Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 évesen megfordult velem a...

35 évesen megfordult velem a világ és gyereket akarok?

Figyelt kérdés
Eddig sose akartam nem mondom hogy gyerekellenes voltam , de olyan hatàrozottan tudtam mindig… most meg mintha minden àtforsult volna. A nagyobb gond párom nem akar, így pedig váltanom kell…
nov. 1. 10:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
89%
Igen
nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
95%
Én 34 évesen jártam ugyanígy. És 36 évesen született meg a gyerekünk. Az apja ugyanaz volt, akivel addig közösen nem akartunk gyereket.
nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:
Én már mondtam neki de ő tartja magát az eredeti elkèpzelèshez. Anyagilag belefèrne, van házunk , nem gazdagon de normàl élet színvonalon èlünk.
nov. 1. 10:54
 4/68 anonim ***** válasza:
68%
Én azt mondtam neki, hogy ha nem akarsz, most szólj, mert gyorsan találok olyat aki akar... 🧐🤣 Utána akart. Már kamasz a lányunk. Elmondani nem tudom, mennyire imádja. Szóval ez egy fura dolog.
nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
78%
Jól látod, váltanod kell. Mégpedig minél hamarabb.
nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:

Én pont fordítva vagyok, nem azon ,hogy minél hamarabb hanem adok esèlyt a jelenleginek átgondolni. 8 èv együttélés ,több mint 10 ève vagyunk egy pàr. Azért ilyet nem dob el az ember csak úgy.

De az is megfordult a fejemben mi lesz ha úgy dönt vègkèpp nem…. mert akkor lehet keresni.

nov. 1. 11:04
 7/68 anonim ***** válasza:
68%
35 évesen erre a célra napjaid vannak hátra, nem pedig hónapjaid és éveid!
nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
65%
Kicsit későn esett le a tantusz. Mint kb minden nőnél aki "nem akar gyereket". Ha elkezdesz keresgélni 40 leszel mire megszulsz.
nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
77%

A mai világban nem furcsa annyira már, hogy valaki 35-40 körül szüljön. Kicsit talán ritikósabb.

Elmúlt már az a világ, mint régen, hogy 20-25 év körül.

Nincsenek már stabil munkahelyek, albérletek. Kevesen tehetik meg ebben a korban a saját lakást. Stb.

nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
42%
9es. Nem a társadalmi esélyeiről van szó, hanem a biológiai esélyekrol.!!
nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!