Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 évesen megfordult velem a...

35 évesen megfordult velem a világ és gyereket akarok?

Figyelt kérdés
Eddig sose akartam nem mondom hogy gyerekellenes voltam , de olyan hatàrozottan tudtam mindig… most meg mintha minden àtforsult volna. A nagyobb gond párom nem akar, így pedig váltanom kell…
2023. nov. 1. 10:44
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:

7 -8 Kicsit elmaradott a gondolkodásotok, ma már 30-40 között szülni termèszetes dolog nem megvetnivaló. Szerencsére az egészségügyi àllapotom is jó.


9 Persze fiatal anyukának lenni is megvan az előnye nem vitatom, de nálam így alakult.

2023. nov. 1. 11:20
 12/68 anonim ***** válasza:
83%

#6! Te tudod, de az a baj, hogy az is opció, hogy átgondolja és úgyse akar. Persze, hogy abban reménykedesz, hogy ő is akarni fog, ezért úgy gondolkodsz, hogy van idő, mert mondjuk 38 évesen még szülhetsz. Igen, csak az is lehet, hogy a válasz 3 év múlva is nem. Ha akkor döntesz úgy, hogy "váltani kell", akkor idő az is, amíg őt kihevered és még több idő, amíg találsz valakit, aki szintén akar.(Lehet, hogy több, mint 10 éve nem okozott gondot párt találni, de a ma korban hozzád illő férfiak nagy része vagy nem akar gyereket. Vagy azért, mert sose akart, akkor már vállalt volna, vagy azért, mert van már neki.)

#5

2023. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 A kérdező kommentje:
10 Biológiailag lehet baja valakinek 25 évesen…. Barátnőm jóval fiatalabb tőlem pcos és ir-rel küzd szerencsére én nem.
2023. nov. 1. 11:21
 14/68 anonim ***** válasza:
72%

Kilences válaszoló!


35 év felett nagyon csökken a termékenység, 40 körül pedig meredeken lezuhan az esélye.


Főleg ha még partner sincs hozzá. Ez így egészen orosz rulett.


A te érvelésed pedig hiába igaz, de nem arra a nőre igaz, aki most 35, és még nincs apajelolt se, mert azzal van elfoglalva, hogy akivel 10 éve él, hátha meggondolja magát.


Ebben a történetben már nincsenek évek! Drasztikusan kell dönteni.

2023. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:
12 Találni találnék attól nem fèlek, de a pàrommal lenne a legjobb. Ha nem úgy alakul, hàt ez van.
2023. nov. 1. 11:22
 16/68 A kérdező kommentje:
14 Drasztikusan kell dönteni, de nem elhamarkodottan mert az utolsó szögig mindenünk közös, ha nem mellettem dönt külön menni sem lesz 2 perc.
2023. nov. 1. 11:23
 17/68 anonim ***** válasza:
71%
Semmi gond. Gyerek nélkül is lehet élni.
2023. nov. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
93%
Én is 38 évesen szültem, de előtte volt 2 sikertelen terhesség. Szóval nem árt ezt időben elkezdeni.
2023. nov. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
63%
#15! Mitől vagy ebben olyan biztos, ha több, mint tíz éve nem jártál a "társkereső piacon"?
2023. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 A kérdező kommentje:
19 Sosem volt gondom az ismerkedèssel, munkám során rengeteg emberrel találkozom ,munkàhoz kapcsolódó rendezvènyeken is, és közeledtek hozzàm többen is, amíg nem tudtàk foglalt vagyok ( illetve volt aki azután is nehezen adta fel , hogy megtudta).
2023. nov. 1. 11:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!