Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Békéscsabaiak! Dr. Baukó...

Békéscsabaiak! Dr. Baukó Attiláról mi a véleményetek? Bőv. Lennt!

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy miként rendel magánrendelésen, mennyi nála egy vizsgálat, és milyen mint orvos.
2011. szept. 12. 14:11
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:
Figyi, nem gondolkoztál még azon, hogy lecseréld a dokid másra? Mert ha már az elején ilyen, akkor milyen lesz a későbbiekben? Soha nem mond semmit, nem ír be semmit. Amikor majd szülsz, akkor sem fog veled törődni? Én szerencsére mindent megtudok kérdezni tőle, mosolyogva mindent elmond, az uh-n is, elmutogatott mindent, a monitoron beixelte, hogy hol van a pici szive, meg ilyenek. Szerintem tényleg válts dokit, mert neked az a legfontosabb, hogy megbízz benne, ha kérdésed van, nyugodtan fel tudd tenni neki, és nyugodtan válaszoljon neked. Mindent el kéne magyaráznia, nem csak a pénzt elvenni. Nincs igazam? Én Baukótól, bármit megkérdezhetek, mindenre válaszol, nem idegeskedek hanem nyugodt vagyok, mikor beszélgetünk vizsgálat után. Múltkor is, mikor uh-zott, kész voltam már, de nem engedte még hogy leszálljak, ugy beszélgettünk erről a folyásomról, hogy közbe még a keze a térdemen volt megnyugtatásként:) megnézte, hogy nem -e a méhemből jön az a rózsaszínű nyavalya. Teljesen megnyugszok ha már a rendelőjébe érkezem. Előtte meg mindig nagyon ideges, és depis vagyok. Szerintem gondold át ezt a dolgot, mert olyan dokit kell választani, akiben 100%-ig megbízol, és mindent elmagyaráz.
2011. szept. 28. 16:08
 52/65 anonim ***** válasza:

Szia! Képzeld el, mi történt. Délután volt egy kevés barnás folyásom, de csak a wc papíron volt észlelhető. Teljesen bepánikoltam, rám jött a sírógörcs - ami már egyébként is lappangott bennem. Munkaidőben történt, úgyhogy azt sem tudtam hová rohanjak. Próbáltam hívni a dokit, de nem sikerült elérni, úgyhogy munka után bementem a nőgyógyászatra, mondván, ott úgy is van ügyeletes orvos. Megvizsgált, azt mondta, hogy minden rendben, teljesen normális a kis embriókám! :) Akkor már nem is volt semmi folyás. Annyira megijedtem, hogy azt nem lehet elképzelni! Azóta 10 percenként járok budira! Nem gondoltam volna, hogy ennyire "nehéz" a terhesség. Tudom, hogy lazábban kellene vegyem, de annyira vágyom rá, hogy nem tudom könnyebben kezelni.

Abban, amit írtál, tejesen igazad van. Adok még egy "esélyt" a dokimnak, mert már beírattam magam 12-ére, de ha akkor sem ad semmit, akkor átmegyek máshoz. Ja, de legalább most kaptam papírt arról, hogy kismama vagyok! :) 34 mm a petezsák. Neked mekkora volt múlt héten?

Hogy vagytok? Remélem veletek minden rendben!

2011. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 A kérdező kommentje:
Szia. Tudom, hogy milyen érzés mikor megijed az ember. Én is így voltam a rózsaszínű folyással. Azt mondják, hogy a barnázás az nem gond, valakinél tovább is megmarad. Ne idegeskedj, próbálj meg nagyon sokat pihenni. Én mondom, hogy ne idegeskedj, mikor én is minden szaron megijedek. :) Nekem majd jövöhéten fog adni papírt. Hát igen, nehéz a terhesség, látod nekem a harmadik, és mégis minden szaron meg tudok ijedni. És ez még csak az eleje:) Mi lesz a közepén és a végén? Mikor azon fogunk agyalni, hogy mikor mozog és mennyit, miért nem annyit rugdos mint mondjuk tegnap, vagy miért görcsöl a hasunk, mikor még nincs itt a szülés ideje, és még sorolhatnám. Hát tényleg a terhesség, egy édes teher:)) Próbálj megnyugodni, ne idegeskedj, sok kismamánál van barnázás, és nem volt az égvilágon semmi gond a babával és se az anyukával. Pihenj sokat. Vigyázzatok magatokra:) Írj majd ha ráérsz. szia
2011. szept. 29. 19:22
 54/65 anonim ***** válasza:

Jajj! Olyan jó, hogy ezt írtad! Próbálok megnyugodni, de reggel is volt, és szúrkál is a hasam. :( Olvastam itt, hogy másnak is van ilyet, és tök normálisan kezelik. Igyekszem sokat pihenni, de mindig annyi dolgom van. 4-ig dolgozom, haza megyek, főzök kaját másnapra, szakdogát írok, és azon kapom magam, hogy este 10 és még ébren vagyok. Megpróbálok ezen változtatni.

Szép napot, vigyázzatok magatokra!

2011. szept. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 A kérdező kommentje:
Na szióka. hogy vagytok? Van még barnázásod? Amúgy nem kaptál rá semmit? Mert én itt azt olvastam, hogy sokan kaptak rá valamit ami elmulasztotta. Nekem is írt fel a rózsaszínű folyásomra Rutascorbint, és már teljesen elmult, még folyásom sincs. Elég jól vagyok már szerencsére. :) Csak reggel van émelygésem, és egész nap tök jól vagyok:) Már néha úgy érzem, hogy nem is vagyok terhes. A hasam sem szúrkál már. Miért nem mész el Maczóhoz? Elmondod neki, hogy van még barnázásod, voltál bennt vele a kórházba, és mond meg neki, hogy írjon fel rá valamit. Legalább te is megnyugszol.
2011. szept. 30. 14:41
 56/65 anonim ***** válasza:

Szia!

Könnyítek a lelkemen, pedig nem egyszerű. Elment a babám! Nem rég jöttem haza a kórházból, missed ab volt. Pénteken délben véreztem, hanyatt-homlok rohantam be a kórházba. UH szerint már csütörtökön sem élt- holott kedves Tóth Attila dr úr mindent rendben talált! Nem operáltak meg egyből, hátha beindul magától a vetélés. Így is volt. Senkinek nem kívánom azt az érzést, még az ellenségemnek sem! Testileg és lelkileg valami borzasztó. Most eljutottam arra a szintre, hogy nem bőgöm el magam egyből - talán a nyugtatók miatt. Fogalmam sincs, hogy fogom ezt az egészet feldolgozni, de nem lesz egyszerű.

Kérlek, ha odakeveredsz valamiért az osztályra (III. emelet) és a fenti hüvelyi ultrahanggal akarnak megvizsgálni, akkor ne engedd, mert Orosz dr. megmondta, hogy az egy kalap szar, azért talált "mindent rendben" tóth dr. csütörtökön. Röhej! Felháborító! Reményt adott, és tök nyugodt voltam, hogy igen, megnézett egy főorvos, és még papírra is vetette, hogy minden ok. Hittem, és terveztem a közös kis életünket a babával. Erre másnap egy hatalmas nagy koppanás, csalódás, kilátástalanság fogadott...

Vigyázz magadra, és szívből kívánom, hogy veletek minden rendben legyen! Hidd el, sokat számít, ha fejben nem járatod ezeket a dolgokat. Lehet, hogy hülyeség, de simán be lehet vonzani a rossz és jó dolgokat!!!

Remélem, egyszer majd évekkel később esetleg összefutunk a játszótéren a gyerekekkel, és kiderül egy beszélgetés alkalmával, hogy mi írogattunk egymásnak a gyakori kérdések oldalán.

2011. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 A kérdező kommentje:
Jaj istenem, nem is tudom mit írjak:(( őszintén sajnálom ami veletek történt. Ahogy olvastam a soraidat, szó mi szó, potyogtak a könnyeim:(( Nagyon sajnálom. Én csütörtökön megyek Baukóhoz, de már most nagyon félek.:( Írtad, hogy ne vonzzuk be a rossz dolgokat. Te mégsem vonzottad be? Mert mindig csak pozitívan álltál hozzá. Tudom, hogy nagyon nehéz most neked/nektek, de kérlek gondolj arra, hogy azért ment el, mert nem volt egészséges. És inkább így, mint mikor már nagyobb a poci. Tudom fáj így is, de nyugtasson az a tudat, hogy a babák akkor mennek el, mikor nincs valami rendben velük, beteg babát meg nem szívesen nevel fel az ember. Kérlek ne keseredj el, gondolj arra, hogy lesz még neked hamarosan egészséges kisbabád, csak pozitívan álljál hozzá. És fogunk mi még valamelyik játszótéren találkozni, úgy ahogy írtad. Vigyázz magadra, és mégegyszer őszintén sajnálom.
2011. okt. 3. 21:59
 58/65 anonim ***** válasza:
Szia! Mi volt ma a dokinál? Gondoltam rád, remélem nálatok minden rendben! Én majd belebetegedek a fájdalomba! :(((((
2011. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 A kérdező kommentje:
Szia. Hát már kedden rohantam a korházba, mert barnás vérzésem volt. Szó szerint ömlött belőlem. :(( Bementem pont Baukó volt ügyeletben este, elmondtam neki hogy mi volt. Megvizsgált kézzel, majd lementünk ahol megultrahangozott. Azt mondta, hogy a picivel minden rendben, kihangosította a szívhangját is, lemérte, annyit mondott, hogy a méhnyálkahártya van elvékonyodva, valószínű, hogy sárgatesthormon hiányom van. Írt fel Duphaston gyógyszert, meg a rutascorbint kell folyamatosan szedjem. Két hét múlva kell visszamennem hozzá. Aznap meg másnap egész nap bőgtem. Amikor kijöttem a vizsgálóból, azt mondta, hogy a két hét alatt még bármi megtörténhet:(( Másnap nagyon begörcsöltem, de vérzés nem volt, így pihentem, meg szedem az elevitet meg a gyógyszereket. Hát már most nem görcsölök szerencsére, amennyit tudok pihenek, és bizakodom, hogy minden rendben lesz. Te mikor bennt voltál a kórházba, akkor neked írt fel valami gyógyszert Tóth Attila? Megkérdezhetem, hogy mit éreztél amikor elment a pici? Vagy ez hogy történt? Mert én is nagyon félek, és nem tudom, hogy ez mivel jár. :(( Ha nem szeretnéd, nem muszály leírnod.
2011. okt. 7. 10:41
 60/65 anonim ***** válasza:

Jajj! Kérlek, ne gondolj arra, hogy veled is ez történhet. Én azóta százszor átgondoltam, hogy mi történt velem az alatt a 6 hét alatt, amíg "kismama" voltam, és csak az ideget nyeltem. Szerintem az is baromira közrejátszott, hogy ez történt. persze, biztos volt más genetikai oka is, de ha nyugodtabb lettem volna, akkor lehet hogy nem történik meg.

Szóval, megpróbálom leírni, hogy mi volt.

Csütörtökön barnás valami volt, pénteken délben meg élénk piros vér. Nem folyt, hanem a wc papíron láttam meg. Utána semmi, csak wc-zéskor. Aztán péntek este szinte folyt, ömlött, görcsölt, majd leszakadt a méhem. Menszikor erős fájdalmaim szoktak lenni, de ez az érzés annak a tízszerese volt. Szombat reggelre - ez a legdurvább - kb. 10 cm hosszú nyálkás, 2 cm vastag "valami" jött ki belőlem. (ne haragudj a közönséges kifejezésért). Ekkor omlott bennem össze minden. Rémes volt!

Hétfőn az uh szerin nem "távozott" minden, így műtéttel kellett befejezni.

Ha nálad is baj lenne, azt hamar megéreznéd! Sok vérrel, baromi erős fájdalommal jár!

Kérlek, tényleg ne aggódj, kapod a gyógyszereket, nem lesz baj. Nővéremmel is ez volt. Barnázott, kapott hormon gyógyszert, és egészséges gyermeket hozott világra!!!!

Nagyon drukkolok, írj, ha van valami!!!!!!

2011. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!