Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 11-én voltam 13...

Augusztus 11-én voltam 13 hetes és, akkor még nagyon kicsi volt a baba, és Szeptember 22-én kel vissza mennem uh-ra és olyan jó lenne már, ha látszódna, hogy fiú/lány-e. Szerintetek fog már látszódni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 13:25
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

szia!


Igen meg született csak azért nem tudtam neked irni mert sajnos beteg a kicsi:( február 27-én született simán 3060grammal és 58 cm-es lett:) és a második napon a kórházba belázasodott, és át küldték a megyeibe a koraszülött osztályra h meg gyógyitsák! Minden nap vele vagyok szoptatni mehetek csak be hozzá de az meg annyira kevés:( nagyon nehéz ez igy:( remélem hamarosan meg gyógyul!

2012. márc. 4. 22:35
 32/37 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához!!! És persze sajnálom, ami veletek történik...még mindig a kórházban van a kislány? Nem derült ki mi a baja? Valami fertőzés?

Nagyon sajnálom! Remélem minél előbb rendbejöttök!

Üdv

2012. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:) még sajnos igen a kórházba van..elvileg pénteken haza jöhetünk ha a vérképe olyan lesz.. holnap vesznek le tőle vért.. hát konkrétan nem mondták csak azt h magzat belüli fertőzése van.. és ezért alakult ki a tüdőgyulladása is:( és ti legalább jól vagytok?:)

Üdv.

2012. márc. 6. 05:57
 34/37 A kérdező kommentje:

pénteken haza jöhetünk végre..minden jól megy :)

minden jót nektek:)

2012. márc. 11. 10:11
 35/37 anonim ***** válasza:

Örülök neki, remélem azóta is minden rendben veletek!

Egy barátnőmnek egyébként pont ugyanez volt, mint nálatok, az ő kisfia is méhen belüli fertőzést kapott, neki is pár napig lélegeztetőgépre volt szükséges és tüdőgyulladása lett, de azóta egy makk egészséges csodaszép kisfiucska lett belőle, kutya baja, hálistennek! Remélem nálatok is így lesz!

És hogy telnek a napok a babával? ESzik-alszik sokat, minden oké?

Nálunk szerencsére igen, szombaton már egy hónapos volt a kis csöppem, 3050grammal született, egy hónaposan már 3700volt a súlya... Ügyes, aranyos és rendkívül jó kisbaba. Sokat alszik, keveset nyűgösködik!!:)

Nagyon imádjuk!


Minden jót nektek!!

2012. márc. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Na örülök neki,hogy minden rendben veletek,na az szép jól eszik a kisfiad:) csak így tovább!

Minden rendben van velünk is,nagyon nyugodt baba eszik alszik alig van hangja,hála istennek mi is nagyon szépen felépültünk mintha nem is lett volna semmi baj! Mi hétfőn leszünk 3hetesek és 3600grammal született és most 3800gramm szépen fel hiztunk mióta itthon vagyunk:)

Na az a lényeg,hogy az ő kisfia is rendbe jött! Ne legyen semmi gond veletek s a barátnőd kisfiával sem!

Minden jót:)

2012. márc. 17. 18:57
 37/37 anonim ***** válasza:

Hello, jó régi kérdés, de azért megkérdezem, hogy vagytok??

Kislányoddal minden rendben? Nem is írad meg hogy hívják!!! :)))

Már betöltötték az 1évet a kicsik - sőt...

Nálunk kisfiam 1évesen 8870gramm/76cm volt- most 1405hós, és olyan 9800gramm körül mozog a súlya.

Még nem jár, csak totyog a bútorok mellett, de egy nagyon jókedvű, jóalvó, jóevő bébi, még mindig tejfelfehér a haja.

:)

Ti jól vagytok?

2013. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!