Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 évesen megfordult velem a...

35 évesen megfordult velem a világ és gyereket akarok?

Figyelt kérdés
Eddig sose akartam nem mondom hogy gyerekellenes voltam , de olyan hatàrozottan tudtam mindig… most meg mintha minden àtforsult volna. A nagyobb gond párom nem akar, így pedig váltanom kell…
2023. nov. 1. 10:44
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
73%

20-as. És aztán jön a pofára esés...


Én is azt mondom mielőbb tisztazd ezt otthon. Utolsó előtti pillanatban vagy.

2023. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 A kérdező kommentje:

20 Miért jönne pofára esés pozitív visszajelzèsek után? Ennyire rosszindulatú hogy lehet valaki…

Persze, párom döntèsén múlik addig én nem ismerkedem, és az eddigi ajánlatokat is elutasítottam.

2023. nov. 1. 11:50
 23/68 anonim ***** válasza:
77%
#20! És az azt jelenti, hogy mindjárt családot is akarnak veled alapítani? Nagyon álomvilágban élsz. Nem azt kérdőjeleztem meg, hogy "elég jó nő" vagy-e.
2023. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
87%

Te nagyon el vagy szállva magadtól. A pozitív visszajelzes egyenlő azzal, hogy aki szépen néz rád, gyereket is akar tőled? Uramisten. Ebben hol van a rosszindulat?


De végül is mit vitatkozom én veled. Nem én akarok gyereket. Csináld ahogy jónak látod. 😀

2023. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
76%
35 évesen szerintem aki még itt tart, annak sanszos, hogy nem lesz családja.
2023. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:

23-24 Nem vagyok elszállva, nem tartom magam szépségkirálynőnek sem de azért nem fogok egy sarokban sírni ha a mostani pàrommal nem jönne össze.


25 Lehet késő , de ha egyszer most jött az érzés. Meg jobb így , biztos háttérrel bele vàgni, 23 évesen hiába akartam volna ha semmim nem volt.

2023. nov. 1. 12:00
 27/68 anonim ***** válasza:
80%

Senki nem mondta, hogy a sarokban kell sírni, de ha a mostani pasidtól nem lesz gyerek, akkor az a realitás, hogy évek múlva már mástól se. Te ezzel láthatóan nem vagy tisztában. Azért írtuk le, mert azt írtad, gyereket akarsz, mi meg elhittük. Most még dönthetsz arról, mennyire fontos neked a gyerek, pár év múlva meg már az élet fog helyetted. Lehet, hogy lesz, de jóval nagyobb az esélye annak, hogy nem. Ennyi.

#23

2023. nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 A kérdező kommentje:
27 Miért ne lehetne mástól? Azért valóban sietősebb, de a jelenlegi párom döntèséig muszáj vàrnom. Plusz amit írtam, minden közös azért sem mindegy a döntés, ha külön megyünk.
2023. nov. 1. 12:12
 29/68 anonim ***** válasza:
79%
Jó nagy arcod van, az biztos. Komolyan azt hiszed, hogy egyből ideális apajelölteket akasztasz le a munkahelyedről? Álmodj, Királylány.
2023. nov. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 A kérdező kommentje:
29 Ez miért lenne nagy arc? Nem értem miért kell mindenbe belekötni. Végülis biztos Te voltàl ott és nem èn….
2023. nov. 1. 12:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!