Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Szerintem felháborító!

Figyelt kérdés

Én ma nagyon kiakadtam! Nem tudom ki hogy van vele, de én ilyet sosem tennék. Szóval mostanában egyre több anyukát látok szoptatni utcán vagy bevásárlóközpontba a padon ülve mindenki szeme láttára. Oké, hogy természetes, de mégis egy intim dolog nem?


31 hetes km


2011. jún. 6. 17:32
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
91%

Majd ha megszületik a babád meglátod, hogy nem tudod úgy kiszámítani, hogy otthon legyen éhes. (vizsgálatokra mész, védőnőhöz, stb)

Szerintem nincs ebben semmi felháborító. Ha éhes a baba akkor muszáj lesz megetetned! :)

Egyébként lehet ezt diszkréten is csinálni, én pl mindig félrevonultam valamilyen csendes helyre és egy textilpelussal eltakartam magunkat, így semmit sem láttak mások. :)

2011. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként azt nem értem, hogy ha monokinizni teljesen elfogadott, cumiból utcán enni nem zavaró, akkor meg mi a gond a szoptatással:
2011. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem is felháborító, ha nyilvánosan teszi az anyuka. De ha mondjuk muszáj, azt meg lehet érteni, de akkor úgy szoptasson már, hogy takarja már magát legalább! Úgy még elfogadható, ha szoptat, de közben nem látszik semmi.
2011. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
66%
Tápszeres lesz a gyereked... biztos vagyok benne...ha felháborodsz, akkor is...bocsi...majd meglátod...
2011. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
69%

Pont ugyanannyira undorító és felháborító, mint a cumisüvegből tápszert evő kisbaba.

Én is szoptattam ahol megéhezett a gyerek, igyekeztem a többségnek háttal és diszkréten, de épp pont magasról nem érdekelt ki háborodik fel.

2011. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem felháborító!De tényleg diszkrét legyen.Pont erre találták ki a szoptatós melltartókat illetve pólókat amik középtájon nyitottak és tényleg semmi nem látszik csak a baba buksija :)
2011. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
43%
18.21.es, "tápszeres lesz a gyereked..." nem ez volt a kérdés, de akkor mi van? az bűn? jajj, istenem, én pl tápszeren nőttem fel, és még csak fertőző betegségem sem volt, makk egészséges gyerek (és eddig szerencsére) felnőtt voltam, vagyok!!!
2011. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
65%

ezek örök viták tárgyai. Szopi-tápszer, szoptatni nyílvánosan-vagy csak diszkréten


Én a saját családom előtt sem, csak azok előtt, akik egyébként is láthatják a mellem. Nekünk mindig sikerült megoldani ezt.

De egyébként ha már valaki szopi elkötelezett, akkor beáldozhatna egy szopikendőre...

ugyan fel nem háborodok rajta, de azért lehet ezt diszkréten is csinálni.


Viszont! Azért olyat se mondjuk már, hogy a tápszeres baba látványa undorító... Ha nincs tej haljon éhen?????

2011. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom megérteni, és nem is fogom soha, hogy miért kell a válasz miatt lepontozni. Azért lett feltéve a kérdés, hogy válaszoljak, de rajta, nyugodtan. Ti úgy is olyan okosak vagytok! Igen is, az a véleményem, hogy nem szeretem, ha valaki az utcán, nyilvános helyen szoptat. Ha diszkréten teszi ezt, úgy, hogy senki nem veszi észre Láttam aki úgy szoptatott, hogy alig lehetett észrevenni) az más. Azzal is egyet értek, hogy ha éhes a gyerek akkor meg kell etetni. De nekem senki ne mondja, hogy nem lehet úgy időzíteni mondjuk a bevásárlást, hogy szopi után induljon el valaki a gyerekkel. Nem hiszem, hogy azonnal éhes lesz, bevásárolni pedig 30 perc alatt is be lehet. ÉN nem fogok az utcán szoptatni! Az indulásokat úgy időzítem, hogy szopi után. Ennyi. Lehet lepontozni.
2011. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 sumergo ***** válasza:
86%

Még nincsenek tapasztalataim, de majd ha úgy adódik, hogy a babám útközben lesz éhes, nem hiszem, hogy azért kínoznám, hogy a kényes ízlésűeknek ne bántsa a szemét. Nem kell odanézni, és nem a te melledet látják, hanem a szoptatóét! Mellesleg néhány jól kivágott felsőben is látni annyit, mint amennyi a szoptatásnál látható.

18 hkm

2011. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!