Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Szerintem felháborító!

Figyelt kérdés

Én ma nagyon kiakadtam! Nem tudom ki hogy van vele, de én ilyet sosem tennék. Szóval mostanában egyre több anyukát látok szoptatni utcán vagy bevásárlóközpontba a padon ülve mindenki szeme láttára. Oké, hogy természetes, de mégis egy intim dolog nem?


31 hetes km


2011. jún. 6. 17:32
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
0%
18:52-essel teljes mértékben egyetértek. Teljesen igazad van.
2011. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
100%

mert mi van ha meglátsz egy szoptató nőt, Mit látsz? Szinte semmi sem látszik, holott máskülönben egséz nap mindenhol nagy fedetlen didik tárulnak a szemeink elé. Meg lehetett már szokni azt is. Ehhez képest egy szoptató nőnél funkciója van a mell felfedésének, másrészt alig látni. Amúgy is csak a mellbimbók eltakarását kívánja az illem, azt meg a gyerek takarja.

Hol a probléma?

Szoptató asszonyt látsz - abban mi van?

Melléből nemigen látsz semmit.

Ha valakit a szoptatás látványa háborít fel, akkor abban van a hiba.Nincs baj a szoptatással. Szopni jó. Szoptatni is jó. Gyermeket szülni jó. Ha embertársAink gyereket nevelnek: JÓ.

2011. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
88%
Hát az se normális dolog, hogy "fedetlen didik" tárulnak a szemeink elé.
2011. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
59%
nem az Sem, hanem az Nem. Ez meg igen. A mell szoptatásra való, nem szilikonozásra.
2011. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
64%

A szoptatás terhesség és szülés folytatása, ha a nő nem szoptatná a gyermekét, akkor az gyakorlatilag éhenhalna.

Te:

-nem fogsz sehova menni

-inkbb tápot adsz a babádnak az anyatej helyett

-vagy belenyomsz aszájaéáb egy cumisüveget lefejt tejjel



ha emberek kétpoféára zabálhatnak hamburgetrt az utcán, akkor hadd szoptassam már meg a gyeremekemet


szoptattam padon, kocsiban, utcán, kompon, tengerparton.....


szóval tényleg nem értelek

2011. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a felháborito hogy ezt megkérdezte valaki ez egy természetes dolog ne ezen akadj ki inább máson.....
2011. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%
Kb ez a 100000. kérdés ilyen témában. Nem, nem felháborító. Ha majd a te gyereked üvölt ciciért akkor meglátjuk mit teszel. Könnyű ítélkezni, míg meg nem tapasztalod. Ez amúgy is egy olyan kérdés, amin mindíg veszekedés van. Én azt tartom, hogy ne ítélj hogy ne ítéltess. Az pedig a másik nagyon igaz közhely, hogy "Régen elveim voltak, most gyerekeim vannak". Átértékelsz te majd sokmindent bő két hónap múlva.
2011. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
83%
Neked ennyi idöd van más emberrel foglalkozni??????Inkább magaddal foglalkozz.Biztos neked is vannak ilyen Felháborito dolgaid amit más ugy gondol,
2011. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
87%

énmeg nem értem: pontosan melyik rész a felháborító neked?

a. Hogy látszik a nő melle?

b. Vagy hogy utcán esznek?

c. Vagy hogy csöndet, tapintatot, illedelmes félrenézést "követel" ki a mama?

d. Vagy hogy foglalja a padot?

e. Hogy testnedveit más szájába folyatja?

f. Hogy nem pontos az időbeosztása?

g. Mások elé tárja, hogy csecsemője van?

f. Vagy meg tudnád pontosan fogalmazni azt a részletet ami miatt felháborít?

2011. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%

Kedves leendő, most hápogó anyukák. Amikor a kicsinyetek megszületik akkor az addig elhatározott dolgokat a gyermek teljesen át fogja rendezni a fejetekben és a lelketekben egyaránt.

Az elején úgy kezdtem 2éve, hogy a hálószobán kívül máshol nem fogom szoptatni a gyermekem. Az én gyönyörű fiam nem ismeri az óra és a türelem fogalmát. Elvileg 3órát ki kellene bírnia szopi nélkül a gyermeknek, no a kicsi 1,5óra után éktelen üvöltéssel adta tudtomra, hogy éhes. Akkor először elrohantam vele a pelenkázóhoz, bízva abban, hogy elbújhatunk, egy darab koszos polcon kívül semmi sem volt... No kikényszerültem a nyilvánosság elé, a kicsi lekapta a pelust, és evett. Ott számunkra megszűnt mindenki más.


Így kedves leendő anyukák amíg nem született meg a gyermeketek, amíg nem élesben gyakoroljátok addig ne törjetek pálcát már a gyermekükkel "szenvedő" anyatársatok felett, mert nem tudhatjátok a ti kicsinyetek milyen meglepetést tartogat nektek, mikor hoz olyan helyzetbe amit ti mereven elutasítotok most, de élesben nem kivitelezhető, hogy betartsátok.

(pl sok helyen nincs lehetőség elvonultan szoptatni, és nem biztos, hogy két etetés közti idő alatt eljutsz Aból Bbe, elintézed a dolgod és vissza is érsz. Illetve vannak babák akik nem fogadják el a cumisüveget...)

2011. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!