Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen mennétek temetésre?...

Terhesen mennétek temetésre? Bővebben

Figyelt kérdés

olyan kellemetlen számomra, mert már két hete várom ezt a hét csütörtököt most vagyok 18. hétben, és most csütörtökön kell menni kontrollra, meglehet nézni a babát védőnő, fogorvos stb... szóval tudjátok hogy az ember mennyire várja ilyenkor hogy már lássa a picit.

Viszont ma kaptuk a telefont hogy meghalt a rokon és olyan körből volt való ahova szívesen mentünk. Sajnos egybe is esik nagyjából a két esemény. ...:s


nem derogál, csak olyan rossz ómennek érzem ezt most. ...


mi a véleményetek?


2012. aug. 20. 20:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
49%
Én nem mennék!Rengeteget kell állni,iszonyat meleg lesz,nem tesz jót ha most elmész és 50 fokban ott állsz meg sétálsz.A baba most fontosabb.Majd utána elmész részvétet nyilvánítani vagy előtte.
2012. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
41%
Küldj részvét táviratot, koszorút, telefonálj, stb. Én nem mennék. Meleg is van, lelkileg is megterhelő. Egyszerűen nem kockáztatnék ilyesmit. Nem vagyok önző ember alapvetően, de ilyen helyzetben az lennék. Nem hiányzik neked most sem a sírás-rívás, sem a meleg, utazás, rengeteg kesergő, jajgató rokon! Nem maradsz ki semmiből! Aki pedig elment, tudja, mit élsz át, hiszek abban, hogy megérti, és szorít nektek, hogy minden rendben legyen! Menj el a kontrollra és nyugodj meg!
2012. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék!

Nem vagyok babonás, és a terhességet egyébként is állapotnak fogtam fel!

2012. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

jah, 5-ös és te bevállalnád, hogy valami történik a babáddal, ami elkerülhető lett volna ha nem mész el? Mert ugye, csak azért mész a rossz érzés ellenére is el, merthogy a rokonok milyen szemmel néznek rád..



nem azért kérdezek ilyen hülyeséget mert ráérek, hanem mert tanácstalan vagyok. De, azt hiszem már nem vagyok az.

2012. aug. 20. 21:43
 15/24 anonim ***** válasza:
És elmész,vagy nem mész?
2012. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
én is kerültem ilyen helyzetbe és nem mentem el.de én lelkileg nem viseltem vna..engem egy temetés rettenetesen megráz...terhesen meg főleg nem.mindenki más..vkinek belefér vkinek nem.de senkit sem ítélek el bármelyik mellet is dönt..
2012. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Én is voltam terhesen temetésen, pedig nekünk is nagyon nehezen jött össze a baba, többedik lombik... viszont nekem egy nagyon kedves barátnőm halt meg sajnos, fiatalon, és akkor éreztem volna magam rosszul, ha nem megyek el.

Valamivel később egy volt munkatársam is meghalt, az ő temetésére viszont nem mentem el terhesen, mert nagyon rossz idő volt, és több mint 2 órát kellett volna a helyszínre utazni (és vissza is ugyanennyit), ill. akkor már a terhesség végén jártam, nem is mozogtam már olyan könnyen.

2012. aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Június 1én temették nagypapám én másnapra június 2re voltam kiírva. Elmentem 60 km messze. Mindenképp ott akartam lenni. Vittem kórházi csomagom is:-) végül 3án este 17kor folyt el a magzatvíz
2012. aug. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Minden halottat megnézek. Őt is megnéztem és a koporsó mellett ültem
2012. aug. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Még mindig utolsó. Terhesen 3 temetésen voltam. Októberben volt férjem mamája, januárban mostani férjem mamája, majd júniusban az én papám.
2012. aug. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!