Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hány évesen vállaltatok...

Ti hány évesen vállaltatok babát? 23 évesen nem vagyok, , túl, , fiatal a gyerek vállaláshoz? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Férjezett vagyok,a férjem 26 éves..10 hetes terhes vagyok..szerintetek fiatalok vagyunk a babához???Én úgy gondolom,hogy egyáltalán nem,mert mindketten komoly gondolkodásúak vagyunk,és terveztük a babát,tervezzük az életünket.Csak azért tettem fel ezt a kérdést,hogy ti mit gondoltok?!
2012. okt. 4. 14:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
24 évesen szültem a lányomat, 26 évesen a fiamat, a férjem 3 évvel idősebb nálam. Úgy számolom 10-12év múlva sem leszünk öregek és amíg más akkor babázik mi bepótoljuk egy kicsit ami most kimaradt:) És közben nagyon büszke leszek, hogy már van két tizenéves gyerekem!
2013. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!