Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki vállalna gyereket szegényen...

Ki vállalna gyereket szegényen szülői támogatás nélkül?

Figyelt kérdés
Huszonkettő vagyok, felelőtlen, meggondolatlan, nincs semmi anyagi javam, de kismama vagyok! Jó az, h később vállalnám amikor felelősség teljes vagyok, biztos anyagi hátérrel, megbízható férfival az oldalamon?
2011. júl. 10. 12:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:

Kedves A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:45!


Ha vallásos vagy akkor az Isten áldjon meg, ha nem (mint pl. én) akkor pedig szívemből szóltál! Ilyen egy igazi anya egy igazi nő! Nagyon boldog babavárást örülhet a kisbabás, hogy ilyen édesanyja lesz!


Kérdező!

Nagy francokat vagy te kismama -ahogy már leírtam- ha megtartod és szereted akkor az vagy most terhes vagy egyenlőre. Jobb is szegény kicsinek, hogy megszabadul tőled. Majd választ magának mást a kis lelke aki majd szereti Őt és vigyáz rá! Jó tanács: köttesd le magad és vége a lehet hogy megint terhes vagyok parának. Ha már úgyis ott turkálnak és gyilkolnak ez a kis kitérő igazán már semmiség!

A másik anyuka

2011. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
100%

"Élvezettel fogja elvetetni a gyereket!"


Ez azért túlzás. Nem, ő egy felelőtlen ember, aki gyáva vállalni a tettei következményét, de azért szadistának ne állítsuk be, mert azért az erősen igazságtalan volna.


Egy abortuszellenes.

2011. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:

Tessék, itt van pár kép, amiket feltétlenül nézz meg! Ezt teszed valójában! TÉNYLEG nyisd ezt meg! Vagy ahhoz is gyáva vagy, hogy szembenézz azzal, hogy valójában mire készülsz?


[link]

2011. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
83%

Látom utolsó te sem voltál még terhes.

Ha lettél volna, akkor tudnád, hogy egy 7-8 hetes embrió nem így néz ki. Ezeket a képeket pont az olyan hiszékeny libusoknak találták ki, mint te.

2011. júl. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
48%
Borzalmas látnom, hogy valaki örökbe adná a gyermekét. Itt már régen nem a szülő lehető legegyszerűbb lehetőségeiről van szó. Láttatok már igazán összetört gyermekeket? Akik egész életükön keresztül ölelik a tányért evés közben? Akiknek fogalma sincs hogyan is kéne kimutatnia a szeretetét és rányomja a pecsétet az egész életére? -Édesapám is gyermekvárosban nevelkedett. Tökéletes apa lett, mindent megadott, ami tőle telt, de alig ismerem. Képtelen jóízűen beszélgetni, és azt kell mondanom, hogy szerencséje volt anyukámmal, aki teljes mértékben ismeri az apró jeleket. Ha megtartanám a picit, akkor biztosan tudom, hogy nálam lenne a legjobb helyen, és senki, de senki nem szeretheti nálam jobban. Ha lopnom kéne neki, megtenném, ha hazudnom és csalnom kéne, megtenném. Akkor mondanám csak el neki, ha egy napon érdekelni kezdené, és elég érett lenne már agyban a megértéséhez. Ilyen a világunk. Kegyetlen. Sosem adnám ki a kezeim közül!
2011. júl. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:40!


Én megnéztem a képeket annak ellenére, hogy van egy 2 évesem és várandós vagyok. Egy két képet én is láttam már ezekből, de a kérdezőt semmi se fogja meggyőzni. Volt egy "jó" délutánja és most siránkozik, hogy ő úgy megtartaná de se munkája, se kilátása. Ha itt siránkozik nem is lesz. Gondolt volna akkor erre amikor széttette a lábát, de abban a percben nem ez volt a fontos! Ahogy most a kicsi sem fontos. Csak saját magát sajnálja, sajnáltatja. Így soha nem lesz felelősségteljes. Nincs végzettsége? Kinek köszönhető? Nincs munkája? Keressen, menjen el utcát söpörni vagy krumplit sütni egy gyorsétterembe. Én sem voltam mindig azon a helyen ahol most vagyok, én is elmentem gyorsétterembe dolgozni, műanyagot sorjázni 2 műszakba egy gyárba. Mert nem volt más és meg kellett élni! Nem kell neki gyerek se most se máskor. 22 évesen ennyire felelőtlen 0 kilátással az életére.

Azzal viszont nem értek egyet, hogy a nevelőintézetnél jobb az abortusz. Joguk van az élethez azoknak is akiknek nem adatik meg, hogy családban nőjenek fel! Nem mindenki lesz lelkileg sérült, kapcsolatteremtésre képtelen az ott nevelkedettek közül. Szerintem jellem és természet kérdése is!

2011. júl. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező már rég eldöntötte, hogy elveteti..és őszintén szólva fogalmam sincs, hogy egyáltalán akkor most miért traktáljuk egymást..


Örökbe nem akarja adni, fel úgy fest nem tudja nevelni és nem is akarja. Ergo elveteti. Kész, pont.


Egyet sajnálok, a magzatot. Remélem tanul az esetből..és miután az abortuszról kijött gondoljon egy percet azokra az emberekre, akik min. 3 évet várnak arra, hogy anyák lehessenek, családként élhessenek és számoljon el a lelkiismeretével azért, mert 1. megfosztott egy emberkét az élet lehetőségétől egy boldog családban 2. megfosztott egy családot a boldogságtól, hogy gyermeket neveljen, még ha nem is a sajátja és elfogadja minden bajával, lehetséges betegségével együtt és végül pedig 3. a saját egészsége veszélyeztetésével..


Tegye mérlegre, hogy melyik a jobb. Megölni egy picit úgy, hogy még meg sem született, esélyt sem adni számára a boldog életre..vagy megpróbálni legalább biztosítani számára az életet, a boldogságot, csak nem az igazi szüleivel....


Az abortuszt csak akkor tudom elfogadni, ha vmi indokolja (betegségre gondolok)..és ezt nem azért írom, mert örökbefogadásra várok.


Számtalan szervezet (alapítvány) létezik a krízisben lévő kismamák megsegítésére..csak utána kellene járni.. Nem akarásnak nyögés a vége..


örökbefogadásra váró

2011. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:

Kedves örökbefogadásra váró!

Pont miattad és az örökbefogadásra váró szülők miatt emelem fel a szavam a kérdező ostobasága ellen. Mint egy előző hozzászólásomban megírtam létezik nyílt örökbefogadás! Te és azok akik örökbe szeretnének fogadni inkább szülők, mint az aki annak szeretné hinni magát ellenben nem kívánja megtartani a babát! Igen én soha nem adnám örökbe a gyermekem, de én amikor nem szeretnék gyermeket akkor védekezem. Nem tudom a kérdező alul iskolázottságának vagy nemtörődömségének az eredménye a nem kíván terhesség, de ezért miért a babának kell meghalnia. Ott az h*lye net nem csak arra kell használni, hogy "felelőtlen vagyok most mi lesz?" kérdéseket feltegyen. Miért nem írja be a a keresőbe Budavári Zita nevét. Miért nem keres rá a [link] oldalra. Eldönti, hogy a gyereknek nincs joga az élethez, örökbe nem adja így a boldogsághoz sincs joga. Tiszta szívemből kívánom kedves örökbefogadásra váró, hogy minél előbb teljesüljön az álmod és magadhoz ölelhesd a gyermeked!

2011. júl. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
Egyébként ez a valsagterhesseg.hu azért is jó, mert segítséget is lehet kérni tőlük. Kedves kérdező! Még nem késő meggondolnod magad!
2011. júl. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:

Kedves 08:52-es!


Köszönöm a jókívánságodat és nagyon remélem, hogy hamar eljön ez a pillanat.. Őszintén szólva baromira fáj, amikor ilyen kérdéseket olvasok..


örökbefogadásra váró

2011. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!