Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 évesen megfordult velem a...

35 évesen megfordult velem a világ és gyereket akarok?

Figyelt kérdés
Eddig sose akartam nem mondom hogy gyerekellenes voltam , de olyan hatàrozottan tudtam mindig… most meg mintha minden àtforsult volna. A nagyobb gond párom nem akar, így pedig váltanom kell…
2023. nov. 1. 10:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 NTBS ***** válasza:
16%

Lehet neked.

Beszélgetés a pároddal.

Ha nem enged, akkor keress mást.Sok sikert kívánok neked.

2023. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
89%

Számomra ez is érdekes felfogás..

Jössz itt a 10 évvel,együtt vagytok, adnál időt, miközben arról beszélsz a következő mondatodban, hogy dobbantassz ha nem gondolja meg magát, ismerkednél azonnal is..


Hát nem lehet olyan fene nagy ez a szerelem így..

2023. nov. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 A kérdező kommentje:

31 Köszönöm


32 Csak belegondoltam abba is, ha nemet mond.Mert nem csak a happy end lehetséges. Ettől nem kevésbé szeretem, csak felmerült mint lehetősèg….

2023. nov. 1. 12:42
 34/68 anonim ***** válasza:
30%
Én a helyedben várnék hogy a párom átgondolja. Ha közben kicsúsztok az időből még ott van az örökbefogadás is.
2023. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
61%
Most értél meg rá, vagy erősödött az anyai ösztönöd. Adjál időt, a párodnak és kész. Ha nem akar továbbra se gyereket, akkor lépned kell.
2023. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
87%

#28! Én nem gondolom, hogy nagy arcod van, csak azt, hogy ebben tapasztalatlan vagy és naiv.

Teszek egy kísérletet arra, hogy leírjam, mire gondolok, hátha megérted.

Nem írtad, mennyi időt várnál a pasidra, én számoltam 3 évvel. Tehát, tegyük fel, ott állsz közel 20 éves kapcsolat után. Közelednek hozzád férfiak. Lehet, hogy te nagyon igénytelen vagy és mindegy, hogy milyen az a férfi, de legtöbbünknek nem. (Én extrémen válogatós vagyok, kb.10 évente látok abban a korosztályban legalább külsőre megfelelő pasit, ezért ne belőlem induljunk ki.) De gondolom, neked is fontos, hogy vonzódj a leendő gyermeked apjához. Tehát abból mindjárt kiesik egy csomó. Az elmúlt 20 évben te is megszoktál egy életet, neked is megvannak a saját rigolyáid, neki is. Jó esetben mindkettőtöknek van saját lakása, karriere adott helyen, nem biztos, hogy bármelyikőtök is fel szeretné adni és új életet kezdeni teljesen máshol egy akkor még ismeretlen emberért, akivel nincs még kötődés. Olyankor már előtérbe kerül a racionalitás. Itt megint sokan kiesnek. És ez még csak a te oldalad, nézzük a pasikat.

Ne legyenek illuzióid, nem a huszonéves korosztály fog hozzád közeledni, hanem a 40 körüliek. Mindenki, aki BÁRMIT is akar. Tehát ebben benne vannak az örök agglegények/ válás utáni megkeseredettek/jelenleg is házasok, akik szexpartnert akarnak, akár hosszú távra, de eszük ágában sincs lekötni magukat. Ez kb.a 80%-uk. Ennyi már ki is esett. Marad 20. Egy részük komoly kapcsolatot szeretne, azért közeledik, de gyereket nem. Ők is kiesnek. Maradnak azok, akik komoly kapcsolatot szeretnének, gyereket is, de még nem kötődnek hozzád érzelmileg, hisz nem ismernek. Ők nem fognak hozzád közeledni, mert érzelem híján marad a racionális gondolkodás és a fiatalabb korosztályban fognak keresgélni, hogy legyen idejük felépíteni a kapcsolatot és akkor vállalni gyereket, amikor már egy ideje együtt vannak. Ha választani lehet, mindenki(tehát a férfiak és a nők is) tudatosan, több éves kapcsolatban vállalnának gyereket, nem az 1.randi után 2 hónappal, hogy ki ne fussanak az időből. Csak amíg az a pasi ezt megteheti, te akkor már nem. Ezért keres olyan nőt, aki szintén megteheti.

Ettől függetlenül LEHET, hogy lesz egy olyan, akivel mégis összejön, csak ennek jóval kisebb az esélye, mint azt most te gondolod. Nagyjából 1%, te meg a leírás alapján 90fölöttire tippelsz.

#27

2023. nov. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
83%
Arra írtam hogy késő, hogy most kezded el tisztazni a pároddal, akivel 10 éve együtt vagytok. Ezekre a tisztázasokra már nincs igazán idő.
2023. nov. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
32%
#34! Persze, aztán biztos örökbe fog vele fogadni az a pasi, aki vérszerinti gyereket se akart tőle. Pont azért csúsztak ki az időből 🙄
2023. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan leírta a 36 - os, amire céloztam én is.


37 voltam.

2023. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
87%

Hát olyan bazi sok időd már tényleg nincs. Nem tudom mennyi időt akarsz adni a párodnak, de azért ha "nem" lesz a válasz, akkor nem ártana megismerni azt a pasit is aki majd gyereket csinál neked. Tegyük fel, hogy rögtön másnap leakasztasz egy csávót valahonnan (kétlem, de ha te ennyire biztos vagy benne akkor legyen). Első randik, járás, összeköltözés, talán házasság, ezek normáliséknál nem 1 év alatt futnak le. És ha ezek után el is határoztátok hogy gyereket akartok, valószínűleg akkor sem azonnal fog összejönni mert az még a fiatloknál is ritka. Aztán 9 hónap terhesség. Simán 40+ lehetsz mire szülsz.

A másik opció hogy szülsz valami félidegennek. Akkor meg készülj az egyedülálló anyaságra, mert ahol nagyon hamar gyerek van ott szinte mindig ez a vége.

2023. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!