Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 éves vagyok, a férjem 51....

36 éves vagyok, a férjem 51. Kiderült hogy kismama vagyok. Mennyire "ciki" ebben a korban ha megtartjuk?

Figyelt kérdés
Tudom ne másra hallgassunk, de csak felteszem a kérdést. Fiatalosak vagyunk mind a ketten, letagadhatnánk a korunkból. Neki van egy felnőtt lánya (25) nekem egy 6 éves kisfiam. Ez lenne a közös. Szeretnénk megtartani, csak félek kicsit hogy megszólnak minket. Annyiszor hallani hogy majd azthiszik az oviban hogy a nagyszülők vagytok, meg stb. Tényleg gáz ebben a korban? Más volt/van ilyen helyzetben? Vagy van itt olyan aki a szüleinek kései gyermeke volt? Hogy élte meg? Nagyon kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

#terhesség #Terhességidősebbkorban
2023. aug. 4. 15:22
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ☺️
2023. aug. 8. 07:10
 42/42 anonim ***** válasza:
90%
Nem is vén a férjed, csak már régóta fiatal rutinos bölcs ember. Addig jó míg dédpapának nem nézik, a nagypapa az senkit nem zavar, ha egészséges, más kérdés ha akár lepukkant 30-as lenne aki meg sem tud mozdulni az egészségtelen életmód miatt, mint a magyar pasik többsége.
2023. aug. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!