Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Békéscsabaiak! Dr. Baukó...

Békéscsabaiak! Dr. Baukó Attiláról mi a véleményetek? Bőv. Lennt!

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy miként rendel magánrendelésen, mennyi nála egy vizsgálat, és milyen mint orvos.
2011. szept. 12. 14:11
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom kivárni.Arra gondolok, hogy még ez a hét, meg a jövőhét. Csak mindig attól parázok, hogy mi van ha nem lesz szívhang, ez olyan idegőrlő. Most persze az volt a baj, hogy túl hamar mentem. A másik kettőnél meg mikor mentem akkor voltam 8hetes, és volt már szívhang is. Te mennyi idős terhes vagy most kb?
2011. szept. 21. 14:26
 32/65 anonim ***** válasza:

Ha Te túl hamar mentél, akkor én is túl hamar megyek. Úgy számolom, hogyna neked július 29-én volt meg utoljára, akkor múlt hét hétfőn, amikor mentél a dokihoz, akkor voltál úgy 6 hetes és pár napos. Én menszi szerint holnap leszek 6 hetes+2 napos. Jajj, akkor biztos nem fog látni semmit!!!

Viszont, október 3-án már tuti, hogy mindent fogtok látni, akkor olyan 9 hetes lesz!

Egy agyrém ez a várakozás, és a bizonytalanság !!!!

2011. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 A kérdező kommentje:
Igen, mensi szerint ugy mentem én is, hogy több mint 6hetes. De uh szerint 3-4hetes volt. Nekem a ciklusaim se 28naposak, nekem mindig egy héttel később jött meg. Ezért mondta a dokim, hogy később volt a peteérésem is, vagyis nem félidőben ágyazódott be. Ha megyek majd okt.3-án akkor is még csak kb. 7hetes leszek. És lehet hogy még szívhangom se lesz:( Majd írj kérlek, hogy mi újság van veletek. Ne izguljál, minden rendben lesz:)
2011. szept. 21. 22:28
 34/65 anonim ***** válasza:

Eljött a nap! Egész éjjel csak forgolódtam, és zakatolt az agyam.

Viszont eszembe jutott, hogy lehet azért nincs hányingerem, mert szedek már régóta magnézium vitamint, és most láttam, hogy van benne b6 is, ami köztudott, hogy az émelygést megállítja! Úgyhogy ezen egy picit megnyugodtam! :)

Téged elküldött vérvételre a doki? Vagy csak akkor fog, ha már van szívhang!Feltétlenül megírom, hogy mi volt!! Szép napot, és próbálj meg ne idegeskedni! (hú, de könnyű mondani...:)

2011. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:
Szia. Én is ma megyek, mert felhívtam a dokimat, hogy van rózsaszínű folyásom, ami köztudott, hogy nem jó jel. Ezért 16:30-ra kell mennem, hogy megnézzen, hogy nincs -e valami baj. Nagyon izgulok, meg nagyon félek, mert görcsöl a hasam is. Majd írj. szia
2011. szept. 22. 12:24
 36/65 anonim ***** válasza:
jajj! ne már!! Próbálj megnyugodni. Amíg csak rózsaszínes, addig szerintem semmi gond. Elmész, kapsz valami gyógyszert, és minden rendben lesz. De addig is pihenj, és ne erőltesd meg magad. Feltétlenül írd meg, hogy mit mondott a doki! Drukkolok nagyon-nagyon!!!!!
2011. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy mikor legelőször voltam, akkor is volt ez a rózsaszínes, akkor írt fel Klion-d kúpot. Tegnap raktam fel az utolsót, és ma reggelre megint rózsaszínes volt. Nagyon félek, de megpróbálok megnyugodni. Neked mit mondott a dokid? vagy még nem voltál?
2011. szept. 22. 13:12
 38/65 anonim ***** válasza:

Kapsz megint valami gyogyit, és meglásd jó lesz. Amíg nem erősödik a színe, addig szerintem van rá megoldás.

Nem voltam még, 4-re megyek.

2011. szept. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:
Szia. Na mi újság? mit mondott a dokid? Én hat hetes vagyok, és már volt szívhangja. Adott gyógyszert, és két hét múlva kell mennem megint. Ti hogy vagytok? Olyan jó volt látni, hogy dobog a pici szive. :)) Egy nagy kő esett le a szívemről. Mostmár megnyugodtam.
2011. szept. 22. 18:12
 40/65 anonim ***** válasza:

Na, de szuper!!! Akkor együtt örülhetünk, mert nálam is minden rendben volt. Kb. 5 hetes, és láttam! :) A szíve is pulzált! :))) Meg is könnyeztem örömömben!! Annyira jó érzés volt. Azt mondta a doki, hogy így ránézésre minden rendben, 3 hét múlva kell visszamenjek. Kérdeztem a vitamint, azt mondta, hogy szerinte mindegyik jó. Így önállóan döntöttem, és elevitet vettem. Mellé szedem továbbá is a magnéziumot. Vettem egy csomó gyümit, megpróbálom lefojtani! :)

Jajj, úgy örülök, hogy nálad is minden oké! Gondoltam ám rád fél 5-kor!

Mostmár nyugi, és is megnyugodtam. Párom is nagyon örül, úgyhogy minden szupi!

Szép estét!

2011. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!