Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Szerintem felháborító!

Figyelt kérdés

Én ma nagyon kiakadtam! Nem tudom ki hogy van vele, de én ilyet sosem tennék. Szóval mostanában egyre több anyukát látok szoptatni utcán vagy bevásárlóközpontba a padon ülve mindenki szeme láttára. Oké, hogy természetes, de mégis egy intim dolog nem?


31 hetes km


2011. jún. 6. 17:32
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

2 lányom van és mindig elhatároztam hogy nem fogom utcán pont ilyen kérdések miatt..Aztán egyszer nagyon sirt a kicsim .Kerestem egy félre eső helyet és eltakartam magam pelussal..Hogy azért azt ne lássa senki..De kérdem én hogy ez miért hogy gáz?A csövesek az orrunk előtt veszik ki,,,akkor az nem gáz..

Ha muszáj akkor muszáj.Lehet hogy kellemetlen de én ugy voltam vele hogy nem érdekel a lányom éhes és enni kap

2011. jún. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
71%

Most bocsi lányok, de itt a válaszolók közül, akik írták, hogy ők szoptattak itt-ott, a 90%-nál felmerült a pelus szó is...


Pont az lenne a kérdés lényege (szerintem), hogy mért nem lehet ezt így megoldani? Diszkréten.

Itt is írta egyszer egy anyuka, hogy látott egy szoptató anyát egy üzletben, de még csak félre sem vonult, sétálgatott közben, beszélt az eladóval. A gyerek néha kiköpte a cicit... a cici meg csak ott figyelt...


Szóval én is erre írtam, hogy gáz, nem arra, mikor leülsz egy padra, és teszel rá egy pelust.

2011. jún. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
39%

u.i.: :)


És az azért gáz, mert normál esetben sem mászkálsz az ikeában például fedetlen cicivel.


Másrészt meg nehogy már egy csöves legyen a példa. Persze hogy gáz a csöves, de azért ott szellemileg már elszálltak a dolgok általában...

Meg attól, hogy egy pedofil mit csinál, még nem az a normális, mindenkinek követendő, nem?


Szerintem igenis elvárható, hogy minimum egy pelust tegyen oda valaki.

És lehet újra lepontozni.

2011. jún. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
100%

Intim dolog, ezt aláírom! De nem hiszem, hogy az anyák azért szoptatnak nyilvános helyen, mert ehhez olyan sok kedvük van...egyébként meg egy üvöltő csecsemő sokkal felháborítóbb, mint ha szépen csendben megeteti az anyja...észre sem venni az egészet! (persze mindezt diszkréten)

Biztos vagyok benne, hogy nem rohan az utcára, hogy úúú szoptatok, hadd lássák minél többen...

2011. jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
én is szoptattam már tavaly strandon.eltakartam egy pelenkával,semmi nem látszott.ha egyszer éhes volt,mit csináljak.
2011. jún. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
38%

Nem olvastam el a kommneteket!!!!Nem is érdekelnek!

Én ugyanezt gondoltam szülés előtt,mint Te,ÉS UTÁNA IS!!!!Soha nem szoptattam nyílvános helyen.Még a saját apám előtt sem,nemhogy egy pláza közepén!Régen ilyen plázaszerűben dolgoztam és nagyon sokan leülnek a padra és előkapják a cicit és megetetik a babát!Nah én azt úgy oldottam meg,hogy etetési időre hazamentem!

2011. jún. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
Abszolút megértem a te álláspontodat is,csak az a baj,hogy ha én etetési időre mindig otthon akartam volna lenni,akkor 5 hónapig a lakásból sem tettem volna ki a lábam.Mondjuk nekem mindig szerencsém volt,és ahová mennem kellett,ott volt baba-mama szoba.
2011. jún. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
43%
Ma 08.57 vagyok?Most miért lettem így lepontozva???Mert én nem teszem közszemlére a mellem?De kit bántok ezzel?Én azokat sem hordtam le akik nem így csinálják.Ezt most nem értem.Ezek szerint szar anya az aki,nem szoptat úton-útfélen?22 hónapja szoptatom a gyerekem OTTHON!Ennyi!!!Aki lepontozott annak üzenem,hogy ez nagy szégénységi bizonyítvány részedről.
2011. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
0%
hát kedves 8:57es, itt ez megy... engem is mindig lepontoznak...
2011. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
37%
Ja és ahogy olvastam a Kérdezőnek is az volt a gondja,hogy nem volt eltakarva semmi,hát ez nekem sem tetszik.Ha valaki diszkréten teszi,az az ő dolga,de ha világít kifelé a cici az már mindenkié!!!!
2011. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!