Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Na most vegkepp osszezavarodta...

Na most vegkepp osszezavarodtam es ideges vagyok. Tudnatok tanacsokat adni?

Figyelt kérdés
A helyzet a kovetkezo. Kulfoldon elek, az itteni kiiras szerint 41 hetes kismama vagyok. Az otthoni orvosok szerint eppen 43 hetes lennek ma...mivel az otthoniak 2 hettel elobbre "irtak ki", mikor a 4d-t csinaltak(MO-on). Most magas a vernyomasom magamhoz kepest, nagyon vizesedem es az elmult napokban ehhez fejfajas is parosult. DEE nem fektetnek be, mert nincs OKA!!!! Nagyon aggodom, vki irna vmi biztatot?? Esetleg hasonlo cipoben jart vki??
2011. okt. 20. 11:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Hát én ezen teljesen ki vagyok bukva én biztos neki mennék a szülésznőnek ha velem ezt csinálná,tegnap óta ezen gondolkozok nincs már ötletem ami volt azokat leírtam meg le is írták,kitartást aztán írd meg mi történt.

Remélem minden rendben lesz!

Könnyű problémamentes szülést!

34hkm

2011. okt. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Na hogy vagy?

2011. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
sziasztok, meg mindig semmi, holnap inditjak, nagyon izgulok...:SSSSSS
2011. okt. 26. 10:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!