Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamik, Anyucik!...

Kedves Kismamik, Anyucik! Nektek hogy esett volna ez a szituáció, hogy viselkednétek ezek után?

Figyelt kérdés
Alig 2 hetem van kb. a szülésig,így már nagyon készülök. Mindig takarítok,persze pihenéssel meg-meg szakítva,szeretném hogy minden rendben legyen,hogy ha elmegyek szülni,majd hazajövünk, csak a picivel foglalkozhassak. Tegnap átugrott a szomszéd faluból az anyósom,a lánya/sógornőm/ és a 7 éves kislánya a sóginőmnek. Sokat morgok a párommal ha átjönnek utána,mert SOHA,még a terhességem alatt sem segítettek volna semmit ha itt vannak,de legalább maga a kérdés jól esett volna,hogy "Esetleg segítsünk vmiben?!". Hát ők átjönnek,csinibe,ülnek,pöffeszkednek,ráadásul látják milyen szép rend van,és nem vigyáznak rá. Szóval jöttek tegnap,már tiszta ideg voltam. Sütiztünk,mikor a férjem rászólt a kislányra hogy ne szórja már szét a sütit. Kínlódott,kézzel szedegette szét,de már tényleg a fele a földön volt. Erre anyósom ráförmedt a fiára,meg burkoltan rám is, hogy ne lovagoljunk már ezen,ők vendégek,miért szólunk rájuk, majd ha más is jön látogatóba azokkal is ezt csináljuk?! Nemtudom ti mit gondoltok erről. Nekem nagyon rosszul esett. Persze hogy egy vendégre majd nem szólunk rá. De ők nem olyan vendégek. Család. És ezt kell csinálni? Inkább kérte volna meg a kislányt hogy vigyázzon már,hát terhes vagyok,ne plussz munkát adjanak. Én úgy döntöttem vége a jó viszonynak. Nem szólok,de majd észreveszik.
2012. máj. 14. 07:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én még csak 29 hetes vagyok, de a párom mellettem áll és segit nekem a rendrakásban. Inkább hagy engem pihenni. Egyetértek, hogy minden nevelés kérdése
2012. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!