Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 évesen megfordult velem a...

35 évesen megfordult velem a világ és gyereket akarok?

Figyelt kérdés
Eddig sose akartam nem mondom hogy gyerekellenes voltam , de olyan hatàrozottan tudtam mindig… most meg mintha minden àtforsult volna. A nagyobb gond párom nem akar, így pedig váltanom kell…
2023. nov. 1. 10:44
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 A kérdező kommentje:

36 Nem, nem 3 évre gondoltam, hogy vàrnèk. De a többivel továbbra sem èrtek egyet, de nem is kell, hogy mindenkivel azonosan gondolkodjunk.


37 Félreértetted! Tisztázva volt,de.. és itt a DE bennem megvàltoztak a dolgok és mégis szeretnèk gyereket.


40 Nemtudom neked 5 év alatt hogy telik el egy èv plusz 9 hónap … ha nem rögtön talàlok akkor is belefér mert eü probléma szerencsére nincs. Ès bàr családban gondolkodom, de pont ez az előnye, hogy 35 éves koromra màr egyedül is tudnàm vállalni anyagilag ha beüt a krach. Ezt fiatalabb koromban nem mondhattam volna el. De ez végszükség opció, elsősorban családban.

2023. nov. 1. 13:56
 42/68 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, hiába próbálod elhitetni ezeket idegenekkel. Ha te meg vagy győződve arról, hogy így lesz rendben a dolog, akkor az a lényeg.

Teljesen felesleges azokat győzködni, akiknek se nem oszt, se nem szoroz, hogy neked lesz e gyereked, viszont segíteni akartak jó tanáccsal.

2023. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 A kérdező kommentje:
42 Nem győzködés.
2023. nov. 1. 14:05
 44/68 anonim ***** válasza:
77%

Nem olvastam minden hozzászólást.

Viszont kedves kérdező!

35 évesen ismertem meg a párom, második gyermekem apját. Vele egyértelmű volt, hogy lesz közös gyermekünk. 39 évesen szültem. Előtte volt egy vetélésem. Szóval nem lehetetlen.

2023. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy nincs eü problémád? Sosem akartál gyereket, de fullosan kivizsgáltattad magad?

És mi van, ha kiszemeltnek lesz? Vagy az első randin spermigramot kérsz?

2023. nov. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 A kérdező kommentje:

44 Köszönöm jó pozitív példàt is hallani.


45 Igen, nem gyerek függő, hogy valaki odafigyel e az egészségére vagy sem.

Azért ennyire nem kell kisarkítani, hogy első randin, de nem kellene, hogy ez tabutéma legyen. Jelenlegi párommal sem volt az.

2023. nov. 1. 15:24
 47/68 anonim ***** válasza:
92%

Megsúgom, sok meddőségi probléma (pl véralvadási vagy immunológiai rendellenesség, de sokszor még egy endometriózis) nem azon múlik mennyire figyelsz oda az egszaégedre. Sőt legtöbbjük, célzott kivizsgálás nélkül, ki se derül.

A legtöbb pasi meg aztán végképp nincs tisztában vele, hogy termékeny e vagy csak vaktölténnyel lövöldöz, hacsak nem volt valami andrológiai vagy urológiai problémája már előtte, ahol mondjuk kiderült.

2023. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 A kérdező kommentje:
47 Nem kell megsúgni, egészségügyben dolgozom, tisztában vagyok dolgokkal.
2023. nov. 1. 15:56
 49/68 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként mi a konkrét kérdésed? Mert nekem valahogy nem jött le.
2023. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
63%
Ugyan nem 35 voltam, hanem 31, mikor elváltam, ismerkedni sem akartam, mégis rögtön szembejött a megfelelő partner. Ő akkor 36 éves volt. Azonnal tudtuk közös gyereket szeretnénk stb. 33 és 35 évesen szültem (tehát 2 ill. 4 évvel a válás után). 6 éve vagyunk házasok, 5 és 3 évesek a gyerekek.
2023. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!