Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Békéscsabaiak! Dr. Baukó...

Békéscsabaiak! Dr. Baukó Attiláról mi a véleményetek? Bőv. Lennt!

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy miként rendel magánrendelésen, mennyi nála egy vizsgálat, és milyen mint orvos.
2011. szept. 12. 14:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 A kérdező kommentje:
Ja igen , azt még elfelejtettem leírni, hogy a párom már elújságolta az egész munkatársainak, hogy ő ismét apa lesz, én anyukámnak mondtam el, meg barátnőm tud róla. És ti elmondtátok már valakinek?
2011. szept. 20. 10:35
 22/65 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van abban, hogy nem szabad idegeskedni, mert az kihat a babára. Anyukámnak, meg nővéreimnek (2) mondtam el. Anya nagyon édes, mindig nyugtat, hétvégén is, amikor kiborultam, elmentem hozzá, kisírtam magam, és ő megvigasztalt. Addig jó is volt, hittem abban, hogy minden rendben, de aztán megint elbizonytalanodtam a terhességemet illetően.

Anyós és após beteg. Fiatalok (64), de mindkettőnek volt egy agyvérzése, ami nemcsak szellemi,de fizikai károsodással is járt. Ez 1 év leforgása alatt történt. Állandó kijárkálással, gondozással stb. jár ez az egész. De nem fekvőbetegek, tudnak magukról, de furán viselkednek. Ez persze érthető, de már sok. Nincs hozzájuk türelmem, hisz meg van a magunk baja. Minden nap elmenni hozzájuk, kikészíteni a gyógyszereket, elmosogatni, elpakolni, nézni az életunt fejüket, hétvégén főzni rájuk stb. Ez sok. Namár most néhány hónapja eldöntöttük, hogy "berakjuk" őket az Életfába (szoc. otthon a lencsésin). Ez 1 hete meg is történt, gondoltam minden happy lesz ezentúl, nyugi lesz, havonta egyszer látjuk őket stb. Hát nem. Kitalálták, hogy ők szombaton hazamennek a hétvégére. Nos, ez volt a veszekedés tárgya. Így, ugyanott voltunk, ahol a part szakad, hisz ugyancsak gondoskodni kellett róluk.

A baj az, hogy párom mindent megtesz értük, már túl sokat is. Nem áll a sarkára, nem mondja meg nekik a frankót. Érthető, hisz a szüleiről van szó, de már sok, amit elvárnak.

Úgyhogy, ezért is szeretném mindennél jobban a kisbabut, hogy végre az én vágyaim is teljesüljenek, és boldog lehessek/lehessünk!

És te hogyhogy nem tartod a kapcsolatod a párod szüleivel? Párodnak ez nem esik rosszul?

Szép napot! :)

2011. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 A kérdező kommentje:
Nekem így alakult. Mikor megszültem, akkor azt mondta az anyósom, hogy bejön megnézni az unokáját, hát azóta is jön. Már 3éve. A párom az jár át hozzá, Kétegyházán lakik, de ő se sűrűn megy. Nem haragszik érte, hogy én nem ismerem, elfogadta,nekünk ez így jó. Legalább sok mindentől megkímélem magam, mert ahogy hallottam a párom tesójaitól, hát anyósom is állandóan kötözködik, mindenbe beleszól meg ilyenek. Így legalább nem kell idegeskedjek még ez miatt is.Jó így nekem. Meg amúgy is ha kíváncsi lett volna az unokájára a 3év alatt, simán eljöhetett volna hozzánk megnézni, de nem tette. Akkor én meg nem viszem a helyébe a gyereket. Ezt meg is mondtam a páromnak. Anyósom úgy volt/van vele, hogy Ármin a 14-dik unoka, és ennyi. A párom tesójának is a fiát, legelőször 2évesen látta. Szinte egyik unokáját se nézi meg. És nem i s kíváncsi egyikre sem. Pedig van olyan unokája, aki ott lakik Kétegyházán, és még őhozzá sem megy át. Akkor minek vigye át az ember neki? én megmondtam, hogy ha ő ilyen, akkor én is ilyen leszek. Hát ennyi. Tudom hol az életfa, hisz a lencsésin lakom:) Kibékültél már a pároddal, vagy legalább megbeszéltétek a dolgokat? Ne idegeskedjél! Már csak két nap, és mész dokihoz, hallhatod a picikét szívhangját:) Ezzel nyugtasd magad:))
2011. szept. 20. 11:20
 24/65 anonim ***** válasza:

Persze, kibékültünk még szombaton. Utálok haragban lenni, úgyhogy bocsánatot kértem, amiért egy-két oda nem illő kifejezés elhagyta a számat a szüleivel kapcsolatban. :)

Megbeszéltük, hogy ez így tényleg nem jó, úgyhogy remélem lesz némi előrelépés ezügyben.

Az tényleg nagyon durva, hogy ilyen az anyósod. De legalább megkíméled magad egy csomó konfliktustól, az tuti.

Hogy nem kíváncsi az unokáira? Hihetetlen...

Most rámtört egy kis émelygéshullám! :) Ez jó jel! :)

És ti mit csináltok otthon a gyerkőccel ilyenkor? Mentek játszóra, vagy otthon vagytok? Lakásban vagy családi házban laktok?

2011. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 A kérdező kommentje:
Hát a Lencsésin egy tizemeletesbe lakunk, fennt a 10-iken ráadásul:) Minden nap lemegyünk a játszótérre, elbicajozunk mindennap reggel a kis tescóba, délután szintén keróval elmegyünk a suliba a bátyja elé. Én mindkét terhességemet végigbicajoztam az utolsó hetekig:) Mondta a párom is, hogy most a bicajról fogok menni szülni:) Kérdeztem már? Félsz a szüléstől, és apás szülés lesz? Már nem tudom, hogy mit kérdeztem, és mit nem! Ja visszatérve az Elevitre, én azt szedtem az előző terhességeimnél, és nem voltak hatalmas babák mikor megszülettek. A nagy 3550 a kicsi 3530 volt. Most is fogom szedni, de csak akkor ha mondja a doki. Bár most rengeteg gyümit eszem.
2011. szept. 20. 23:08
 26/65 anonim ***** válasza:

Az tök szuper, hogy sokat kerózol. Én mindenhová kocsival járok, még keróm sincs! :( Pedig jó lenne mozogni, mert nagyon félek attól, hogy baromira el hízok.

Mennyi gyümit eszel? Én is próbálok sokat enni, de az a helyzet, hogy nem igazán szeretem. Én abszolút "sósszájú" vagyok, és a gyümölcs ugyebár édes. Naponta megeszek 1 banánt, meg mondjuk egy barackot, és itt meg is áll a gyümölcsevésem. Viszont zöldséget annál inkább eszek. (paradicsom, répa, borsó, padlizsán, ezek vagy nyersen, vagy valamilyen főzelék formájában)

Arról még nem beszéltünk, hogy apás szülés lesz, vagy sem, és az igazat megvallva még a szülésen sem gondolkodtam. Legyen biztos a terhességem, és majd csak utána! Ti már beszéltetek erről?

Már csak egyet kell aludni, és megyek a dokihoz!! :)Áááá!

Az elevitre visszatérve, én sem szedem addig, amíg a doki nem javasolja. Van egy csomó hasonló funkciót betöltő gyogyi, lehet, hogy a dokim inkább valami mást ajánlana.

Szép napot nektek!

2011. szept. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 A kérdező kommentje:
Hát én meg a zöldségeket nem nagyon szeretem:( Gyümiből rengeteget eszem, sok-sok barack, szőlő, banán, és most rákattantam a sült tökre:) imádom! rengeteg vas van benne. Ha minden ugy alakul, akkor ismét apás szülés lesz. :) A szüléstől pedig nem félek. Hisz megtapasztalhattam, hogy milyen mikor az első fiam majd 12órás vajúdás alatt jött világra, és azt is mikor a kicsi seperc 3óra alatt volt meg. De csendben, kiabálás nélkül tűrtem mindkétszer a fájdalmat. Még a dokim meg is dicsért, hogy milyen ügyes kismami vagyok:)) egy hang nem hagyta el a számat. Jaj, már alig várom, hogy én is menjek dokihoz. Legyen már okt.3-a. Ugye holnap leírod, hogy mit mondott Maczó?? Kíváncsi vagyok rá nagyon. Ne izgulj, minden rendben lesz a manócskával:)
2011. szept. 21. 08:27
 28/65 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megírom! :)

Meglátod, hamar eljön az október 3. és akkor már láthatod a kicsi babádat! :) Tök szupi! :)))

Baukó dr. hol rendel? Korábban kihez jártál?

2011. szept. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 A kérdező kommentje:
Hát bízom benne, hogy fogom látni. Már azon tanakodtam, hogy bejelentkezek a nőgyógyászatra, elmondom hogy mi van, de nem említem meg, hogy van orvosom.És legalább látnám, hogy minden rendben van-e. Annyira félek. Olyan lassan telnek ezek a napok. Mind a kettőt Baukónál szültem. Az elsőnél megfogadtam, de akkor még a Barneválnál dolgoztam, és ő volt ott a nőgyógyász, tehát oda jártam végig, így csak a szülésnél adtam neki pénzt. A kicsinél meg hétfőn befektettek, megvizsgált Ombódi, kérdezte, hogy kinél szültem az elsőt. Mondtam, hogy Baukónál. Erre azt mondta, hogy akkor most jól megpiszkál, mert holnap pont ő lesz ügyeletben, és holnap már tuti beindul a szülés. Hát úgy megvizsgált, hogy még a szemem is majd kiugrott, de a szülés nem indult be. Másnap, vizit után, burkot repesztettek a vizsgálóba, és így mivel Baukó volt ügyeletben nála szültem. A penzán van a magánrendelése és 6000ft egy vizsgálat. De ebbe benne van az uh is. Maczónál mennyi a vizsgálat?
2011. szept. 21. 13:50
 30/65 anonim ***** válasza:

Én hétfőn voltam úgy, hogy nem tudok várni csütörtökig, és elmegyek a szakrendelésre. De aztán nővérem lebeszélt róla! :)

Maczónál 5000 Ft egy vizsgálat. Karácsonykor volt egy petefészek cisztám, akkor be kellett feküdjek a nőgyógyászatra, Maczó volt az ügyeletes, és roppant kedves volt. Akkor döntöttem el, hogy őt választom orvosomnak. (azelőtt szakrendelésre mentem, ha volt valami bajom)

Azóta 2x voltam nála, kedves, kommunikatív, úgyhogy eddig csak jót tudok róla mondani.

Szerintem Te is várj türelemmel, ha belegondolok elég hamar elrepült ez a másfél hét (amióta levelezünk), észre sem veszed, és itt van az október 3-a! :) Tök nagy lesz már a bébikéd, amikor legközelebb látod, erre gondolj!! :)

2011. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!