránt. Az meg, hogy mások mit szólnak, ne érdekeljen.
2023. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha amugy megtartanád, de csak azért mégis abortálnád a gyerekedet, mert majd mit szólnak mások, arra én nem is tudok mit mondani.
2023. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
84%

"Szeretnénk megtartani, csak félek kicsit hogy megszólnak minket."


Ha azt írom, hogy mindenki beszólogat majd, akkor nem tartjátok meg?


Hogy lehet ilyen kérdést kiírni?

2023. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
81%
Te abszolút jó korban vagy hozzá, a férjed a kérdés inkább. Számolj azzal, hogy valamikor egyedül maradsz a feladatokra a kicsi körül és végül teljesen egyedül leszel neki. Addig is lehet sok boldog évetek együtt. Én megtartanám.
2023. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Persze gondolokodtam rajta hogy a férjem idősebb, és lehet egyszer egyedül maradok. De akik 20 évesen vállalnak gyereket is maradnak sajnos egyedül.
2023. aug. 4. 15:39
 9/42 anonim ***** válasza:
94%
Az oviban volt egy család, ahol anyu 45 felett volt, apu meg 50+-os, mikor született a kissrác. Fura volt picit, persze, de én még életemben jobban sikerült gyereket nem láttam, frankón. :) A te korod meg amúgyis rendben van, a férjedet meg ha megismerik, majd már ő sem lesz "ciki".
2023. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
85%
Az én apám 50 volt, mikor születtem, sose nézték a nagyapámnak, mondjuk mindig is fiatalos volt. Most 82, teljesen egészséges, aktív még mindig. Szerintem ebben nagy szerepe van annak, hogy mi lettünk, volt aki fiatalon tartsa.
2023. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!