Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert kel megbelyegezni egy...

Miert kel megbelyegezni egy magzatot azzal hogy " szivaravany"?

Figyelt kérdés
Hanyok tole .. egy vetelessel egy elo magzatot babat megbeLyegezni.. kiraz a hideg tole
ápr. 17. 12:07
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
29#-nek annyiban igaza van amúgy, hogy sok szülő tényleg rányomja. Nálunk így anya sose mondta, hogy szivárvány, de azt egész gyerekkorom óta, hogy ha előttem megszületik a testvérem, akkor ennyi meg annyi idős lenne, a legjobb barátnője lányával lenne egyidős, meg akkor én nem lennék. De ezt újra meg újra sokszor felhozta mindig.
ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
78%

Azért nevezik szivárvány babanak mert minden vihar után jön a szivárvány vagy is lesznek jobb körülmények is.

Nekem is volt egy vetelesem és mikor teherbe estem én is "rainbow baby"-nek neveztem. Aztán valami megváltozott és már nem tudtam így gondolni rá. O az en fiam nem pedig egy szivárvány. Neki kellett jönnie pont.


Nem ítélem el azt aki így utal a babajara. Nem tudhatod ki min megy keresztül hány vetelest el még stb. Ha valakit ez tesz boldoggá akkor csak nevezze annak.

ápr. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
31# de miért veszitek alapul , hogy egész életében így hivatkoznak rá és emlegetik a másik babát?
ápr. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
66%

"Ha valakit ez tesz boldoggá akkor csak nevezze annak."


Csak szegény gyereke lelkét nyomja agyon, de legalább ő boldog hogy szivárvány.

ápr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
33# Nekem mindegy más hogy hívja, én egy szóval sem írtam, hogy engem zavar a szivárvány vagy bármi. Viszont az gáz, ha rendszeresen felhozod a gyerekednek élete végéig, mint nálunk is. Ne haragudj, minek emlegetni ezt a múltad folyamatosan a már meglévő gyerekednek? Semmi szüksége neki erre a lelki teherre, ez a szülő lelki problémája, nem pedig a gyereknek kell viselnie. Ettől még semmi gond, hogy valaki így hívja, én max erre reagáltam. 31# voltam
ápr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
74%
27 , én több olyat is ismerek, akik a 2 nap késés után sikerült babára is így hivatkoznak... Sőt, van akinek a gyereke már 3 és mikor kipakolta a Facebookra az 50 db szülinapi képet is odarak egy szivárványt és egy fekete szivet.... És mivel kollegák voltunk a 4 hetesen vetélése is megvan meg hogy ez a gyerek a következő hónapban megfogant és megszületett, de ne előző hónapban késett 2 napot...
ápr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
27%

36# vannak elmebeteg emberek hogy jön ez ide? Ott más gondok is vannak ..


Szerintem a legtöbb normális ember max szivárvány babakènt gondol rá v akar annak is nevezi amikor megeszületik v amíg úton van és szó nincs róla h élete végéig ez fel lenne emlegetve akár neki akár bárkinek....

ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
36. Erről szól a kérdés. Nem arról aki arra használja a szivárványbaba kifejezést amire való, hanem aki a megszületett gyereke egész életét megbélyegzi azzal, hogy előtte volt egy nem sikerült terhessége.
ápr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!