Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen mennétek temetésre?...

Terhesen mennétek temetésre? Bővebben

Figyelt kérdés

olyan kellemetlen számomra, mert már két hete várom ezt a hét csütörtököt most vagyok 18. hétben, és most csütörtökön kell menni kontrollra, meglehet nézni a babát védőnő, fogorvos stb... szóval tudjátok hogy az ember mennyire várja ilyenkor hogy már lássa a picit.

Viszont ma kaptuk a telefont hogy meghalt a rokon és olyan körből volt való ahova szívesen mentünk. Sajnos egybe is esik nagyjából a két esemény. ...:s


nem derogál, csak olyan rossz ómennek érzem ezt most. ...


mi a véleményetek?


2012. aug. 20. 20:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Minden halottat meg nézel?Én rettenetesen félek a halottaktól,így akkor is ha temetésen vagyok.Többnyire hamvasztásoson voltam szerencsére de egyszer el kellett mennem olyanra is ahol ott volt a test,majdnem elájultam,remegtem,napokig nem aludtam.
2012. aug. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én aug. első hvégéjén voltam temetésen, akkor 30 hetes voltam, meleg volt, és túléltem!
2012. aug. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
70%
Én 39 hetesen nem mentem el a nagymamám temetésére, a rokonság kerek perec megtiltotta, hogy veszélyeztessem magam meg a picit. Pont akkor volt ez a 38 fokos dögmeleg és vagy 250 km-t kellett volna utazni csak oda. Bár még mindig egyben vagyok és szerintem bírtam volna, de el tudok majd akkor is köszönni tőle, amikor már megszületik a kislányom.
2012. aug. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
60%

én nem mennék el. főleg hogy egy héten egyszer rendel az orvosod. a családod többi tagja is meg fogja érteni, hogy miért nem mentél el.

nem hangzik túl jól ebben az esetben, de mégis a pici a legfontosabb most, nem az, hogy elmenj egy temetésre.

a temetőbe ki tudsz menni később is a vizsgálat után, a temetés napján pedig gyújts gyertyát, így te is megemlékezel róla.

2012. aug. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!