Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert kel megbelyegezni egy...

Miert kel megbelyegezni egy magzatot azzal hogy " szivaravany"?

Figyelt kérdés
Hanyok tole .. egy vetelessel egy elo magzatot babat megbeLyegezni.. kiraz a hideg tole
ápr. 17. 12:07
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
75%
Én se értem miért kell ez,de ha valaki ezt akarja hajrá.
ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
81%

19!


Úgy látom,neked is az a tapasztalatod,mint nekem.


Létező probléma, amit leírtunk (11es vagyok), nem mindegy,milyen erős idegrendszerű gyerekre terheli ezt rá az anyuka.


Nekem az a véleményem, hogyha az anyukának ez jó,mondja. AMÍG TERHES. De ha megszületik a babája,abban a pillanatban felejtse el ezt a szivárvány baba dolgot. Mindenkinek jót tesz vele,de főleg a gyermekének.

ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ítélem el azokat, akik így hívják a babájukat, bár még nem is hallottam.

Én is elvetéltem egy nagyon vágyott terhességet, ezt követően született a kisfiam. Sose hívtam szivárvány babának, nem nyomasztom úgy gondolom semmivel, mégis tud róla, hogy előtte született volna egy babánk. Mindenszentekkor gyújtunk érte is gyertyát, és bár az elvesztett babával kapcsolatos minden dátum a mai napig eszemben van, én ekkor csendben emlékezem róla. A kiírt datumrol, valamint arról a napról, amikor megállt a kis szíve. Egy anya úgy gondolom, hogy sosem fogja elfelejteni az elvesztett gyermekét sem.

ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
36%

Én sem értem, nekem is volt egy kémiai terhességem a mostani előtt 3 hónappal de eszembe nem jutott, hogy a mostani babát az előző helyettinek tekintsem.

Igen. Amúgy a szivárványozás arra utalna hogy újra süt a nap, de akik ezt használják, nem így használják.

Ez olyan mintha mondjuk meghal a gyermeked par hónaposan, esetleg évesen, és lesz egy másik akit ugyanúgy nevezel, ugyanúgy kezelsz, mintha az lenne, amelyik már nincs.

És a gyermeknek ez igenis teher, főleg ha gyengébb lelkű egy picit, hiszen eljön a pont, ahol megérti hogy ő azért van a világon, mert a másik nincs.

Nem téged akartunk, de a másik nem sikerült.

ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
24! Igen. Én is így értettem.
ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
79%
Én lombikos anyuka vagyok, és nagyon sokszor láttam közben szivárvány babákat emlegetni... Engem valamiért szomorúság fog el ilyenkor, ez van. Én sem tartom helyesnek ennyire beültetni a gyakorlatba ezt a kifejezést.
ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a kémiai terhesség nem osszevetheto egy vetelessel, főleg mikor már szivhang is van, későbbi veszteségről nem is beszélve.

Nekem is volt 2 kemiaim, eszembe sem jutott, hogy a most született gyerekem szivárvány gyerek lenne. Nem pont erre mondják a szivárvány gyereket.

ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem borzalmasan túlgondoljàtok.... egyértek azzal aki írta, hogy ha egy gyereket akar és az első elmegy, nyilván a második nem lenne ha az első nem megy el...ennyi és fejre is állhattok ez akkor is így van. Mindegy hogy nevezzük...Szó nincs arról , hogy bármi elvárás lenne a második gyerek felé v a másik életét élné....ez tök más dolog, nem értem miért kell ide keverni.
ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
36%

28!

"nem értem miért kell ide keverni."


Azért kell ide keverni,mert az "okos" anyukák elmondják ezt a megszülető gyereküknek! Így nevelik fel, belenevelik. És ez hatalmas lelki teher egy gyereknek!

Ezért. Ezt az anyuka tartsa meg magának,ne hangoztassa. Mert az élő gyerekének rengeteget árt vele.

ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
49%
29# még mindig nem ugyanarról beszélünk
ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!