Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 éves vagyok, a férjem 51....

36 éves vagyok, a férjem 51. Kiderült hogy kismama vagyok. Mennyire "ciki" ebben a korban ha megtartjuk?

Figyelt kérdés
Tudom ne másra hallgassunk, de csak felteszem a kérdést. Fiatalosak vagyunk mind a ketten, letagadhatnánk a korunkból. Neki van egy felnőtt lánya (25) nekem egy 6 éves kisfiam. Ez lenne a közös. Szeretnénk megtartani, csak félek kicsit hogy megszólnak minket. Annyiszor hallani hogy majd azthiszik az oviban hogy a nagyszülők vagytok, meg stb. Tényleg gáz ebben a korban? Más volt/van ilyen helyzetben? Vagy van itt olyan aki a szüleinek kései gyermeke volt? Hogy élte meg? Nagyon kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

#terhesség #Terhességidősebbkorban
2023. aug. 4. 15:22
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
91%

Én 40 voltam, férjem 49. Nekem első gyerek, neki második. Sok hasonló eset van a környezetemben, sőt, vannak olyanok is, akiknél "hatalmas" a korkülönbség, 15-20 év, sőt, kettő olyan is van, ahol 30(!!!!). Ott apuka már 60 felett volt, mindkét esetnél. És kit érdekel? Az ő dolguk! Persze volt, aki minket is megszólt, de leszarom! Mindenki azt gondol, amit akar. Általában a fiatalon szülők szoktak beszólni, akiknek az 50 éves már öregnek számít. Vagy azok az idősebbek szólnak be, akik korán lettek szülők, hogy ők bizony már nem hallgatnák a gyereksírást. Oké, nem is neked kell hallgatnod, akkor mit zavar, bammeg!!! Szóval mindig lesz, aki beleugat az életedbe, ha nem ezért, akkor másért. De le kell szarni, ki mit szól!

Nekem hüledeztek egy páran, hogy úristen, 40 évesen szülök?? Most meg azt hallgatom, miért nem lesz második, a 43 év az még nem olyan gáz, sokan szülnek ennyi idősen. Agyrém.

2023. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
66%
Én is sajnálom hogy 36 évesen szültem és nálam 40 a határ a 2.-nál de csak mert nincs kedvem nagyon vén fejjel egy kamasszal szenvedni,addigra minimum legyen egyetemista😆
2023. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
11%

Ja és amikor kamasz lesz és nagyon nehéz vele,akkor lesz férjed egy vén 69 éves. Hát kemény lesz,ja és saját szülőből/ nagyszülőből kiindulva hirtelen öregednek meg. Aposomrol eddig azt hitték ő az unokája apja,erre tavaly benyelt egy bacit majdnem belehalt. Meggyógyult de azóta tényleg öreg lett kívül is kinézetre és a fizikai állapota is az,csak így egyik hónapról a másikra...

Viszont ha úgy érzed ha kell egyedül is bírni fogod akkor hajrá 🙂

2023. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Mekorra b*nkok vagytok emberek. Ő a férjem. Szeretni fogom mindig minden helyzetben. Es nem vén. Csak idősebb......
2023. aug. 5. 03:41
 35/42 anonim ***** válasza:
33%
Akkor tartsátok meg, mi ebben így a kérdés?
2023. aug. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen kérdést kár volt kiírni.Nyilván nem ti vagytok az elsők és nem is az utolsók akik később vállalnak gyereket.Én írtam,hogy köztünk is 15 év van és van két közös gyerekunk,pedig idôsebbek vagyunk,mint ti
2023. aug. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
94%
Nem ciki. Nekem van egy olyan ismerősöm, akinek nagyon sokáig sajnos nem jött össze a kicsi, aztán viszont három gyereke is született kis korkülönbséggel - 40 felett szült, és most nagyon örül nekik. Az apa egyébként 50 körül lehetett, amikor az első közös gyerekük született, neki van már három felnőtt gyereke is az előző házasságából. Egy másik ismerősömnek pedig két nagy gyereke volt már, amikor 40 felett jött a harmadik (ott az apa kicsit fiatalabb volt). Manapság egyre többen szülnek 40 felett is, illetve 50, sőt még 60 éves férfiak is vállalnak gyereket. Persze vannak, akik megszólják ezeket a szülőket, de nem kell velük foglalkozni. Ítélkezésre az emberek mindig találnak okot.
2023. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
81%

Ha fiatal a szülő az a baj,ha idôs meg az...csak tudnám kinek mi a franc köze hozzá.Ítélkezni a legkönnyebb.A férjem sem így tervezte,de a kretén első felesége nem szült neki.Nem mindig úgy jönnek össze a dolgok,ahogy azt elterveztuk.Ha úgy érzitek tartsátok meg,ne mással foglalkozzatok.

36 - os voltam

2023. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
75%
Manapság ez már mindennapos, mert rengeteg a válás és sok esetben az idősebb férfi fiatalabb nővel jön össze. Még ennél idősebbek is vállalnak gyereket. Más kérdés, hogy én pl 51 évesen élvezni akarnám az életet a helyében és nem gyerek miatt aggódni, az anyagiakat előteremteni minimum 20 évig...
2023. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen normális, ne törődj mással! Örüljetek neki, sok örömet a felneveléséhez!
2023. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!