Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 11-én voltam 13...

Augusztus 11-én voltam 13 hetes és, akkor még nagyon kicsi volt a baba, és Szeptember 22-én kel vissza mennem uh-ra és olyan jó lenne már, ha látszódna, hogy fiú/lány-e. Szerintetek fog már látszódni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 13:25
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Szia, szívből gratulálok!!

Jó egészséget nektek, és további jó pocakosodást!

Velünk is minden oké- szerencsére, eddig jól fejlődik a picuri. Majd ha megszületett a babátok jelentkezz be, kiváncsi leszek! Majd én is megirom mi volt-van-lesz! :)

2011. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Rendben,feltétlenül meg írom:) én is kíváncsi vagyok rátok h mi volt-van-lesz veletek:) további szép pocakodást:)
2011. nov. 7. 18:35
 13/37 anonim ***** válasza:

hello,

mi voltunk UH-n a héten, 26hetesen, és kb 900grammra saccolták a kispasit. :) Veletek minden oké? Mekkora a lányod a pocakodban? Voltál UH-n mostanában?

Én majd 3hét mulva megyek legközelebb! :)

2011. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

szia!

Ennek nagyon örülök,kis édes lehet a kisfiad:) mi 24hetesen voltunk uh-n és akkor mondták h kislány lesz,219mm-es a kisasszony:$ velünk minden rendben van:) a legközelebbi uh-csak 6hét múlva lesz! majd ird meg h mi volt a kövi uh-n én is meg irom h mi volt velünk:)

2011. nov. 15. 08:08
 15/37 A kérdező kommentje:
Szia! Hogy vagytok?:) minden rendben veletek? mi volt az uh-n? mesélj:)
2011. dec. 7. 17:17
 16/37 anonim ***** válasza:

Hello,

tegnap voltam, és kb 1550grammra saccolták a bébit. Még mindig pasi- nagyon is! :) Minden adata a korának megfelel- kb 2-3nappal nagyobb. Jól vagyunk, szerencsére, még nem fordult be, most éppen harántban fekszik, eddig faros volt. Nagyon sokat mozog... kikészülök tőle. Éjjel nappal mindig mozgásban van.

És te? Neked is sokat mocorog a kislányod? Ő már mekkora, mikor mész dokihoz legközelebb?

Kellemes babavárást!!

:)

2011. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Szia!

Jaaaj de édes lehet a kisfiad:) ennek nagyon örülök,hogy minden rendben van veletek:) azt elhiszem, nekem is rengeteget mozog éjjel-nappal:$ nagyon ritkán pihen mindig mozgásban van:$ 29én kel mennem dokihoz és majd akkor tudom neked le irni h mekkora meg h milyen fekvésben van:$ am nagyon jól meg vagyunk:) sokat eszünk:$

Kellemes Babavárást:)

2011. dec. 8. 15:54
 18/37 anonim ***** válasza:

Csak dec 29-én kell dokihoz menned? Akkor már 33hetes körül leszünk a babákkal, nem? És mostanában, ez a 28-32heti UH ez nálad elmaradt? Vagy ez lesz majd 29-én? Sőt nekem a dokim azt mondta, hogy ezt 30.héten kell csinálni...

Bár ahány város annyifélét mondanak a dokik- az biztos. :)

A lényeg, hogy jól vagytok.

Én ma voltam még a saját dokimnál is, kedden egy plusz 4D-n volam. Az adatok megegyeznek a keddivel- ez jó- mert mindkét doki kb ugyanazt mondta a gyerekről- hogy olyan 3.6kg lesz a végére. Nem lesz egy óriás, de ici-pici baba sem. Illetve a szülésről is beszélgettünk már kicsit. Nekem nagyon szép élmény volt főleg a második kisfiam születése, nagyon gyors is volt, és ezért is jött fel a szó már a szülésről- mert kb 1órás útra lakunk a kórháztól ahol szülni szeretnék, és ahol a dokim is dolgozik. Van közelebb is kórház- de oda nem szívesen mennék. Úgyhogy már izgul a dokim, hogy beérünk-e majd a kórházba. :)

2011. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Igen csak 29-én kel mennem.. nekem azt mondta h menjek akkor elég mennem! Igen akkor leszünk 33hét körül a babákkal:) nekem könnyebb mert én kb a kórháztól 15percre lakunk közel is van, ha meg indulna a szülés:) igen addig jó még minden rendbe van velünk s veletek:) hát reméljük h be fogsz érni a kórházba mikor elkezdődne a vajódás! Melyik kórházba akarsz szülni?:)
2011. dec. 11. 10:30
 20/37 A kérdező kommentje:

Szia!

Tegnap voltam uh-n és minden rendben van a kicsivel:) a méreteivel is:) meg biztos h kislány lesz:) már befeküdt szépen:)neked nem szokott néha fájni valamelyik rúgása vagy mozdulata? ti h vagytok?:) remélem minden rendben veletek:)

Kellemes Babavárást:)

2011. dec. 30. 10:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!