Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Békéscsabaiak! Dr. Baukó...

Békéscsabaiak! Dr. Baukó Attiláról mi a véleményetek? Bőv. Lennt!

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy miként rendel magánrendelésen, mennyi nála egy vizsgálat, és milyen mint orvos.
2011. szept. 12. 14:11
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy én is rengeteget idegeskedek. Most amit írtál, most jól megijedtem:( Ugyanis nekem is van az a nyúlós valami. A wc-papíron szoktam látni. Hosszú meg barna színű. De nincs vérzésem. Neked írt fel valami gyógyszert Tóth Attila mikor bementél ügyeletre? Most már nagyon félek...:(((
2011. okt. 8. 10:17
 62/65 anonim ***** válasza:

Nee! Kérlek ne!! Éppen hogy nem akartalak megijeszteni, azért írtam le ezeket. Biztos, hogy neked nem olyan az a nyúlós valami, mint amilyen nekem volt. Az nem barna volt, hanem piros, véres. Az volt az én kis embrióm, és elviselhetetlen fájdalommal járt. Én elvetéltem, te nem fogsz!! Amíg barnás folyásod van, addig nem kell aggódj! Görcsölsz, vagy fáj??? Hallottad a szívverését, láttad, ahogy ÉL benned, nincs okod aggodalomra! A gyógyszer segíteni fog, meglátod. Nekem nem írt fel semmi Tóth Attila, állítása szerint egy teljesen normális 7 hetes terhességet látott, úgy, hogy közben már nem élt az én drága kis gyermekem.:((((((((((((((((((((((((((((((((((

Figyi! Egy jó tanács! Szerintem ne levelezgessünk itt tovább, mert akárhányszor belépek mindig elolvasom a terhességgel kapcsolatos témákat, ami csak összekavar. És szerintem te is így vagy ezzel, mert olvasol egy csomó mindent, amit nem kellene, és csak agyalsz rajtuk.

Beállítom, hogy tudj privát üzit küldeni, légyszi oda írj! És ígérd meg, hogy nem olvasgatsz minden félét!!!

2011. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
A privátba írd meg légyszi az email címedet!
2011. okt. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 A kérdező kommentje:
megírtam. És írtam egy regényt is.
2011. okt. 8. 23:43
 65/65 anonim ***** válasza:
Szia! Írtam neked emialt. Ugye minden rendben????
2011. okt. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!