Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 11-én voltam 13...

Augusztus 11-én voltam 13 hetes és, akkor még nagyon kicsi volt a baba, és Szeptember 22-én kel vissza mennem uh-ra és olyan jó lenne már, ha látszódna, hogy fiú/lány-e. Szerintetek fog már látszódni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 13:25
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

hello, szuper, hogy minden oké veletek!

Én majd jövö héten megyek dokihoz legközelebb.

Iszonyat aktív nálunk is a baba, éjjel nappal még mindig nagyon sokat mozog. ÉS sokszor úgy és olyat, hogy nagyon is fáj..... De nálunk ez volt a két nagyobbik fiammal is, ugyhogy ő miért is lenne más. :) EZt a pár hetet már csak kibírjuk, nem?

Dokid súlyt nem saccolt? Nálunk biztos mond valamit a dokim jövö héten, kiváncsi vagyok mekkorát nőtt ez a baba az utóbbi 3hétben. Valaki azt mondja, hogy úúúú mekkora a hasad, más meg azt, hogy óóóó de pici. :)


Jövö héten majd írok mi volt.

Addig is BUÉK és kitartást!!!

:)

2011. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

szia!

Igaz amit irtál miért is lenne más ha a fiaid is ilyenek voltak:)örülök h minden rendben veletek is:) nekem is nagyon virgonc a kislányom:) én 12én megyek ujra dokihoz:) a súlya 1600grammosra mondta:) bizony ez a pár hét hamar elfog telni:) vagyis remélem mert már nagyon kiváncsi vagyok a kislányomra:$ oké kiváncsian várom h mit mond az orvosod:)

Boldog Újévet:) s Neked is kitartás:)

2011. dec. 30. 21:47
 23/37 A kérdező kommentje:

Szia!

Mizus Veletek?:) Mit mondott a dokid?:) Ma voltam az orvosnál nálunk minden rendben van:) nagyon sokat mozog még mindig a kicsi:) meg volt olyan érzésem 2-án h majdnem megszülök de hála istennek elmult a fájdalmam hamar:) csak akkor nem éreztem mlég olyan fájdalmat mint akkor..de mikor jönni fog a baba akkor jobban fog fájni mondta a dokim:) ma csináltak nst-t is:) eleinte lusta volt mozogni a kisasszony de utána szépeket mozgott:) már várom,hogy a kezembe foghassam a kislányomat:) nem sok idő már:)

2012. jan. 12. 14:33
 24/37 anonim ***** válasza:

Szia,

pénteken voltam a dokimnál végülis, és minden rendben van- hálisennek. Befordult a drágám, és készülhetek a sima szülésre, aminek nagyon örülök. A baba méreteiben teljesen átlagos- vagy 1-2nappal kisebb, de ez még bőven normálisnak mondható. 35hetesen most 2,5kg-ra mondják.

Kiváncsi vagyok a végén mekkora lesz!


Nálatok is minden rendben? Te mikorra vagy kiírva pontosan? Én február 15. Csak egy-két nap van köztünk, ugye?

Voltál már CTG-n? Én már pénteken voltam egyszer, és mostmár fogok járni hetente. :)

Ha majd meglesz a bébi írd meg, mi hogy volt!!!

Üdv neked!

2012. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Szia,

Na ennek nagyon örülök,hogy így minden rendben veletek:)minden rendben van velünk is hála istennek:) nálam is sima szülés lesz, nekem 35hetesen 2,3kg. Én is kíváncsi vagyok,hogy a végén mekkora lesz a baba:)mi,

Feb. 19-re vagyunk kíirva:) én csak NST-re járok már voltam 2szer és folyamatosan járok már:) mondta dokim h elég NST-re járnom mert ugyan azt csinálják végülis CTG-n is mint NST-n. Feltétlenül megírom,hogyan zajlott a szülés:) te is írd már meg,hogy ment a szülésed:) Könnyű szülést Kívánok:)

Üdv.

2012. jan. 16. 14:46
 26/37 A kérdező kommentje:

Szia!

Na miújság van Veletek?:) Mesélj!

2012. febr. 21. 14:50
 27/37 anonim ***** válasza:

Szia,

10-én megszületett kisfiam sima úton 2óra altt 3050gramm és 51cm lett!! :) Szóval nem lett óriás, és azért olyan nagyon picike sem! Ma 11napos kis cukiság! :))


És te? Még 2in1?

:) Jaj de szerettem ezeket a kérdéseket!! :D

Remélem minden oké veletek!!

2012. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Jaaj de örülök ennek! Gratulálok! Biztos nagyon aranyos lehet a kisfiad:) de mindenképpen az a lényeg h szép egészséges baba:) nekem a kislányom még nagyon lusta:$ nem akar ki jönni:( még tegnap a vizsgálaton zárt voltam ma megyek vissza vizsgálatra..és mondta a dokim hogyha nem lesz változás befektett egy napra..és ha még mindig semmi meginditja a szülést! Vannak fájdalmaim de nem sürődik be még 10percesre sem:( remélem a mai vizsgálaton már azt fogják mondani hogy megyünk a szülőszobára! Már nagyon várom a kicsit:$ Majd meg írom,ha megszületett:)! Hogy hívják a kisfiad ha szabad tudnom??:) Minden jót nektek:)
2012. febr. 22. 08:03
 29/37 anonim ***** válasza:

Szia,

drukkolok nektek, remélem te is hamarosan a karjaidban tarthatod a kislányodat! Kisfiamat Bottyánnak hívják. Tejfehér szőke hajjal született! :) EGy igazi kis angyalka! :)


Drukkolok, és várom a híreket rólatok!!

:)

2012. febr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

? azóta megszületett már az a picilány?

Minden ok?

:)

2012. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!