Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki vállalna gyereket szegényen...

Ki vállalna gyereket szegényen szülői támogatás nélkül?

Figyelt kérdés
Huszonkettő vagyok, felelőtlen, meggondolatlan, nincs semmi anyagi javam, de kismama vagyok! Jó az, h később vállalnám amikor felelősség teljes vagyok, biztos anyagi hátérrel, megbízható férfival az oldalamon?
2011. júl. 10. 12:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 A kérdező kommentje:
Szerinted nem vagyok kismama? talán megakarsz erősíteni az abortuszban? Örökbe adás elfelejtve!!!!!!!!!!!!!, fogadjanak örökbe olyat aki már ott van az intézetben még ha 10 vagy 15 vagy 16 éves is! olyat is örökbe fogadtok?
2011. júl. 10. 20:02
 52/80 anonim ***** válasza:

OFF:

Örökbefogadás mellettinek: Menj be egyszer Fótra a Gyerekvárosba és nézz körbe! Az a nagy magyar valóság, ami ott van. Beszélgess egyszer pár gyerekkel azok közül. Kíváncsi lennék utána mi a véleményed az örökbeadásról. Egy elcseszett bürökrata, vagy egy esetleg önmagát meggondoló szülö, aki nem tudja eltartani a gyerekét, de reménykedik, hogy ez csak átmeneti válság, és soha nem lesz örökbefogadható a gyerek. Mire adnák, addigra "kiöregszik". Az ottlakók többsége átkozza a napot, amikor világra születtek, és a szüleiket is, akik így kicsesztek velük. Hidd el tudom miről beszélek! Bocsánat, ha nagyon eltértem a tárgytól!

2011. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én abortusz ellenes vagyok. Kivéve ha a terhesség az anya életét veszélyezteti vagy ha beteg a magzat. A világ legjobb dolga, hogy édesanya lehettem, hogy ez megadatott.

Kedves utolsó!

Tehát az ott lévő gyerekek feleslegesek? Én elhiszem, hogy tudod mi megy ott de mindenkinek joga van az élethez. Az árváknak is. Az egyik szomszédomat is nevelőintézetbe rakták be a szülei nevelő szülőkhöz került 14 évesen. Az igazi szülei 18 éves korában megkeresték és csak hízelegtek neki. Kiderült arra ment ki a játék, hogy menjen oda hozzájuk, dolgozzon és adja haza a pénzt. Ma 3 éves ikerlányok anyukája, normálisan neveli őket tiszták okosak.

2011. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
Nem nem vagy kismama! Terhes vagy! Aki nem akarja megtartani a babáját az csak terhes. Tehát annyira "szereted" a gyereket, hogy örökbe ne add de abortuszra elmennél? Nem értem ezt a kettősséget! Kismama szeretnél lenni? Tartsd meg és összeszorított foggal csináld végig! A világ legőszintébb legodaadóbb szeretetét fogod visszakapni. Annyi mosolyt, örömet, hogy bármit megteszel majd érte, hogy megadd neki a szükséges dolgokat. Egyébként milyen végzettséged van és merre élsz? Lehet, hogy tudnék munkában segíteni (persze csak olyan helyet mondok ahova biztosan keresnek embert) A párod tudja? Ha nem, szerinted támogatna?
2011. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
Ugyan, hova vennék fel terhesen? Tény, hogy elcseszte a kérdező, de azzal, hogy megtartja a gyerekét, az ő életét is elcseszi.
2011. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
Terhesen sehova. Esetleg ha nem tartaná meg!
2011. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:

ma 20:51


Kérdezd meg tőle, hogy hogyan emlékszik vissza a gyerekkorára. Utána gyere vissza és írd le. Biztos vagyok benne nem azt fogja mondani, hogy gyönyörű gyerekkora volt. Soha nem tudnék így kiszúrni azzal a gyerekkel, akit 9 hónapig hordok. Ha nicns lehetőségem felnevelni, akkor jobb, ha meg sem születik.

2011. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
90%

Addig meg miből élnének meg, ameddig el tud menni dolgozni?

Marha könnyű más farkával verni a csalánt.

2011. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
22:14-nél a pont.
2011. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
Eddig se volt gond neki, hogy miből élnének meg! Segítséget ajánlottam kell kell nem kell nem kell! Ennyi! A csalános mondást nem az ilyen helyzetekre használjuk. A szomszédom is nevelőintézetbe került inkább vetették volna el? Én komolyan nem értem ezt a gondolkodás módot. Az örökbefogadni vágyó hölgynek mennyi esélye lenne, hogy Ő is anyává válljon ha mindenki így gondolkodna....
2011. júl. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!