Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 évesen megfordult velem a...

35 évesen megfordult velem a világ és gyereket akarok?

Figyelt kérdés
Eddig sose akartam nem mondom hogy gyerekellenes voltam , de olyan hatàrozottan tudtam mindig… most meg mintha minden àtforsult volna. A nagyobb gond párom nem akar, így pedig váltanom kell…
2023. nov. 1. 10:44
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
38%

Hagyd békén őt. Nem akar gyereket, szóval ne zsarolgasd, meg duruzsolj neki, hanem keress olyat, aki akar.


Én sem akarok. A párom sem.

Ha hirtelen most nagyon-nagyon babázni támadna kedve, megmutatnám neki, merre találja az ajtót, de én nem vállalnék gyereket csak azért, mert neki épp felkattant a biológiai órája, mert nem szeretem őket, nem szeretnék babázni.


És persze ezerrel védekeznék, emellett.

2023. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
84%

És neked NINCS időd 3-4 éveket várni, hogy azután ismét kapj egy nemet a férjedtől.


Ha gyereket akarsz lépned KELL, nem várni a semmire.

Aki nem szeretne gyereket, azt el kell engedni, bármennyi év is köt össze - bármennyire fájdalmas és nehéz.


És keresni olyat, aki akar - legkorábban 36-37 leszel (de inkább több, hacsak nem féléves kapcsolatban toljátok be), mire nekiállhattok a próbálkozásnak.


Ismerősömnek 36 évesen lett kattanása. 3x vetélt el!, volt két sikertelen inszem.

45 éves most egyéves a gyereke. Pedig ők AZONNAL elkezdtek próbálkozni, mégis nyolc évbe telt, mire megmaradt neki a magzat.


És "a vizsgálatok szerint" ő is "egészséges" volt, aztán a teste mégsem gondolta úgy.

2023. nov. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 A kérdező kommentje:

50. Köszönöm a pozitív pèldàt.


51 Nem zsarolàs vagy erőszak ez egyszerűen kap valamennyi időt és gondolja àt.

2023. nov. 1. 17:43
 54/68 A kérdező kommentje:

52. Több évet nem várnék de erről nem is volt szó.


Az ismerősöd biztosan nem mindenre kiterjedően lett kivizsgàlva , sajnos sok ilyen van, làtom mert én is egészségügyben dolgozom.

2023. nov. 1. 17:45
 55/68 anonim ***** válasza:
73%
De mik a te elképzeléseid? Mennyit akarsz várni a párodra? Mit gondolsz, mennyi idő alaltt találnál olyan férfit, aki gyereket akar neked csinálni, és akitől gyereket akarsz? Nem olyat, aki szépen néz rád a melóhelyen, hanem akivel egy életen át (de minimum 18 éven át) társak tudnátok lenni? Mennyi időt gondolsz elégnek ahhoz hogy kiismerj valakit egy ilyen fontos döntés előtt?
2023. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy meg az eü dolgokról tényleg nem tudhatsz. Huszonéves imerőseim évek óta próbálkoznak, SOTE meddőségire járnak, rengeteg vizsgálatot végeztek rajtuk. 3 inszem, 1 lombik, 1 vetélés. És hivatalosan egyiknek sincs semmi baja, fingjuk sincs az orvosoknak miért nem sikerül nekik.
2023. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 A kérdező kommentje:

55. Hogy mennyi idő lesz talàlni passz, ez emberfüggő. És előre nem is lehet tudni , lehetetlen. Érezni kell.

Ha valaki nekemis 2 éve aztmondja gyereket fogom akarni kinevetem…..most mégis ezt érzem.


Pàrom döntése rövidebb idő lesz, azért több mint 10 év után màr jól ismer. Majd mèrlegel ès dönt. Mert akkor itt nemcsak a gyerek tèmàról kell dönteni hanem mindenről.

2023. nov. 1. 17:59
 58/68 A kérdező kommentje:
56 Ennyi ok nélküli példa nincs, legfeljebb nem árulják el mi a bajuk. De megértem, ez magànügy.
2023. nov. 1. 18:00
 59/68 anonim ***** válasza:
100%

De, rengeteg ok nélküli sikertelenség van. A nővérem 15 évig élt házasságban, 8 évig nem jött össze a gyerek. Semmilyen szervi okot nem találtak egyiküknel sem.


Elvaltak. Új hazassagaban a nővéremeknel és a volt sógoromeknal is lett 2-2 gyerek viszonylag gyorsan.

2023. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 A kérdező kommentje:
59 Vannak ilyen sztorik is, de vannak sikersztorik is. Vagy-vagy.
2023. nov. 1. 18:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!