Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Békéscsabaiak! Dr. Baukó...

Békéscsabaiak! Dr. Baukó Attiláról mi a véleményetek? Bőv. Lennt!

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy miként rendel magánrendelésen, mennyi nála egy vizsgálat, és milyen mint orvos.
2011. szept. 12. 14:11
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 A kérdező kommentje:
Szia. Akkor te nagyon szerencsés vagy, hogy már 5hetesen pulzált a pici szive? Itt szoktam olvasgatni, hogy valakinek még a 6-7-8héten sincs szivhangja. Nem lehet, hogy több vagy mint 5hetes?
2011. szept. 23. 12:24
 42/65 anonim ***** válasza:

Szia!

A doki szerint 5 hetes, és szerintem is.

Hogy vagy/tok?

Segít a gyógyszer, amit kaptál? Mikor kell visszamenj?

Mi hétvégén Erdélyben kirándultunk, nagyon jó volt a friss levegőn lenni. Hegyet is másztunk, nagyon remélem, hogy attól nem lesz semmi bajom.

2011. szept. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 A kérdező kommentje:
Szia. Azért írtam csak azt, hogy nem vagy-e több mint 5hetes, mert még az öt hetes magzatnak nincsen szívverése. Itt néztem a neten a magzati fejlődést hétről hétre. Hát én itthon szenvedek nagyon megvagyok fázva, alig aludtam a hétvégén is. A gyermekeim is betegek voltak, de ők már meggyógyultak. Hát a gyógyszer nem tudom, hogy mennyire jó-e, de valamikor nincs egyáltalán az a rózsaszínű, de valamikor meg van egy picikét. Tehát jó is meg nem is. Jövöhéten megyek vissza, akkor leszek már 8hetes, utána meg mennem kell a terhesgondozóba csináltatni a kiskönyvet, meg a szokásos vizsgálat. Súly, vérvétel, meg ilyenek. Egész nap hányingerem van, álmos vagyok mindig, sokat eszek. És te hogy érzed magad? Neked mikor kell menned dokihoz?
2011. szept. 26. 09:37
 44/65 anonim ***** válasza:

Menszi szerint ez a 7. hetem. Nem értem már, hogy akkor valójában hány hetes is vagyok. Te mi alapján számolod?

A lényeg, hogy saját szememmel láttam a kicsikémet. Úgy vágyom már arra, hogy mehessek vérvételre, védőnőhöz, kapjak kiskönyvet, hogy "hivatalosan" is kismama legyek!

Ma nagyon változó a hangulatom, hányingerem nincs, csak szédülés, de az is inkább napközben, reggel semmi bajom.

Jhét után megyek a dokihoz. Egy örökké valóságnak fog tűnni ez a 2 hét. Te melyik nap mész?

2011. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 A kérdező kommentje:
Szia. Én jövöhét csütörtökön megyek. Én mensi szerint már a héten vagyok 8hetes. Tehát mikor megyek akkor már elvileg 9hetes lennék. Én onnan számolom, ahogy a doki most mondta, hogy hány hetes vagyok. De majd jövöhéten remélem már kapok valami papírt is, amin fel lesz minden tüntetve. Te most kaptál mikor legutoljára voltál? Mert én nem kaptam még semmit. Uh képet lehet a dokidnál kérni? Ha lehet akkor mennyibe kerül? Én még nem kérdeztem meg Baukót, hogy lehet-e egyáltalán kérni.
2011. szept. 26. 18:02
 46/65 anonim ***** válasza:

Á, nem kaptam semmit. Ez bosszant is egy kicsit. Neked feljegyzetelt adatokat? Pl. mikor volt menszid utoljára stb.? Nővérem Rónához jár magánrendelésre (nem terhes, hanem csak úgy szűrővizsgálatra) pont most volt 2 hete, és Róna mindent írt a gépbe. Hát Maczó aztán semmit a világon.

Nem tudom, hogy lehet-e kérni uh képet, majd én is megkérdezem. Ma kértem időpontot, október 12-én megyek!! Jajj, de várom már! :)

Hogy van a náthád? Remélem javulsz! Jobbulást!

2011. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 A kérdező kommentje:
Szia. Hát már jobban vagyok egy kicsikét:) Vettem be egy Algopyrint, citromos teát ittam egész nap. Még fáj egy picit mikor nyelek. Nekem mindent begépelt a laptopjába Baukó, mert mikor voltam nála utoljára, akkor onnan mondta, hogy legutóbb hány mm volt a petezsák, meg volt hüvelygyulladásom amire kaptam a klion kúpot. Én majd jövöhéten telefonálok csütörtökön, és aznap már mehetek is. Én is nagyon várom. Nekem okt.6-a lesz. Kíváncsi leszek, hogy mekkorát nőtt már a picikénk.:)) Ha fogsz kapni papírt, és rajta lesznek az adatok, akkor majd megírjuk egymásnak, jó? Te hogy érzed, kisfiút vagy kislányt hordasz a szíved alatt?:)
2011. szept. 27. 13:30
 48/65 anonim ***** válasza:

Szia! Persze, hogy megírom! Mostmár nagyon remélem, hogy ad valami papírt, ha nem ad, tuti rákérdezek.

Őszintén megvallva, én úgy érzem, hogy kisfiú lesz. :) Te mit érzel?

2011. szept. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 A kérdező kommentje:
Szia. Hát én úgy érzem, hogy kislány:) Jut eszembe, neked melyik oldalon tapadt meg a babuci? Hogy érzed magad? Vannak még rosszulléteid? Bízom benne, hogy nekem is ad mostmár papírt. Majd megírom jövöhéten, hogy adott-e. Csak nehogy a 12hét után adjanak. Mert hallottam olyat is, hogy azért adnak a 12hét után, mert addig bármi történhet. Tudod, az első 3hónap a kritikus.
2011. szept. 28. 15:07
 50/65 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos azt sem tudom, hogy melyik oldalon tapadt meg! :( Ilyenkor kezdek rádöbbeni, hogy nem mondott nekem semmit a doki. Vagyis egy csomó mindent nem. Én meg nem tudom, hogy ilyenkor mit kell kérdezni. :(

Szerintem te tuti kapsz már valami papírt, amivel mehetsz a védőnőhöz, nem hiszem, hogy csak a 12. hét után.

Nálam csak szédülés van, néha még van egy pici hasszúrka, viszont a mellfájdalom nem enyhül. Ja, és állandóan éhes vagyok, reggel alig tudok felkelni, napközben leragad a szemem, este meg alig tudok elaludni.

Ti hogy vagytok?

Olyan jó lenne már többet tudni, ismét látni, és a kezemben tartani egy papírt arról, hogy igen, babót várok, és minden rendben!

2011. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!